tak zadný plasť zhodiš a nechaš si ho do rezervy, resp. ked zoderieš predný tak maš hneď nahradu 😄 len zadný treba kúpiť - ja mam napr. Continental Cross King 2,3" vzadu
04.03.2023 - 20:41:41
10
nooo chcelo by to co najlepši plašt a kludne aj Continental ale co najlepši lebo viem si to zobrat cez pneuservis cez kamarata ked mi ho bude vediet zohnat :D to co najlepsi plast aj do 100e :D a uz pripraveny na to ze bezdušak :D
06.03.2023 - 23:05:06
00
michelin ma ale že hrozne zlu zmes na asfalt a v terene take nijake a zatáčanie na hardpacku pre mna až príšerné, nepredvídateľné (Wild Enduro som skušal) . Viem že je to ruhanie ale ja na mojom enduro HT octane one vozím od mája a v lete až do jesene tufo xc 14 a vzadu pepis ružový insert a zatiaľ som neprerazil ani v rockgardenoch a drží velice pekne aj v prachu a makkom podklade a dobre sa čistí od blata. Nepoznám univerzálnejšie plášte na asfalt aj na les.
06.03.2023 - 23:41:54
00
už asi mŕtva téma ale keby niekto niekedy vyhľadával vo fóre tak na rýchloupinák a rovný krk sa dá zohnať vzduchovka Rockshox Judy (do 120mm, mám to tak aj ja) a myslím že aj Recon tam sú aj väčšie zdvyhy. To sú vlastne takmer rovnaké vidle a na lesné cesty aj nejaký ten rozumný trail za relatívne normálne peniaze úplne super. Ja som tiež išiel vylepšovať 700e bike začal som práve vidlou a po tejto investícii už pre mňa prestal byť z finančného hľadiska aktuálny nový bike. Nakoniec som bol aj rád lebo som si tam všetko pomenil a vyskladal presne podľa seba aj s pomocou bazáru a zostali mi diely na druhý bicykel pre ženu kde som len poriešil lacný rám. Keď to finančne porátam a sčítam tie dva bajky jasné že som niečo prerobil ale od určitého momentu už nebola cesta späť. Každopádne ten rok babrania sa v tom, postupnom vylepšovaní a cykloskladacej maturity stal za to. Strasne vela som sa naucil a nasiel nove hobby.
07.04.2023 - 23:17:14
01
keyboard_arrow_up