Ešte k tým Flegkovým blúzneniam by sa patrilo na korekciu pridať toto:

thumb_up0thumb_down
15.01.2023 - 22:19:42
01
To zas len sprostá proruská dementnost moze vypustit ze raketa ktora trafila bytovku nieje velmi presna a teda netrafila co mala, aj ked teda je to rakena proti americkym lietadlovym lodiam. Ako by chceli trafit lod s nepresnou raketou???
Mierili na bytovku - trafili bytovku!!! Teroristi!!hajzli!!!
slava Ukrajine!!
15.01.2023 - 22:30:26
00
jasné lebo ťahané húfnice rozhodujú vojnu.rozbaliť vystreliť,rýchlo zase zbaliť,presunúť a stále dokolečka.kdežto taký tank pri rýchlosti 50kmh a strelba v pohybe je určie nevýhodná.máš pravdu delo je skutočne viac ako tank.
Prosím ťa ty sa už zbal pál do pič.
15.01.2023 - 22:48:38
00
pbs.twimg.com
15.01.2023 - 23:07:02
00
Pali65 napísal:
Ešte k tým Flegkovým blúzneniam by sa patrilo na korekciu pridať toto:

thumb_up0thumb_down

Aj si si to video pozrel a pocuval si jeho argumenty? Jeho argumenty su, ze ide 4th generaciu tanku a ma palebny a termalny system, co vacsina ruskych tankov nema, a preto uvidi nepritela skor a tak vyhra.
Neviem, ci ty, alebo dotycny expert z videa sa pozabudol, ze tankove bitky ala Kursk su minulostou a iba minimum tankov bolo znicenych v priamom boji s inymi tankami.
Challengre by padali pod palbou artilerie, pechoty, ci kamikadze dronov rovnako ako akakolvek ina bojova technika, pretoze nemaju ziadnu uzasnu obrannu vlastnost.
Nehovoriac o tom, ze v komentaroch chlapik, co sa tvaril, ze je z fachu tvrdi, ze vyskolit personal na pouzivanie tychto tankov trva min 6 mesiacov, takze pouzitelne budu mozno koncom 2023.
16.01.2023 - 00:09:11
01
triki napísal:
jasné lebo ťahané húfnice rozhodujú vojnu.rozbaliť vystreliť,rýchlo zase zbaliť,presunúť a stále dokolečka.kdežto taký tank pri rýchlosti 50kmh a strelba v pohybe je určie nevýhodná.máš pravdu delo je skutočne viac ako tank.
Prosím ťa ty sa už zbal pál do pič.

Skus sledovat relevatne zdroje a mozno pochopis, ze tuto vojnu rozhoduje delostrelectvo.
16.01.2023 - 00:13:54
01
flegko skoro som si oprskal klávesnicu. Challenger má veľmi impresívnu históriu, kedy je zaznamenaný prípad 30 zásahov pechotných protitankových zbraní do jediného tanku, z ktorých len jedna mierne zranila vodiča, keď trafili na terénnej vlne brucho vozidla, no tank bojoval ďalej. Z 300 Challengerov v Iraku nebol zničený ani jeden, napriek masívnej delostreleckej podpore zo strany Republikánskych gárd a v tankových bitkách urobili z irackých tankov ruskej výroby rešeto. Inak Chieftain patrí k najväčším odborníkom na tanky v súčasnosti, je bývalý veliteľ M1 Abrams, tiež v Iraku. Challenger je extrémne odolný, bežné ruské loitering drones ho veľmi neohrozia, nemajú ani dôstojný ekvivalent Hellfire, či Javelinu, tých 70 ton je práve to, o čom drístaš, keď tvrdíš, že "nemaju ziadnu uzasnu obrannu vlastnost".

Túto vojnu už nerozhodne statické delostrelectvo. Bude to o schopnosti predviesť kombinované operácie, v ktorých je skvelé mať ako jadro palebnej sily takéto MBTs (aj keď v menšom počte) sprevádzané väčším počtom tankov z pôvodnej výzbroje + mechanizovanú pechotu, ktorá bude kryť postup tankov a tie zas dokážu rýchlo likvidovať hrozby na bojisku. K tomu dobrá koordinácia ďalekonosného delostrelectva, ktoré oproti ruskému disponuje neporovnateľne vyššou presnosťou. Podarí sa to vtedy, ak zvládnu koordináciu a dokážu zhromaždiť dostatočnú silu na správne zvolenom úseku frontu.
16.01.2023 - 02:03:08
09
Toto sa mi na Britoch páči (z Wikipedie): "Similar to every British tank since the Centurion, and most other British AFVs, Challenger 2 contains a boiling vessel (BV) for water, for use preparing and heating food and drink." - teplé jedlo je základ!
16.01.2023 - 08:24:44
02
vies si predstavit Brita bez caju?
16.01.2023 - 08:47:57
02
Flegko ja viem ze je to zbytocne, lebo ty niesi ouca a vsetko mas nastudovane a vsetko vies... tak iba na okraj. Okrem tych tankov UK posiela aj 30ks AS90, to su samohybne hufnice... a tie tanky uz su na ceste a cast je uz asi aj na Ukrajine. Tolko k tvojim poznamkam o vycviku. Zjavne zabudas, ze v GB uz mesiace prebieha vycvik UA vojakov. A nie, pochodovat sa tam skutocne neucia :) mimochodom piatok je dalsie koordinacne stretko spojencov v Ramsteine. Tak si drz klobuk, aby ti neurvalo dekel ;)
16.01.2023 - 09:13:03
08
Cykloturista napísal:
Práve preto by som bol radšej keby namiesto tankov získala ukrajina od štátov viac protiraketovej obrany pre mestá alebo ju zlepšila. Tanky su dobré vojsku na bojisku, ale obyvateľom v domoch nepomôžu. Ich ochrana by mala byť priorita, lebo nebude čo a koho chrániť.

No ale aj tie"zostrelene" rakety niekam dopadnú,a teraz sa rieši Dnipro,a tam to vyzerá ze tiež bola "zostrelena"
Tu si o tom "vrabce čvirikajú"
https://www.palba.cz/viewtopic.php?t=9294&start=5160
16.01.2023 - 09:52:35
01
Ja som zasa niekde cital čvirik, ze UA nema system, ktory dokaze zostrelit Kh-22, ktora dopadla na Dnipro.
16.01.2023 - 10:40:26
02
"Pravda je niekde uprostred..."
"Ak by nebojovali, bol by mier"
"Cital/a som niekde ze..."
"Ja mam svoju hlavu..."
"Pocul som, ze ..."

Spochybňovať, zahmlievať, na to by vás bolo.
Fakt je ten, že rus je diabol a všetko toto je jeho vina, on zaútočil na Ukrajinu, on vystrelil raketu a zničil bytovku a zavraždil civilistov.

Jediné video prebije všetky drísty o tejto vojne:
https://www.tiktok.com/@davidjan13_13/video/7188958138672909573
16.01.2023 - 10:55:36
019
Pali65 napísal:
flegko skoro som si oprskal klávesnicu. Challenger má veľmi impresívnu históriu, kedy je zaznamenaný prípad 30 zásahov pechotných protitankových zbraní do jediného tanku, z ktorých len jedna mierne zranila vodiča, keď trafili na terénnej vlne brucho vozidla, no tank bojoval ďalej. Z 300 Challengerov v Iraku nebol zničený ani jeden, napriek masívnej delostreleckej podpore zo strany Republikánskych gárd a v tankových bitkách urobili z irackých tankov ruskej výroby rešeto. Inak Chieftain patrí k najväčším odborníkom na tanky v súčasnosti, je bývalý veliteľ M1 Abrams, tiež v Iraku. Challenger je extrémne odolný, bežné ruské loitering drones ho veľmi neohrozia, nemajú ani dôstojný ekvivalent Hellfire, či Javelinu, tých 70 ton je práve to, o čom drístaš, keď tvrdíš, že "nemaju ziadnu uzasnu obrannu vlastnost".

Túto vojnu už nerozhodne statické delostrelectvo. Bude to o schopnosti predviesť kombinované operácie, v ktorých je skvelé mať ako jadro palebnej sily takéto MBTs (aj keď v menšom počte) sprevádzané väčším počtom tankov z pôvodnej výzbroje + mechanizovanú pechotu, ktorá bude kryť postup tankov a tie zas dokážu rýchlo likvidovať hrozby na bojisku. K tomu dobrá koordinácia ďalekonosného delostrelectva, ktoré oproti ruskému disponuje neporovnateľne vyššou presnosťou. Podarí sa to vtedy, ak zvládnu koordináciu a dokážu zhromaždiť dostatočnú silu na správne zvolenom úseku frontu.

Furt omielas vojnu v Iraku akoby slo o svaty gral. To ja mozem omielat II.svetovu kludne lebo sak...ale porovnavas neporovnatelne.
K tvojmu nezdolatelnemu Challengru...podobnu povest ma americky Abrams a na YT je kopec videi, kde Abrams prezil zasah nejakeho RPG.
Lenze, ked si das pracu najdes aj videa, kde neprezil a zostal stat a horiet, pretoze aj Abrams sa da vyradit rucnou zbranou.
Challenger okrem Iraku nikde nebol a ohanat sa 30 rokou starou vojnou, ked dnes a bojuje uz uplne inak a RU maju uplne ine moznosti boja ako mal Sadam mi pride velmi spiatocnicke.
Ta tvoja taktika je krasna na papieri, ale mam jednu otazku...preco ju doteraz nepouzila UA alebo RU vo vojne? Preco nikde nebol zaznamenany vacsi pocet tankov a nevideli sme ziadnu tankovu bitku, ci utok desiatok tankov na fronte?
Co myslis?
Tvoja glorifikacia zapadnej techniky mi pripomina dokumenty o leteckych subojoch v Korei, ktorym som kedysi veril, kde to vzdy nandali US piloti tym rusackym...az na to, ze ked si pozries straty USAF tak zistis, ze tie dokumenty su robene v sulade so spomienkovym optimizmom, pretoze sa nehodi spominat na to, ako Migy sundavali dole americke stihacky a bombardery.
16.01.2023 - 11:04:26
00
Všetko je to propraganda.
Ak si na strane A nájdeš si svoje informácie a videá, kde Tvoje zbrane sú lepšie a máš menšie straty, si šikovnejší, porazil si dronom tank, zničil si celú jednotku ...
Ak si na strane B nájdeš si svoje informácie a videá, kde Tvoje zbrane sú lepšie a máš menšie straty, si šikovnejší, porazil si dronom tank, zničil si celú jednotku ...
Dôležitý bude víťaz na konci.
16.01.2023 - 11:28:24
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up