zopakuj. a podla mna si mal v tomto vlakne 100 prilezitosti postrehnut, ze teba ani nikoho v podobnej situacii tu viac-menej nikto nehejtuje:)
02.05.2023 - 22:33:20
05
pista napísal:
Jedine co ma mrzi, ze neuvidim co budu mnohi ti hejteri pisat az dospeju. Staroba sa im nevyhne a ta hroza to be or not to be! Ostat sediet doma alebo to skusit zopakovat e-bikom? :P


V sobotu na výjazde som stretla na Kubínskej holi kamaráta, ktorý ma učil horolezectvu. Má takmer 70 rokov a šľapal za svoje. Nikdy by na ebike nesadol.
A presne preto dokáže bez problémov športovať aj v taktom pokročilom veku, nepodvádzal svoje telo ani myseľ, všetko si poctivo fyzicky oddrel, čo mu následne dávalo pocit slobody, naplnenia, spokojnosti, taký ten pravý pocit, viete, keď dosiahnete vrchol svojimi vlastnými silami, potom a drinou a nemusíte hľadať výhovorky... A ten chce človek zažiť znova a znova a to ho drží celé roky pri poctivom športe.
Žite si teda aj naďalej vo svojich mylných predstavách, že ste bikeri a že robíte svojmu telu dobre.
02.05.2023 - 22:39:51
25
A toto je myslené všeobecne samozrejme. Sú ľudia, ktorí zo zdravotných dôvodov inak nemôžu, ako šlapať na ebiku, ale to je niečo úplne iné. To ani netreba písať 😉
02.05.2023 - 22:44:56
00
Tu sa zastanem pistu - pre pistu je sedemdesiatnik zasran, ak sa mi náhodou podarí vôbec to dotiahnuť do jeho veku a aktívne a pri zdravom rozume bude to zázrak :)
koľko poznáte 80+ bajkerov ?
02.05.2023 - 22:51:35
03
No veru ja len toho jedného kamaráta. Pista je ale iná kategória ako ostatní tu plačúci ebikeri 🙂 na Pistu sa hejtovanie nevzťahuje 😉
02.05.2023 - 22:54:10
02
Ja som sa ozval len preto, ze nemam rad skatulkovanie. Kazdy e-biker ma svoj dovod. Niekto vek, niekto zdravie, niekto snahu udrzat sa medzi kamaratmi i ked ma nizsiu kondiciu ... a potom su to ti ktori si ten hejt zasluzia. Pri letmom stretnuti nie vzdy vies odhadnut kto kam patri. Tiez je mi obcas divno ked vidim mladych zjavne zdravych ludi na e-biku ale je to ich volba, pokial ma nenutia reagovat na tu volbu tak ich nevnimam. BTW (nech sa trocha pochvalim) - 70 rokov - to bol sv.Jure, kultovy vystup z nuly na 1762 http://www.tronkosice.sk/Montenegro/index.html vrelo odporucam - samozrejme na biobiku - k e-biku som sa "znizil" az o 10 rokov neskor http://www.tronkosice.sk/Akcie/Pista/Ebike/index.html
03.05.2023 - 00:19:04
08
peter120 napísal:
Doteraz som nestretol vysportovaneho typka. Pivne pupky na vodorovnej cyklotrase, s hladkym asfaltom...
Na toto urcite emtb nie je treba. :lol:


schválne Peter, ako jeden z najaktívnejších a najviac hejtujúcich v tomto vlákne, čo a koľko jazdíš ty na biobajku?
03.05.2023 - 00:34:09
03
Dcéra majú v škole akciu dní športu a pohybu a môžu do školy prísť športovo oblečení, behom, na bicykloch....hádajte aký dopravný prostriedok prevláda? E-bajky a ,E-kolobežky. Moja dcéra čo tam ide na svojom bajku je za socku. Zato tie moje výlevy tu v tomto vlakne.
03.05.2023 - 06:43:38
09
sorcerer napísal:
schválne Peter, ako jeden z najaktívnejších a najviac hejtujúcich v tomto vlákne, čo a koľko jazdíš ty na biobajku?


Neni podstata jazdiť veľa, ale nemíňať pri tom zbytočne elektriku.
03.05.2023 - 07:42:32
12
nemáš pravdu. veď ani nevieme, či dotyčný vôbec bicykluje, alebo si sem len chodí niečo ventilovať.
03.05.2023 - 08:03:25
00
Podla mna cyklisti budu mat v starobe lepsie zdravie, silnejsie kosti, nohy a srdce lebo pravidelne sportuju. Len neviem co budu robit mladi eckary ked uz teraz potrebuju ecko :-)
03.05.2023 - 08:11:53
04
Normalni invalidi z nich budú, len sa to bude inak volať, niečo ako dobrovoľne zdravotne postihnutá osoba...
03.05.2023 - 08:29:16
00
Netreba hádzať všetkých ebikerov do jedného vreca. Niektorí sú naozaj v pohode a majú na to dôvody, prečo na ňom jazdia.
Mňa hnevajú mladí, leniví ľudia a potom takí, ktorí si na ebiku masírujú svoje ego a nazývajú sa cyklistami.
Ako včera chlap, okolo 35, naobliekaný ako cibuľa prechádzal okolo mňa na konci Osádky. Zapol turbo, normálne ma trhlo na biku, ani pozdrav, nič ?‍♀️ Pipík mu musel narásť o centimeter, ale vravim si, počkaj, ide stúpanie 12% na Malatinú, tam sa vidíme :lol: Aj tak bolo 8) :) Pekne si popozeral môj zadok a bolo.
03.05.2023 - 08:41:25
03
Akože Ti nestíhal v stúpaní človek na e-bajku?😉
03.05.2023 - 08:49:39
00
Richto68 napísal:
Akože Ti nestíhal v stúpaní človek na e-bajku?😉

Nie 🤷‍♀️ Asi mu došlo potom turbo alebo zapol motor, keď ma nutne potreboval dobehnúť a nečakal ma za chrbtom, tak šľapal potom bez turba. Netuším ako presne funguje ebike. V každom prípade videl tak, či tak na kopci môj chrbát.
03.05.2023 - 08:56:50
01
keyboard_arrow_up