ja mam zatial s nimi dobre skusenosti, ale o mojom spolubyvajucom sa to povedat neda. reklammuje tam teraz bike a podoba sa to na torturu aku zazival Cibo9. po vyse mesiaci ma uz nervy na dranc (mesiac bez biku) a nema daleko od toho, aby im ho tam nechal na vecnost s tym, ze mu vratia prachy, na co od tohto utorka uz ma podla zakona o ochrane spotrebitela narok. :(
24.07.2008 - 23:37:29
00
nejdem zbytocne zakladat novy topic, snad poradite..

rozhodol som sa nejake uspory/zarobky z tohtorocnych brigad vrazit do nejakeho normalnejsieho vozitka, doteraz som len tak rekreacne chodieval na typickom "tescobiku" abo na brachovom, o niekolko tried vyssom, poskladanom MTB ale predsalen "vlastny je vlastny" :) a planujem sa tomu biku venovat viac ako doteraz.. povodne som sa zamyslal nad nejakym crossom ale po prezreti fora ma nan akosi presla chut, preto som sa rozhodol skor pre MTB, zalusk si robim na GT '08 Avalanche 2.0 Disc.. planujem ho kupit prave vo VeloSprinte v ZA, ale mam este par otazok tykajucich sa tohto shopu

Ten presmyk Acera by som rad vymenil za (aspon) Alivio, je mozne sa vo Vele dohodnut s predavacom na vymene hned v predajni? nech sa mi ten presmyk potom zbytocne doma nevala.. tiez som rozmyslal zeby som dozadu hodil namiesto hydrauliky mechaniku a z toho usetrene peniaze mozno na novu vidlu alebo len tak usetrit..? (som chcel povodne cosi okolo 10.000 ale aj tak to dopadne vzdy tak ze vyberiem cosi o 50% - 100% drahsie, bez ohladu na nakupovany tovar :oops: , ale zas je pravda, ze som to este ani raz neolutoval :D) bolo by to mozne? mate niekto podobne skusenosti?

rozmyslal som ci to adresovat priamo do e-shopu alebo tu, ale predsalen ma zaujimaju vase jednotlive osobne skusenosti s niecim podobnym, s predajcom to ak-tak skusim poriesit az ked budem plne rozhodnuty

thx za odpovede :wink:



btw cosi som postudoval ale do bikov aj tak zatial nejak extra moc nevidim tak ak som tu vypotil nejaky bullshit sry :)


Naposledy upravil Kufor dňa 28.11.2008 - 22:56:01, celkovo upravené 1 krát.

06.08.2008 - 22:30:50
00
pockaj na posledny septembrovy vikend - pravidelne maju zlavy -30% na "vsetok" tovar
07.08.2008 - 07:17:25
00
heh tak to zas vypada tak ze zlacnie cosi este ovela lepsie na cenu +-17.000 tak prihodim zas urcite :lol: mno uvidime co bude, kazdopadne thx za tip aj ked to bude dlhe cakanie :)

a moje otazky z predchadzajuceho postu stale platia, bol by som rad keby sa nasiel niekto kto by na ne odpovedal :)
07.08.2008 - 11:31:14
00
keyboard_arrow_up