dobre to bolo pani...

som rad ze moj dopredu natrenovany kulturny program sa pacil.... najviac asi turbovi :-) robim ho iba ked pride navsteva s nami zabajkovat tak ho videl prvy krat...
04.08.2008 - 08:27:57
00
DAKUJEME organizatorom vyjazdu a tiez autorovi myslienky a hlavnemu pilčíkovi v jednej osobe ("chcel som len predným tlapnuť na to polienko..")! :D

salto mortale sa vo vyjazdoch len tak nevidi, co je tiez len jeden z dokazov toho, ze pezincania sa bavit vedia :D

dufam, ze to coskoro zopakujeme..

Buko - diki za fotečky...
04.08.2008 - 09:13:39
00
Hehe, hehe dobre hovoríte. Qvído je cirkusant.
Snáď v najbližších týždňoch dáme ešte niečo spoločné a prejdeme aj cez Skalnatú atď..
04.08.2008 - 09:37:53
00
...no tak ja tiez dufam, aj ked to vyzera tak, ze najblizsie dva vikendy nie som pritomny (Horal a Kralova hola), kazdopadne sa tesim na dalsi vyjazd s vami...

som isiel jak dement, cely cas som netusil, ze kde som, nemusel som sa starat o naviagaciu a smer a proste som si len tak slapal, takze maximalna spokojnost 8)
04.08.2008 - 09:45:45
00
:D tesime sa! Bolo to fajne...snad nieco podobne nakombinujeme v dohladnej dobe... Quidoovi, ale pribalime motorovu pilu a nejaky ten krovinorez pre istotu... Pekne dakujeme za fotky.
04.08.2008 - 13:45:10
00
keby som bol jesitny co nie som tak by som tu teraz nieco napisal...
04.08.2008 - 14:09:39
00
quidoo, ved napis, nech sa to tu rozbehne...

doberanie nikdy nie je na skodu :D
04.08.2008 - 14:21:29
00
ale no tak pani, nech je to aspon trocha k veci. vselijake to klabosenie treba nechat na baby na trhu ;)

Aby som sa vratil k teme - najvaac sa mi lubil ten finalny zjazdik z Troch jazdcov dolu k priehrade po cervenej. Ten vam ako domacim uprimne zavidim.
Do dokonalosti mu chyba snad iba nejako poriesit ten horny technicky usek s meter hlbokymi rigolami (trocha urezat kroviny co trcia do cesty nech sa da jazdit viac po kraji) a odstranit nejake vacsie ostre uvolnene kamene a haluzky - a je z toho je nadherny rychly single zjazdik az dolu do Pezinka takmer cely v takom valove ako bobova draha - mnam mnam! :twisted: mne sa to velmi lubilo
04.08.2008 - 14:42:28
00
Buko ak chceš absolvovať nejaké piekné zjazdy v našich končinách velmo rád naplánujem trasu podľa Tvojho gusta. Čo to sa tu ešte nájde na velmi pekné vyšantenie.
Velmi pekné zjazdy sú z Pezinskej Baby alebo zopár cestičiek do Limbachu.
04.08.2008 - 15:33:34
00
kokos, ten zaverecny zjazd naozaj nemal chybu! az na to, ze som dva kilaky pred poslednym checkpointom sekol o nejaku neviditelnu prekazku v listi...
ale to je asi skor smola ako jazdecka chyba...
kazdopadne som bol rad, ze som si to uzil v tempe a nevysypal sa - aj ked par krat som od toho nemal daleko...
ale dobrych zjazdov bol viac, ale tento cloveku tak ostal v hlave - aj preto, ze bol posledny...
04.08.2008 - 15:48:07
00
Buko ak chceš absolvovať nejaké piekné zjazdy v našich končinách velmo rád naplánujem trasu podľa Tvojho gusta. Čo to sa tu ešte nájde na velmi pekné vyšantenie.
Velmi pekné zjazdy sú z Pezinskej Baby alebo zopár cestičiek do Limbachu.

mno diki vopred to by bolo skvele, ked budem mat cas mozes so mnou ratat. ale asi len cez vikendy lebo cez tyzden budujem kapitalizmus - nedela hned po omsi to je idealny cas .. ;)

kokos, ten zaverecny zjazd naozaj nemal chybu! az na to, ze som dva kilaky pred poslednym checkpointom sekol o nejaku neviditelnu prekazku v listi...
ale to je asi skor smola ako jazdecka chyba...

to sa stava. hlavne ze nemusel zasahovat Dr. Eben so skalpelom a jodovou tinkturou :twisted:
05.08.2008 - 00:00:36
00
2Turbi:
Tento víkend niečo organizuješ? By som sa bol býval pridal...
05.08.2008 - 09:31:03
00
:) aj ja som rad, ze som nemusel zasahovat a latat nejake zlamane kosti...ne zeby som nemal rad nejaku tu eksn, ale musel by som slapat ten kopec a to by sa mi fakt nechcelo :) Tento weekend to s Turbim nevyzera moc ruzovo...ale s Quidoom snad nieco vymyslime...co ty na to Quidoo?[/quote]
05.08.2008 - 10:31:30
00
Chlapi, a čo jazdíte? Nerád by som sa priplietol do partie chrtov, čo mi zmiznú v prvej zátačke :oops:
05.08.2008 - 10:48:09
00
nooooo....
este stale je tu stary dobry Quidoo co jazdi Tour de Šenky...
co sa tyka mna a pojazdenicka... ano ale iba pre sobotu... ako to vidis dotooore? ty asi len poobedie asi co?... co by mi aj vyhovovalo lebo v piatok je zurka... a tak... sak viiite jak to chodi...
tiez nemusi byt nic narocne... viem si predstavit naku okolo 50 km rozkos a asi aj bratislavska strana by mohla byt aj ked tam moc divociny neni ale som celkom prejazdeny cmelkov a hut sklenych a cermakov...
05.08.2008 - 11:25:20
00
keyboard_arrow_up