da sa do existujucej objednavky doplnit tovar. moja ma stav - pripravuje sa. zabudol som na koncovky radiaceho lanka https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/bowdeny-a-lanka/prislusenstvo/kellys-kls-koncovka-radiaceho-lanka-12-mm-strieborna-al.html tak som ich chcel pridat - po kliknuti na vlozit do kosika mi ich ale vlozi do kosika - neponukne inu moznost. v kosiku tiez ziadnu moznost o spojeni objednavok nevidim.
sa mi zda ze je niekde problem. ci?
18.03.2023 - 18:38:33
01
Ja to isté.....
18.03.2023 - 18:41:27
00
ja tiez :)
18.03.2023 - 18:43:30
00
Pls prečo nejde platiť v e-shope cez Google pay s Tatar bankovou debetkou? Virtuálnou kartou z tej istej debetky platiť ide... Dik.
18.03.2023 - 18:49:54
00
Gusto0 Co sa tyka pridavania do objednavky, tym, ze mame novy sklad a robotiku tak Vase objednavky su uz vychystane na zabalenie a v prepravke, takze uz procesne nevieme do nich "len tak" pridat produkty aj ked este neodisli.

Pridavat tovar sa da aktualne iba do chvile, kedy system nevypyta objednavku zo skladu. V momente vypytania uz bezi proces smerujuci k finalnemu baleniu a odoslaniu. Tym, ze este jemne ladime system tak medzi vypytanim a zabalenim moze v specifickych pripadoch ako je napr piatok prejst od vypytania zo skladu po samotnu expediciu 3 dni, nemozme to ale pustit len v tomto speci pripade.

Aktualne uz ale mame sezonny warm up a expedicia maka naplno.

Koncovky ti tam viem prihodit, tie su mimo robotiky, napis mi sukromnu spravu a prihodim.
18.03.2023 - 19:19:00
10
Ludo predpokladam problem karty, resp google pay. Moze ist okrem zavaznejsej chyby aj o kratkodoby vypadok na nasej strane ci strane banky.

U nas aktualne pribudaju platby aj v Apple aj Google pay, budeme ale sledovat pocet nedokoncenych obj, ci nieco neobjavime.
18.03.2023 - 19:23:52
00
v pohode, nesuri. objednam v dalsej objednavke. len mi to neslo do hlavy
tusil som ze sa nieco zmenilo (alebo aj nezmenilo :-) )- cize ak mam v objednavke povedzme jeden tovar co ma napr. cakanie 3dni od dodavatela a ostatne su skladom - tie co su skladom sa len zarezervuju a kym nepride ten od dodavatela mam cas nieco prihodit do objednavky. ale ak je vsetko skladom tak sanca nieco prihodit je miziva. je tak?
18.03.2023 - 19:28:07
00
Tak - ak je všetko už skladom tak sa objednávka zamkne a robotika by ju mala začať chystať. Ako písal Boo_boo tak v niektorých prípadoch to reálne odoslanie môže trvat pár dni, ale pracujeme na tom aby to netrvalo tak dlho. A možno to spravime tak že sa bude dať meniť až do bodu kedy to reálne zoberie robot.
18.03.2023 - 19:45:18
01
Ono je to zlozitejsie. Tym, ze system ladime este dodanie nie je in time ako bude vo finale. Lock objednavky, kedy do nej nemozes nic pridat je v dvoch pripadoch, jeden je ak robotika dostane pokyn na vyskladnenie a druhy ak niekto v expedicii priradi obj mimo robotiku a zacne ju vychystavat.

Aktualna situacia tykajuca sa cca 120 obj je taka, ze robotika uz priniesla v priebehu piatka vecera a dneska tovar do obj ale expedicia to este nezabalila. V sezone, resp v idealnom stave tento stav medzi locknutim a vychystanim bude max cca hodka, nie 3 dni ako je tomu dnes. Takze v zasade po vychytani much si rozdiel oproti stavu spred cca 2 mes ani nevsimnes, ze nas interny system funguje inak ako predtym.
18.03.2023 - 19:49:24
01
Boo_boo sorry, karta je VISA KREDITNÁ. Platím s ňou cez Google pay všade bez problémov.
Tu na MTBikeri to nie je prvá objednávka, čo som sa pokúšal takto zaplatiť, kde bola zamietnutá transakcia cez Google pay. Informácia bola že tento obchod neakceptuje tú kartu.
Zásadný problém to zase nie je, ale jednoduchšie jedným klikom zaplatiť cez Google pay, ako generovať virtuálne číslo karty.
18.03.2023 - 19:57:56
00
Ok Ludo preverime. My sme urcite klasicke kreditky resp debetky neobmedzovali, jedine karty vydane mimo EU a nejake okrajove dines apod by mohli byt problem. Skusim napisat v tyzdni ak nieco zistim.
18.03.2023 - 21:10:05
01
Aká reklama v tv na mtbiker👍
20.03.2023 - 19:52:25
03
Aka? Nic som zatial nezaregistroval
20.03.2023 - 20:02:03
00
Zdravim, vo stvrtok rano som vytvoril servisnu objednavku a do dnesneho dna nenastal ziadny posun. Vdaka za info.
25.03.2023 - 08:40:46
00
Sovicka30 napísal:
Aká reklama v tv na mtbiker👍

Tiež som ju dnes videl na Prima plus. :y:

thumb_up0thumb_down
25.03.2023 - 14:01:22
02
keyboard_arrow_up