No neviem, dnes založený účet a to len za účelom flamu .... to chce ban
29.03.2023 - 09:35:55
07
saradsmejem napísal:
Ahojte, ako niekto kto už 2 roky používa ebajky a ku normálnemu by som sa už ťažkok vracal,tak som si pozrel túto tému. Jako jednu vec celkom nechápem, kôli čomu si bajker kúpi ebajk obmedzený európskou legislatívou do 25 km a za šialené peniaze? nie je lepšie si kúpiť za liter takéto delo čo šape paradne, ešte je aj skladací a vyzerá peckovo, ja viem je to vec vkusu ale tieto europske vyzeraju podla mna nudne až otrasne

Nic v zlom, ale na to cudo, co si sem daval, by som sa aj bal sadnut. Neviem, co si ty predstavujes pod pojmom ebike a ake vyuzitie mas na mysli. Ak sa uspokojis s rychlym (25+ kmh) presuvatkom na commuting, tak OK, asi to splna ucel (aj ked ja by som sa na tom bal ist aj po meste). Ale pre niekoho, kto chce jazdit ebike ako klasicky MTB, teda primarne do lesa, prip. na traily, nebodaj to obcas chce zobrat do parkov, je to uplne nepouzitelne (a nebezpecne), nehovoriac o otrasnom vizuale.
29.03.2023 - 09:39:00
06
clxno1 napísal:
Nic v zlom, ale na to cudo, co si sem daval, by som sa aj bal sadnut. Neviem, co si ty predstavujes pod pojmom ebike a ake vyuzitie mas na mysli. Ak sa uspokojis s rychlym (25+ kmh) presuvatkom na commuting, tak OK, asi to splna ucel (aj ked ja by som sa na tom bal ist aj po meste). Ale pre niekoho, kto chce jazdit ebike ako klasicky MTB, teda primarne do lesa, prip. na traily, nebodaj to obcas chce zobrat do parkov, je to uplne nepouzitelne (a nebezpecne), nehovoriac o otrasnom vizuale.


jako splnat to splna uplne, praveže som veľmi spokojný, ja používam bajky na celoročné jazdenie v roznych podmienkach a lokalitách, dokonca ja s tým jazdím aj po lese a terénoch, zvláda to schody, skoky... prečo myslíš nepoužiteľné? báť sa nebojím, som chlap, no preto sa pýtam že čo vedie ludí vyhadzovat tolko penazí za niečo čo je predražené, pomáha to do 25 km, potom ked chce ísť človek rýchlejšie šlape ako blázon lebo taha aj motor a baterku, je to fakt strach z nekvality?

@Srsen mám viac než 10 rokov vlastne weby, herne servery a forum, na tento nick mam aj domenu kupenu, dokonca sa tu prihlasujem aj pod vlastými IP adresami tak keby som sa tu chcel prihlásiť koli flameu, asi to spravím trošku anonymnejšie, hejže ;) ináč milujem takých mudrlantov, ktorý chcú automaticky silou potlačovať iný názor, presne takých naša spoločnosť potrebuje...
29.03.2023 - 09:55:44
00
saradsmejem napísal:
...prečo myslíš nepoužiteľné?...

Pocnuc otaznou kvalitou roznych komponentov, cez mechanicke brzdy so zakladnymi kotucami, cez low end vidlicu/tlmic, absentujucu teleskopku, nepouzitelne sedlo, kolesa otaznej kvality, cez (aspon podla foto) uplne zlu geometriu, az po "skladaci" ram so zlym taziskom + vysoka neodpruzena hmotnost (motor v kolese). Nejdem tvrdit, ze to par schodov nevydrzi, alebo ze to neda nejaky maly skocik, ale urcite to nie je dimenzovane na pravidelne jazdenie v tazsich terenoch.
29.03.2023 - 10:10:49
06
a za koľko predávaš ten čínsky ebajk?
29.03.2023 - 10:11:38
00
To je ako s vinom, ked das otazku, ktore je najlepsie. To co ti chuti, niekomu len krabicove.
29.03.2023 - 10:12:14
01
Ako by sme tu už nemali dosť dezolátov, tak pribudol ďalší,
čo nastúpil s tým, že všetci sú choboti iba on je lietadlo. a potom sa ide oháňať slobodou prejavu :facepalm:
29.03.2023 - 10:12:47
02
toto bude asi ono
https://www.swisscycles.com/product/lafly-x3-electric-folding-bike-250w-1000w-26inch/

je to "masaker" celkom :D
29.03.2023 - 10:17:01
00
skynet napísal:
a za koľko predávaš ten čínsky ebajk?

:D ja nič nepredávam, ked som naposledy pozeral tak nove verzie išli kolo 1100 eur už s hydraulickymi brzdami a 14,4 AH bateriou, ale predpokladám že čoskoro budú upgradovať, lebo na alim sa už objavili aj 17 AH baterie a to už robí dojazd 30km+ pri maximálnej rýchlsti a zrýchlení

@kenny88 hej tento, len neviem čo je toto za stránka, kedže verzie s tou 10AH baterkou a starším kermaňom predavali tak pred dvoma rokmi xD treba pozerat cez aliexpress, kde ich predava priamo factory shop a maš najnovšiu verziu

@Srsen Ty si ma nazval dezolát? :D dovolím si drobnú dedukciu, nie si Ty náhodou pravidelný používateľ socialnej siete zvanej retardbook???
29.03.2023 - 11:00:42
00
počuj saradsmejem, nemáš čas cez víkend? Požičiam od otca shit ebike Meridu a pojdeme sa previezť.... jo?
29.03.2023 - 11:04:55
00
Mne to príde len ako zviditeľnenie nejakého ebiku ktorý možno začal predávať a tak si robí reklamu. A aj si ju spravil, ale na seba :) Navrhujem jeho príspevky presunúť do témy elektrohejteri, tam si na ňom radi pochutnajú ....
29.03.2023 - 11:08:15
00
O tom, že tento "ebajk" porušuje všetky legislatívne Pedelec predpisy sa asi ani netreba zmieňovať... Či si robí reklamu je ťažko povedať, toto by sa na Slovensku aj tak nesmelo predávať (aspoň nie ako ebajk)... Skôr mi to pripomína podobné úsilie, ako jeden diskutér, čo tu pred cca 2 - 3 rokmi vychvaľoval podobnú Ali skladačku, a tiež sme boli všetci blbí, lebo sme si ju nekúpili... :-)
29.03.2023 - 11:11:50
01
clxno1 napísal:
Pocnuc otaznou kvalitou roznych komponentov, cez mechanicke brzdy so zakladnymi kotucami, cez low end vidlicu/tlmic, absentujucu teleskopku, nepouzitelne sedlo, kolesa otaznej kvality, cez (aspon podla foto) uplne zlu geometriu, az po "skladaci" ram so zlym taziskom + vysoka neodpruzena hmotnost (motor v kolese). Nejdem tvrdit, ze to par schodov nevydrzi, alebo ze to neda nejaky maly skocik, ale urcite to nie je dimenzovane na pravidelne jazdenie v tazsich terenoch.


ako samozrejme, tie samotne komponenty nie su jedny z najkvalitnejsich, ved zas cena hovori za všetko, no ked clovek potrebuje vie upgradnut, vacsina komponentov su standardizovane... ano na tej vidlici citit ze je z nizsej triedy, ale ked budem potrebovat tak vymenim, cize Ty beries nevyhodu motora v zadnom kolese koli tomu ze je neodpruzene, na rozdiel od stredoveho motora? a prečo tiež nepoužitelne sedlo? mne sa na nom sedi najlepšie zo
vsetkych sediel co som mal, aj na znackovych bajkoch

@jozefnec00 otazka nebola co je lepsie, ale koli comu si ludia z fachu vyberaju drahsie a obmedzene bicykle
@skynet par hodin si viem najst, potrebujem ist aj na chatu odbehnut a podbele nazbierat, ale budes mi stihat? :D

@marseluspp tak to ti príde uplne zle, oficialne su tieto bajky na našom trhu nepredajne...
29.03.2023 - 11:21:57
00
Človek by Ti aj rád odpovedal na otázky, ale chceš naozaj úprimne počuť odpovede? A aj ich prijmeš? Lebo ak sa zas oduješ, alebo si stále pôjdeš svoje, tak to nemá význam...
29.03.2023 - 11:26:41
02
keby sa tak dalo zobrat takýchto expertov na výjazd a natočit to:) tam by sa stretávala aspom realita vs písanie.
29.03.2023 - 11:33:17
06
keyboard_arrow_up