Ty vole tak toto bolo nieco, mobil na prach, brzdy ktore nebrzdia tona blata na mne ale suma sumarum sa mi velmo pacilo 8) ! Jedine coho sa bojim je zajtrajsi servis biku :cry: ale pocul som, ze blato konzervuje :lol:
09.08.2008 - 20:29:36
00
matt ráno aký manekýn a na záver som ho cez to bahno spoznal len podľa jeho ostro rezaných čŕt :shock: to prežil na tých semislickoch?!
KUA TAKÉTO MASAKRE MA PRÁVE BAVIA, ale dopravu som neporiešil...
survivors, dobrí ste...
09.08.2008 - 20:48:56
00
no...s vladolom sme si na starte povedali,ze prekoname chrtov a dojdeme do ciela nech to stoji co to stoji.Moralka bola vysoka,vsetko super,dokonca sme skoro presvedcili jedneho chalana co to chcel zabalit za Lopusnou(neskor to aj tak otocil),vsetko ako tak slo,ale...az po to ten velky zjazd do Lipt.Teplicky,v kuse chcilo(co sme dufali,ze postupne prestane,nesatalo sa...),zjazdy na ktore sme sa tak tesili boli skor utrpenim,kedze som zabudol brilky a nestihal som utierat blato z oci(vyzeral som podobne ako Matt na jeho foto z prichodu...),vyjazdy v mokrej trave sli 2x tahsie a tak sme si aj potlacili,Vladovi dosla zadna brzdova platnicka a nakoniec nas takych premocenych v tom zjazde chytila taka kosa...Ale nepovedal by som ,ze nas to zlomilo,proste sme zvazovali ci to ma este zmysel a tak sme to v Teplicke zabalili.Aj tak si myslim,ze dojst v tych podmienkach tych 45km bol celkom vykon :)
A Matt,gratulacia,si vazne trieda,len to prejst bola drina,nie este skoncit (myslim desiaty?) To zabral ten Baileys??? :wink:
a btw: oci si liecim este teraz :shock:
09.08.2008 - 20:53:57
00
Klobuk dole :shock:
09.08.2008 - 21:05:49
00
Výstižný názov dlhej, ste fakt krejzi, poklona
09.08.2008 - 21:12:29
00
warzone tie okuliare by ti prd pomohli, ja som ich daval po par kilakoch dole, som nevidel nic. zjazdy naslepo, zadna platnicka v prdeli hned po zaciatku, tak som potom menej brzdil a sa oplatilo, 13ty na lejzi v kategorii.


Naposledy upravil JAro dňa 09.08.2008 - 21:17:57, celkovo upravené 1 krát.

09.08.2008 - 21:16:22
00
tak chlopci cest vsetkym co to presli..... :shock: :shock: :shock:

...tak tohle uz nie je pre mna, z tohoto by som radost asi nemal... :( :( .... to je tak na dajaky zapalcek abo chorobku....proste trapenie, brutal blato, nejaky ten odfajceny komponent .... stoji to za to ist v kazdom pocasi za kazdu cenu... :?: :?: :?:

...asi ne ale to je len moj nazor.... :wink:

...a preco... :?: :?: :?:

toto by som nemohol spravit mojemu novemu tatosovi.....

img228.imageshack.us

to DUDO: si proste PASAK....11hod v tom blate, kua dudo mohol si sa radsej vrhnut na bahenne zapasy....tam by si bol asi KING.... :D :D :D
09.08.2008 - 21:17:43
00
dnes som si bol vo svite zajazdit, dobre som sa citil, dobre sa islo, ziadne teplo...vsetko bolo fajn, prsalo zhora, prsalo zprava, prsalo zlava...a niekedy sa zdalo, ze prsi aj zospodu...myslim, ze pohlad na vysledkovu listinu hovori za vsetko :-)
ti, co to presli, klobuk dolu, pri mojom mene svieti dnf...zial, pretrvavajuce problemy s technikou ma L, ako skoro kazdy
ak to mam porovnat, bolo to horsie ako vlani...ak ma tato tendencia pokracovat, tak uz sa tesim na buduci rok...pokial nebude blato, ani nejdem :-)
absolvoval som doteraz styri maratony v zivote, na troch bolo blato a na stvrtom 35 v tieni...chlapi, kedy byvaju tie normalne maratony, kde si clovek schuti zajazdi?
:-)
09.08.2008 - 21:18:46
00
Jaro ty si siel jak pila v zjazdoch. :D
09.08.2008 - 21:22:31
00
RESPEKT !!!
09.08.2008 - 22:07:12
00
jaro big rišpekt, je vidiet, ze na vychode su tvrdi chlapi:)
dnes to bolo jedno velke a krasne dobrodruzstvo, take cosi som este nezazil:) celu dobu som veril, ze prestane chcat, prestalo, v cieli vecer. ja som si tiez zjazdy uzival, lietal som tam jak spinave pradlo a s jednou brzdou sranda no. skoda ze neboli fotografi, to by boli fotky
09.08.2008 - 22:09:56
00
Kedze som isiel iba Senzi, nenazval by som to maraton, ale aj tak to boli moje najblaznivejsie preteky. Nemuseli by sa opakovat casto.

Vsetci, co si v tomto pocasi trufli, klobuk dole a tym co dosli do ciela, poklona. Hlavne jazdcom z Krejzi a Lejzi.
09.08.2008 - 22:21:45
00
...podobne ako Vladol - išlo sa mi perfektne a užíval som si to... (to sme asi odchovaní na zjazde do Opátky :-) ) ...technika v pohode, síce brzda škriekala akosi divne ale to uvidíme keď sa k tomu dostanem...
...páčila sa mi organizácia, konečne som si po dlhom čase na maratóne užil teplú sprchu a bezproblémové umývanie biku...
...a čo bolo na celej akci najlepšie - stretol som sa zase s bikerskou rodinou, od Bratislavy po Košice a príjemne sme si pokecali...
09.08.2008 - 22:36:39
00
pohodička už doma v teplúčku a vy čo ste vzdali ste sraby :twisted: :lol: :lol: inak katko dik za fotku, asphalt dik za spolocnost


nz, nabuduce by si ma zo solidarnosti mohol pockat, s nefunkcnymi brzdami som ti v zjazdoch akosi nestacil
09.08.2008 - 23:47:00
00
trosku si rypnem, ale neda mi (prepacte mi to)
RR je uzasne obutie do takeho pocasia :)

RR nemal s tym pocasim vobec ziadny problem :wink:
Obutie rozhodovalo minimalne, vid finisherov na semi-slickoch...

Katko nestresuj, sedlo prezilo bez nasledkov, kolektivne sme sa zhodli ze je stale ako nove :lol:
10.08.2008 - 00:36:25
00
keyboard_arrow_up