netrapi, len davam svoj pohlad ked niekto ma pocit ze prispevky v teme co vam priniesla postarka su malo kvalitne a ze sem ludia nechcu davat fotky toho co si kupili aby im to niekto nezhejtoval
ovela radsej sledujem temu hmotnosti kde to ma aspon pre mna aj nejaku vypovednu hodnotu.
sem ludia plieskaju fotky casto bez popisu a idealne v krabici zabalene
18.04.2023 - 12:57:56
00
je to super, ze to sem davaju. ako bolo pisane je to inspiracia ... a ja osobne uz uz viakrat pisal spravu prispievatelom, a pytal sa na detaily zo skusenosti alebo mi pomerali veci ci mi budu pasovat. a myslim, ze to tak robi viacero ludi. na druhej strane si mozes dat tuto temu blokovat.
18.04.2023 - 13:07:05
020
Pre mna osobne je celkom konstruktivna tema. Zdroj inspiracie pre ostatnych alebo pre mna. Buduje sa skupina ludi, o ktorych viem, ze danu vec realne vlastnia a mam moznost sa ich ohladne nej nieco spytat, teda zdroj realnych skusenosti a v neposlednom rade aj dostupnost veci v realnom case. Ako priklad mozem uviest odkaz na Scott ram, ktory sem vo februari dal uzivatel z mojho prispevku vyssie vdaka comu mohol nas novy clen "gramar" mat novy ram a nemusel zbytocne stracat kopu penazi a casu rozpredavanim komplet biku. Ja z casu na cas komunikujem cez sukromne spravy s ludmi, ktori sa pytaju na veci, ktore som si kupil hoci aj rok dozadu. Zistuju kompatibilitu, ci realne skusenosti. Aj vdaka tomu mne tato tema zmysel dava.
scarinko Tvoj pohlad je pochopitelny, pretoze ty sem chodis iba trolovat, ale my co aj realne jazdime, skladame a bavi nas to sa na tuto temu divame inac.
18.04.2023 - 13:13:04
019
Ja sa nechcem nejak zapájať do debaty, len podotknem ze momentálne, v tejto chvíli ako toto píšem, najobľúbenejšie foto na tomto bike webe je stolička ?
18.04.2023 - 13:17:46
03
trolovat, to je pekne, to je asi len tvoj pohlad.
ja nechodim trolovat ani provokovat, pisem len svoj nazor, chapem ze nie je vela ludom po chuti lebo aktualne sa nosi len kladny nazor a nazor masy/davu. proste pochlebovanie. ale taka je uz doba.
18.04.2023 - 13:18:41
00
Indy9o napísal:
raz je pre vás tažké raz lahké , ale nedopraje nikto :lol: žiadne pozitívum preto sa aj XY ludom hnusí tu niečo pridať kvôli vám 8)


Ja keď som naposledy prispel do fóra fotkou môjho mtb čo som si postupne upravil a dostal ho na váhu niečo málo pod 10kg tak som bol tiež hneď odsúdený do demolácií. :D A to mám len o pár kg viac než chalan s tým Scottom. Len toľko k tomu.

Rád si pozriem výsledok tej prerábky. :)
18.04.2023 - 13:21:23
02
Tak ono je zase rozdiel 10kg a 7,5kg....
18.04.2023 - 13:23:44
00
jachmel Tazky, ani drahy, nicim zaujmavy.. Navyse mu chybaju dve skrutky... Mal si potrebu sa len pochvalit?? :lol:
18.04.2023 - 13:25:45
00
ja udajne realne nejazdim, pobavilo :)
18.04.2023 - 13:31:51
00
Za mňa tiež veľmi užitočná téme rovnako ako koľko čo váži čo sa oplatí a tém ohľadne používania servisu a skúseností. Je už na každom z nás čo si z toho zoberieme pre mňa sú to informácie s pridanou hodnou ak už nič tak viem čo ľudia kupujú a aké sú trendy v cyklistike. Vlastne aj od teba scarinko som raz chcel informáciu ohľadne kávy lebo ste tu kavopiči stále dávali kto je lepší píííč :D a ja ako nepič :D a neznalec som chcel informovať a poradiť čo je dobré aby som kúpil dobrý darček :)
18.04.2023 - 13:32:08
02
a som ti neodpisal ci? uz si nepamatam
18.04.2023 - 13:32:58
00
Jasne odpísal aj sa zadarilo aj som si písal s majiteľom pražiarne či kto to bol čiže dobrá skúsenosť sám by som na takých ľudí nikdy nenatrafil 😉
18.04.2023 - 13:35:59
01
tak parada, som rad ze som pomohol, ja inac vsade odporucam toho nasho miestneho prazica zo Suce. Mozno nedosahuje cupping score ako elita ale kavu ma vynikajucu a pristup k zakaznikom este lepsi :)
18.04.2023 - 13:37:32
02
Jaiub napísal:
jachmel Mal si potrebu sa len pochvalit?? :lol:


Jasne ze ano, ved je kraaasny :D
18.04.2023 - 13:51:29
01
nemám fotku ale čeraj mi kuriér doviezol force kluky na gravel, aby som skúsil tú lepšiu biomechaniku kratších a užších klúk, ale ešte čakám na redukciu stredového zloženia ... to vám už aj odfotím kľudne aj na váhe :) nie je to ani ľahké ani ťažké ani výnimočné ani drahé ... a preto úplne (ne)vhodné do tejto témy :)
18.04.2023 - 14:07:29
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up