ako som hovoril,čím neskôr budú volby o to lepšie dopadne fico.a nabíjajú mu dostatočne každý deň.Tie počty sú jasné.
26.03.2023 - 22:43:33
00
juju_pepe napísal:
Treba sa vysrat na male strany a volit PS. Vsetci povinne.


Na tomto niečo bude, aj keď nemôžem povedať že je to úplne moja šálka kávy. V každom prípade ostáva len veriť, že sa im znova „nepodarí“ finále kampane ako v roku 2020 s tým pseudo-koaličným bonusom, ktorý poslal 200 000 hlasov do smetia ...
26.03.2023 - 22:57:15
02
juju_pepe napísal:
Treba sa vysrat na male strany a volit PS. Vsetci povinne. Ak nechcete mat plny parlament antieuropskej a proruskej bandy, ina moznost zrejme nie je!
ale vacsina nechce ani tychto vypatlanych cikulolizacov a libtardov,fetaickov a pod pliagu. Mne ako jedina normalna osoba sedi Korčok,a aj Káčer.Ale Spisiaka mozem v PS,to je pravda. Ten ako s Palkom zvladol boj v 90tkach s mafiou, je na medajlu.

Fico pride,a dobre strednu vrstvu podoji.Cize vacsinu co na mtbiker chodia,ked vidim vacsiny z vas tie drahe bajky.Ale nalejte si z cisteho vinka.Za Ficka Ste sa mali vsetci dobre,nie? :lol: kto napise,ze nie,tak klame.
27.03.2023 - 01:47:52
00
Tu už dávno nejde o hrozbu dojenia nejakej vrstvy, ale o reálnu hrozbu vystúpenia z EÚ a NATO a podhodenie Slovenska Moskve. Ak vyhrá Fico, všetko toto je možné.
27.03.2023 - 05:58:42
03
na FB je k Ficovi a spol.výstižný status-kopírujem:

Fico, blahoviny a manipulácia ľuďmi:
Problém rôznych blahov, ficov a chmelárov nie je v tom, že neverili, že Rusi udrú. Lebo to naozaj neverili ani mnohí iní.
Ich problém je, že kým tí iní boli v napätí a opatrní vo vyjadrovaní, tieto Putinove trúby urážali a nadávali tým iným do vojnových štváčov a huckali proti nim ľudí s nižším IQ. De facto svojich voličov. Teraz svoje táraniny o mierumilovnom Rusku iba opekňujú, aby nevyzerali ako úplní idioti. Nehovoriac, že ďalej nakladajú západu, vláde a podobne, len nie vrahovi.
Keďže tých ľudí, ktorí im na to skáču, je na Slovensku naozaj dosť a ich hlas má rovnakú hodnotu ako hlas inteligentnejších ľudí, hrozí , že tieto voľby naozaj rozhodne primitívna luza.
Fico tými Blahovinami, napríklad o mobilizácii Slovákov na Ukrajinu a o zrušení volieb, tú luzu iba utvrdzuje v jej omyloch tým , že im ich podsúva ako pravdu.
Pretože keby tým duchom malým ľuďom vysvetľoval realitu pravdivo , tak by tú luzu stratil a vrátila by sa ku Kotlebovi a Mazurekovi.
https://www.facebook.com/groups/200418140661660/posts/1186384048731726/
27.03.2023 - 06:55:46
05
Jaroh napísal:
Tu už dávno nejde o hrozbu dojenia nejakej vrstvy, ale o reálnu hrozbu vystúpenia z EÚ a NATO a podhodenie Slovenska Moskve. Ak vyhrá Fico, všetko toto je možné.


toho sa netreba bat - fico sa uz teraz trasie na peniaze z eu dotacii a tak lahko sa ich nevzda. obhajovanie ruska je len divadielko pre luzu lebo na to pocuva...
27.03.2023 - 07:26:49
01
V to dúfam aj ja, ale skrátka ruku do ohňa za to nedám a riziko, že ten magor a magori okolo neho už naozaj vykročia na cestu do záhuby, vôbec nie je malé.
27.03.2023 - 07:39:38
05
keby chcel vystupit z EU tak ho ulica vyhodi z kresla este rychlejsie ako za Kuciaka... realnejsia hrozba je ze Fico sa inspiruje Orbanom, zrusi media a zabetonuje sa na dalsich 20 rokov
27.03.2023 - 08:14:38
06
rockfox napísal:
toho sa netreba bat - fico sa uz teraz trasie na peniaze z eu dotacii a tak lahko sa ich nevzda. obhajovanie ruska je len divadielko pre luzu lebo na to pocuva...
presne
27.03.2023 - 08:18:47
00
Jaroh napísal:
Tu už dávno nejde o hrozbu dojenia nejakej vrstvy, ale o reálnu hrozbu vystúpenia z EÚ a NATO a podhodenie Slovenska Moskve. Ak vyhrá Fico, všetko toto je možné.
tomu ani Ty sam neveris
27.03.2023 - 08:20:00
00
Bohužiaľ, nevylučujem to.
To, že je to nepredstaviteľné neznamená, že to nehrozí.
Bohužiaľ, straší ma rok 1994, keď som každému hovoril o mojej obave, že Mečiar nielenže vyhrá voľby, ale z nich vyjde ako mučeník. Tiež mi všetci dokola hovorili, že to sa nestane. A vieme, ako to skončilo - vyhral a začalo temné obdobie. A to vtedy neboli facebooky a dezinformácie a hate speech sa šírili akurát tak pri stole v krčme. Nehovorím, že sa to určite stane aj teraz, ale skrátka nevylučujem to. Viacero prieskumov ukazuje, že polovica slovenského obyvateľstva s právom voliť (vo voľbách a v referendách) je hlúpa a poriadne popletená. To riziko tam skrátka je.
27.03.2023 - 08:40:20
08
Nemusime vystupit z Unie, staci, ked ju s Ficom na cele budeme rozkladat zvnutra a bojovat proti jednote. Pre mna este horsia predstava, oslabenie nie jednej krajiny ale rovno celej Unie.
27.03.2023 - 08:46:42
05
i.imgur.com
27.03.2023 - 08:48:32
10
To je zase odkial brana vzorka? Z lazov a jaskyn?
27.03.2023 - 08:51:53
00
tiež neverím ľudom :) a myslím, že s eu problém nemá reálne skoro nikto ... skôr nato a jeho vojaci je tŕňom v oku, či?
27.03.2023 - 10:30:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up