hlboký obdiv,ako dokázala Kajtárová viesť diskusiu včera v Michalovciach-tupá ožratá lúza v hladisku vrieskala v jednom kuse :puke:
https://www.youtube.com/watch?v=Bu9d5u2AphM
07.03.2023 - 07:50:48
25
Michalovce si asi mysleli ze su na futbalovom zapase.

nechapem v akej realite vlastne zije vacsina Slovenska okrem BA. Co sledujem tak jedine Bratislava a satelity okolo, je priestor kde vacsina ludi zmysla prozapadne. Vsetko ostatne na Slovensku je mentalne stredovek. Ja viem, ze sa to tu nebude velmi pacit, ale takato je moja skusenost a emocia.

Ked navstevujem babku v dedinke pri NR, tak ludia co tam ziju su toho krasnym dôkazom. Je márne tam niečo vysvetlovať a vobec sa s niekym baviť.
07.03.2023 - 08:33:26
112
Po včerajšom ďalšom barbarstve tu prichádza najlepšia možná odpoveď. JDAM už sú operačne použiteľné: https://www.thedrive.com/the-war-zone/winged-jdam-smart-bombs-are-now-operational-in-ukraine
07.03.2023 - 08:43:24
00
Zubesuch napísal:
nechapem v akej realite vlastne zije vacsina Slovenska okrem BA. Co sledujem tak jedine Bratislava a satelity okolo, je priestor kde vacsina ludi zmysla prozapadne. Vsetko ostatne na Slovensku je mentalne stredovek. Ja viem, ze sa to tu nebude velmi pacit, ale takato je moja skusenost a emocia.
Ked navstevujem babku v dedinke pri NR, tak ludia co tam ziju su toho krasnym dôkazom. Je márne tam niečo vysvetlovať a vobec sa s niekym baviť.

Môžem potvrdiť. Pochádzam zo severo-východu Slovenska, z rusínskej obce Jarabina v okrese Stará Ľubovňa. Obec má aj po UKRAJINSKY národnostný názov "Орябина - Orjabyna" na tabuli pri vstupe do dediny, 8 rokov som sa učil na ZŠ po Ukrajinsky.
Na sviatok SNP som bol na pálení vatry na Oblaze (lesopark v strede dediny) a tam sa spievala partizánska pieseň so slovami "naši bratia russi a srbi" a to v momente, keď len niekoľko 100km od Jarabiny russi vraždia Ukrajincov.
Chápete to? Odjakživa rusínska dedina s ukrajinskými väzbami a dosť občanov velebí russov čo vraždia Ukrajincov. Nie všetci, ale nie je ich málo ...
Proste je to rodná dedina, príroda je mega. Ale tí ľudia mi nič nevravia, sú mimo. Vraciam sa kvôli rodičom a dedovi, ale neviem si tam predstaviť žiť. V Bratislave sa cítim oveľa viac "medzi svojimi".
Na opačnú stranu poznám pár ľudí, ktorí sa v Bratislave "neujali", lebo hodnoty, ktoré toto mesto a spoločnosť tu zastáva nie sú hodnoty, ktoré sú podľa ich gusta a majú na život iný aka "svoj názor". Samozrejme každý má právo žiť tam, kde bude štastný a to je v poriadku.
Ten russký mor je všade, lebo demokracia bola ticho. Zlo využíva demokraciu a slušnosť považuje za slabosť. Je to rozlezené všade ako rakovina ... Netreba byť ticho. Treba voliť a byť aktívny. Časy, keď sa demokracia nebránila skončili!
07.03.2023 - 09:14:44
734
Zubesuch napísal:
Michalovce si asi mysleli ze su na futbalovom zapase.

nechapem v akej realite vlastne zije vacsina Slovenska okrem BA. Co sledujem tak jedine Bratislava a satelity okolo, je priestor kde vacsina ludi zmysla prozapadne. Vsetko ostatne na Slovensku je mentalne stredovek. Ja viem, ze sa to tu nebude velmi pacit, ale takato je moja skusenost a emocia.

Ked navstevujem babku v dedinke pri NR, tak ludia co tam ziju su toho krasnym dôkazom. Je márne tam niečo vysvetlovať a vobec sa s niekym baviť.


nie, väčšina slovenska nemyslí provýchodne/prorusky.. ale bohužiaľ tú menšinu čo tak myslí je viac počuť... ako aj v tej diskusii v michalovciach.. 2/3 ľudí boli normálni...ale počuť bolo len tú 1/3 dilinov...
07.03.2023 - 09:40:56
02
Strenki napísal:
Časy, keď sa demokracia nebránila skončili!


Pekne napisana ta posledna veta, v dnesnej dobe tesat do kamena. A co sa tyka tej vacsiny/mensiny, je to tak ako to tu bolo napisane uz mnohokrat...tych ruzzkom "dezorientavanych" je tu zatial mensina, ale su hlucny a chcu aby ich bolo pocut. Pretoze len krikom prekryju svoj strach. Niektori su taki z akehosi presvedcenia, niektori z hluposti a niektori z vypocitavosti.

Snazim sa ich tak "vnutorne" filtrovat a este ako tak "pochopim" tych ktori ziju v nejakych akoby uzavretych komunitach na lazoch a odlahlych dedinkach, tych ktorym nebolo dopriate "zhora" IQ a podobne. Ale skupinu ktoru nepochopim a rovno napisem ze sa mi hnusi, su ludia ktori maju da sa povedat vsetko co zapadny styl zivota vie poskytnut a napriek tomu istym sposobom drzia stranu Ruzzku...to ako ked som isiel zaniest maleho do skoly a tam pred vchodom pocujes "pipinu" ako sa druhej mamicke stazuje preco sa ten fetak aj s celym narodom nevzdaju, naco im je vojna, ruzzi su velky narod atd. No a potom po svojom preslove nasadne do Land Roveru za 150k a ide prec. Ale viem ze ten moj zdeseny pohlad smerom ku nej si vsimla, odvtedy ma nezdravi. Ako mal som jej potrebu aj nieco povedat, len po tom jej preslove mi akoby zabila vsetky mozgove bunky a tie zvysne dve co prezili povedali kasli na to. Presne tito ludia su z mojho pohladu najvacsie zlo...je mi dobre tu a teraz, vy sa tam vrazdite, znasilnujte, nicte, zmierujte...robte si co chcete, len nech mne je stale dobre a nech sa ma to netyka...aspon tu a teraz. A v buducnosti? Nech to za mna vyriesia kludne aj moje/nase deti, pripadne najlepsie opat nejaky iny narod. No proste grc...
07.03.2023 - 10:22:10
720
musite aj vy zacat pisat na hlavne spravy, nestacim na to uz sam. Beriem to ako taky moj maly odboj.
Uz tam mam tusim siedmy nick :)


Naposledy upravil iron.hide dňa 07.03.2023 - 10:53:45, celkovo upravené 1 krát.

07.03.2023 - 10:49:25
112
j tiez taku jednu poznam.... bola zblbnuta svojim terajsim manzelom.

vsetky technologie zo zapadu, vsetko co mozu mat apple, maju apple. vozovy park LR a Jag. a obdivuju Putina ako on chrabro zapasi so skazenym zapadom a haji tradicne hodnoty.

co je najlepsie, ze to je ten typ, kde ked jej niekto poskytuje nejaku sluzbu za odplatu, tak dievca nadobuda predstavu, ze by to mohlo byt aj zadarmenko. popripade by si si mal svoju pracu vazit tak max 3-4e/hodina.

Nalestena sedlac.
07.03.2023 - 10:51:13
013
toto je ten dedulo co chcel zmlatit toho mladeho Rusa, ked zakrical Slava Ukraini

https://www.rouming.cz/upload/aka_krajina_taky_saman.jpg
https://www.rouming.cz/upload/zmena_na_SK_za_55rokov.jpg

putin na tricku :facepalm:
07.03.2023 - 11:19:17
01
Už len z toho outfitu je jasne, že ujco to už v hlave nemá ok
07.03.2023 - 11:27:07
04
O to "uz" by som aj zapochyboval.
07.03.2023 - 11:38:01
01
Ludia zial potrebuju voccu a "alfasamca". Meciar, Fico, Putler. Silny, velky, spravi poriadky. To su proste tupe animalne pudy niekde z jaskyne. Tipujem, ze tie pipiny to hadzu mafiozo kollarovi, lebo ved on sa postara a este aj ochrani tradicnu rodinu. To nema s myslenim nic spolocne.
07.03.2023 - 12:01:31
06
Aký je Fico preboha alfasamec a kedy ake poriadky robil? Napriek tomu, že mal všade svojich ľudí nedokázal napriek snahe nič kiskovi ani matovicovi. Z premierskeho kresla ho vykopla ulica, hoci sám od malička rojčí o revolúcii. Čistokrvný lúzer: ako právnik prehral úplne vsetky spory, kde zastupoval SR a muz proti mužovi dostal nevídaný debakel od nevyrazneho a neznámeho kisku. Spite bradavicnate zakomplexovane prasa. Alebo Putler? Ktorý alfasamec nosí opätky a zbotoxovaný xicht ako lacná běhna? Okrem jeho ubohemu vzhladu už pred 70kou neudrží stolicu.
Alebo Kollar? Ktorý alfasamec je byvaly mafiánsky poslicek a honí si ego tým, ze zo silikonovych fuchtli robí matere a pritom slinta nad stoporenymi udmi ladyboyov?
Nehovoriac o tom ze každému z nich sa rozpadla aj vlastná rodina, ktorej boli akože hlavou.
07.03.2023 - 12:48:06
815
iron.hide napísal:
toto je ten dedulo co chcel zmlatit toho mladeho Rusa, ked zakrical Slava Ukraini

https://www.rouming.cz/upload/aka_krajina_taky_saman.jpg
https://www.rouming.cz/upload/zmena_na_SK_za_55rokov.jpg

putin na tricku :facepalm:


v tomto článku na jednej foto je detail foto toho dedula
gardistický kabát (len farba nesedí) + Putler na tričku + krucifix = hejslovák jak víno
https://dennikn.sk/3267025/namiesto-od-rusov-ziadali-mier-od-americkej-ambasady-prenikol-medzi-nich-aj-rusky-aktivista-a-zvolal-slava-ukrajine/?cst=363ff5534ac237001679327c59d8448a1ff7f3deb376d53d6dd4c6e6124f9c55
07.03.2023 - 12:48:40
01
Tento tipek toho zmrda krasne popisal :D
https://blog.sme.sk/puchala/spolocnost/leningradski-kovboji-na-pochode-za-mier

Komenty tiez stoja za to
07.03.2023 - 13:00:09
06
keyboard_arrow_up