Oddnes predsedá bezpečnostnej rade OSN Rusko...niet čo dodať. OSN je úplne zbytočná.
01.04.2023 - 19:02:09
08
gebula
Asi sme sa len nepochopili, upozornoval som prave na ciernobiele videnie. (v tom linku o tom viac) Toto bolo aj za covidu, nech pokapu neockovani a druha strana zas nech pokapu ockovani od vakcin. Svet sa zmenil na miesto plne nenavisti. Velka cast ludi je polarizovana, akurat ti mudrejsi sa vedia viac ovladat.
Teraz to je na twitteri podobne, nadavky z jednej strany na druhu stranu. O tych videach som uz hovoril. To je potom polka twitteru uchylna, lebo ti ludia su fakt radi, ked niekto roz*ebe rusky tank, vojakam, ci hocico, co je na druhej strane barikady. Na fb nechodim, ale tam je to asi aj horsie.
01.04.2023 - 19:05:22
01
jerry74 napísal:
Oddnes predsedá bezpečnostnej rade OSN Rusko...niet čo dodať. OSN je úplne zbytočná.

Príznačné,niečo ako svojho času naša prvoaprilova vlada🤨
01.04.2023 - 19:52:08
00
juju_pepe a ty skutocne nevidis rozdiel medzi neockovanymi a ruskymi okupantmi pachajucimi vojnove zlociny na Ukrajine?? Ano, nech pokapu vsetci okupanti, lutovat ich je rovnake ako lutovat nacistov v druhej svetovej vojne.
01.04.2023 - 19:54:38
00
Su radi, lebo kazdy zniceny rusky tank znamena krocik blizsie ku koncu vojny. Skutocny uchyly chodia na gore weby, kde sa robia na cistej brutalite. Toto je ale nieco ine, tu nam (ano aj nam) ide o krk a buducnost.

A ze sme polarizovani. No ano, sme. A pockaj na ten hnoj pred volbami. Ale zase. Kto rozduchaval vasne a emocie cez covid? Kto napadol susedny stat? Kto ich obhajuje? Kto obhajuje a pracuje na rozklade pravneho statu u nas? Neprisposobivym dezolatom to takto vyhovuje, dobre tu s nimi uz nebude. Mlade musime lepsie vychovat a naucit a stare odide casom. Zlepsi sa to az o par generacii, alebo dopadneme ako putinstan
01.04.2023 - 19:58:02
01
foobar napísal:
juju_pepe a ty skutocne nevidis rozdiel medzi neockovanymi a ruskymi okupantmi pachajucimi vojnove zlociny na Ukrajine?? Ano, nech pokapu vsetci okupanti, lutovat ich je rovnake ako lutovat nacistov v druhej svetovej vojne.

What? Sa tu nejako zvrhava diskusia. :D Ja nevidim rozdiel medzi neockovanym clovekom a ruskym vojakom? Co je to hlupost? Aky rozdiel? Aky to ma suvis? Co ma spolocne neockovany clovek s ruskym okupantom? Zas mi nevkladaj tvoje slova do mojich ust.

cokupit napísal:
Su radi, lebo kazdy zniceny rusky tank znamena krocik blizsie ku koncu vojny. Skutocny uchyly chodia na gore weby, kde sa robia na cistej brutalite. Toto je ale nieco ine, tu nam (ano aj nam) ide o krk a buducnost.

A ze sme polarizovani. No ano, sme. A pockaj na ten hnoj pred volbami. Ale zase. Kto rozduchaval vasne a emocie cez covid? Kto napadol susedny stat? Kto ich obhajuje? Kto obhajuje a pracuje na rozklade pravneho statu u nas? Neprisposobivym dezolatom to takto vyhovuje, dobre tu s nimi uz nebude. Mlade musime lepsie vychovat a naucit a stare odide casom. Zlepsi sa to az o par generacii, alebo dopadneme ako putinstan


Kto? Podla mna je to vsetko vec propagandy, u nas hlavne ruskej. Socialne siete su na to dokonaly nastroj. Vsak mozes vidiet sam, ako sme na tom biedne.

Ako som vyssie spomenul, linkol, v 2012 prvy krat v USA nevolila vacsina volicov z dovodu, ze mali favorita, ale ze nenavideli nejaku stranu, tak volili jej supera. Toto predtym nebolo. Toto pred socialnymi sietami nebolo, rsp. v uplne odlisnej miere.

Odbocim. Som rad ze Mark Zuckerberg v podstate investoval cely svoj uspech do bordelu z nazvom mataverzum a to tesne pred nastupom AI. 🤣 Tak mu treba kretenovi. Taz bude v dejinach zapisany ako clovek, co narobil velmi vela zla.
01.04.2023 - 20:01:32
00
upozornoval som prave na ciernobiele videnie. (v tom linku o tom viac) Toto bolo aj za covidu, nech pokapu neockovani a druha strana zas nech pokapu ockovani od vakcin.


porovnavas neporovnatelne
01.04.2023 - 20:43:46
00
K tej bezpecnostnej rade OSN je tu jeden velmi dobry clanok.
https://www.forum24.cz/americky-historik-timothy-snyder-tvrde-sepsul-rusko-v-rade-bezpecnosti-za-jeho-zlociny
02.04.2023 - 10:18:11
01
Len pripomenutie našich proruských "chcimírov" spred roka aj niečo. Malo by sa im to oplieskavať o hlavu pri každej možnej príležitosti.
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid028ZViteTbc4pcukakpvpM4dY4CCRyJfc4MyjvEFzyhnHWkYwsfGpUR2XfJSDiAGxAl&id=100080278894475&sfnsn=mo

Prílohy:

blaha.jpg
blaha.jpg 68.49 KiB thumb_up0thumb_down

02.04.2023 - 12:37:23
03
https://dennikn.sk/3303638/ako-tinedzeri-vnimaju-vojnu-v-skole-nam-prikazali-zvesit-nastenku-na-podporu-ukrajiny-konspiracie-nam-doma-robia-dusno/?ref=tit
02.04.2023 - 13:13:49
00
wtf?
https://www.forum24.cz/posleme-raketu-a-zabijeme-premiera-v-rusku-se-vyhrozovalo-nasim-sousedum/?utm_source=forum24&utm_medium=dalectete
02.04.2023 - 13:22:38
00
Oni sa vyhrazaju kazdy den inej krajine NATO… Oni velmi dobre vedia co by sa dialo keby na krajinu NATO naozaj zautocili…
02.04.2023 - 13:45:59
02
thumb_up0thumb_down
02.04.2023 - 13:46:58
04
“jednu raketu do centra Bratislavy” to sa celkom začínam obávať, lebo bývam v Trenčíne a pri ich presnosti......😂
02.04.2023 - 14:39:43
09
Stax napísal:
Oni sa vyhrazaju kazdy den inej krajine NATO… Oni velmi dobre vedia co by sa dialo keby na krajinu NATO naozaj zautocili…
ja sa realne bojim,ze asi nic.Kym sa by rozhupali niektori
02.04.2023 - 14:40:36
01
keyboard_arrow_up