ak mate este niekto fotecky tak hodte nejaky odkaz :) rad si to kuknem.. na trati som akosi nic nevidel.. :D takze ze si to kuknem takto spatne :)

Zhrnutie fotiek na webe:
http://picasaweb.google.com/katko16/Hor ... ratN982008 od Katka
http://www.xcmaraton.sk/horal2008/htmldata/page0001.htm
http://picasaweb.google.sk/mtbsaldi/Horal_2008 od Saldi
10.08.2008 - 19:17:46
00
trosku si rypnem, ale neda mi (prepacte mi to)
RR je uzasne obutie do takeho pocasia :)

fakt som riesil iny problem ako to ci mam RR :lol:

20km na novych platnickach teda nic moc. fotit to nejdem je to to iste ako postol Dutch :(

ze by idem po Horalovi spat do V-ciek? :twisted: :lol:
10.08.2008 - 19:30:43
00
Vcera bolo krejzi aj Dejzi !
10.08.2008 - 19:47:04
00
ze by idem po Horalovi spat do V-ciek? :twisted: :lol:

..z fyzikalneho hladiska su samozrejme ovela lepsie :twisted: ..
klobuk dole chlapci pred vasimi vykonmi, pozeram, ze to bola dobra paradicka - hmmm blaaatko yummy-yummy :P
10.08.2008 - 19:49:15
00
... tak aké to majú tie diskové brzdy výhody v blate??? :twisted:
10.08.2008 - 19:52:53
00
... tak aké to majú tie diskové brzdy výhody v blate??? :twisted:


Zodrate platnicky na kotuci vrestia trochu inac ako zodrate klatiky na rafiku.
:D
10.08.2008 - 20:01:05
00
... tak aké to majú tie diskové brzdy výhody v blate??? :twisted:
Kedze som pri dojazde do ciela stravil cca 2 hodiny a pocuval pazvuky ladene od Adur az po Xdur mozem konstatovat ze na 80% to nabrzdilo v cieli nikomu :cry: bez rozdielu pouzivanych systemov :wink: neviem kto mal odfoteny "ofrezovany" rafik po vybrzdeni gumiciek, ale rafik bol na odpis :cry:
Foto pouzite z www.xcmaraton.sk :lol:

Prílohy:

img00234.jpg
img00234.jpg 94.71 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil drotar dňa 11.08.2008 - 03:07:36, celkovo upravené 1 krát.

10.08.2008 - 20:02:14
00
Isiel som dlhu (krejzi) a popisem to asi takto:
Po cca 10min. jazdy sa mi uplne zarosili okuliare (presnejsie dioptricka vlozka) a tak som musel dalej slapat "na slepo" :x na cca 8km zacalo kvalitne liat no povedal som si to nic, v dazdi som este nepretekal a dobra nalada mi ostala aj pocas vystupu na najvyssi bod trate :), no vsetko sa zmenilo na vrchu kde som skoro zmrzol, v zjazde som "stratil" brzdove dosticky (nevidel ich nahodou niekto :lol: ?), blato mi lietalo do oci... a dalej to bolo uz len horsie a horsie...zima, blato, este vacsia zima a este vacsie blato. Asi by som ani nedosiel do ciela keby ma "nezachranili" clenovia mojej rodiny ktory mi dali suche a teple oblecenie. Do ciela mi ostavalo este cca 20km, mal som take skrehnute a rozmocene ruky ze som nedokazal prehadzovat a do ciela som dosiel na "malej",v zjazdoch som brzdil silou vole. A par desiatok metrov pred cielom som dal este malu letecku akrobaciu v lese ked som nedokazal ubrzdit (nebolo cim :lol:) posledny kratky padak a vyletel som z trate :) .
Boli to moje najtazsie preteky v zivote a ak by som nezbieral body do serie tak na 50tom km urcite sadam do tepleho auta a veziem sa v suchu do Svitu.

Organizatori by sa mali vazne zamysliet, myslim ze kazdy normalny clovek by v takom extremne nepriaznivom pocasi urcite skratil trat. Vysledkova listina hovori za vsetko :evil:

Fotky z pretekov najdete ako vzdy na http://xcmaraton.sk/xc/index.php?page=7
10.08.2008 - 20:20:31
00
Otazka na telo : Kolko km na Horalovi vydrzi biely bike biely ? :lol:
Foto pouzite z www.xcmaraton.sk :lol:

Prílohy:

img00187.jpg
img00187.jpg 97.06 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil drotar dňa 11.08.2008 - 03:09:01, celkovo upravené 3 krát.

10.08.2008 - 20:23:01
00
2drotar: tak pozeram že na tej fotke mám ešte červené ponožky. To bolo asi poslednýkrát v ich živote. Už som ich plákal asi 37x a furt tečie hnedá. Sa ich bojím strčiť do práčky, aby chudera neodišla ako brzdné doštičky. :twisted:
-dikes fotografom za fotečky
2saldi: ty si iný flash fotoreportér. Tie zábery pred štartom ešte pri aute fajna momentka.
zatiaľ materiálové straty len zadné doštičky, ale ešte som šecko nedošteloval, tak uvidíme.
p.s: je 24hod po pretekoch a ja mám ešte stále stŕpnuté a brniace končeky prstov na rukách. :roll:
10.08.2008 - 20:26:11
00
no co povedat... uz viem. prezil som :) prvych 40km som si celkom uzival, aj ked som znovu zmeskal start :) potom sa pretek pre mna zmenil na survival akciu. samozrejme ze som hodil na trati aj dvoch tigrov, z toho jedneho ukazkoveho s dojazdom po bruchu ala tulen :) odnieslo si to koleno, gate a rukavice :( zimu som znasal celkom dobre aj preto ze som vhodne zvolil oblecenie. nepremokavu bundu a navleky na nohy som so sebou viezol zbytocne, ani som ich nevytiahol...
no a k brzdam: vela ludi sa cudovalo ze ako je to mozne ze som nemal problem s brzdami. to tajomstvo znie: metalicke XTR platnicky a aligator kotuc. ano ten aligator o ktorom vsetci vravia ze derie platnicky. su to kecy. ja mam taku skusenost ze prave vyhadzuje blato prec a tym padom ich setri. pouzil som jazdene platnicky, predne su uplne v pohode, zadne by vydrzali este nejaky vyjazd, ale uz ich vymenim.
foto prikladam...
3 mudrosti ktore som si odniesol z horala:
1. aj ked hodis tigra a oskries sa /boli to jak cert a v prvom momente to chces zabalit/, snaz sa co najskor nasadnut na bike a roztocit nohy. za chvilu to prejde a ides dalej. Touto cestou dakujem Karolovi Pilnemu :)
2. aj ked prsi a je od 10-15C tak ti staci moira a windstoper bunda. Budes sice mokry a v dlhych zjazdoch ti bude trochu kosa ale prezijes to. Na rovinach a v kopcoch je to uplne v pohode. Touto cestou dakujem casovemu stresu pred startom ze som nemal cas vymyslat co obliect a zchmatol som prve co som nasiel v aute :)
3. aj ked leje a je blato nepotrebujes okuliare pokial si namontujes poriadny predny blatnik. samozrejme diptricke okuliare su ina vec...

Prílohy:

Komentár súboru: kotuc
kotuc.JPG
kotuc.JPG 97.23 KiB thumb_up0thumb_down

10.08.2008 - 20:28:55
00
Pisosip : Pouzi SAVO :lol: s hnedou odide aj cervena a pravdepodobne odidu komplet :lol: ak nemas k nim nostalgicky vztah tak ich smar do kosa a uchranis nase prostredie od ekologickej zataze :lol:
Lagonda v cotone :lol:
TO : Mirec urval si mi to skoro z klavesnice :wink: pretoze som uvazoval polozit otazku, ze kto jazdil metalicke platnicky.
Foto pouzite z www.xcmaraton.sk :lol:

Prílohy:

img00235.jpg
img00235.jpg 89.13 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil drotar dňa 11.08.2008 - 03:09:44, celkovo upravené 2 krát.

10.08.2008 - 20:29:52
00
predne platnicky po horalovi

Prílohy:

Komentár súboru: predne platnicky po Horalovi :)
dosky.JPG
dosky.JPG 52.36 KiB thumb_up0thumb_down

10.08.2008 - 20:30:29
00
Bude suchá trať, neviem čo stále máte :)

Najvacsie klamstvo roka :shock:
10.08.2008 - 20:34:41
00
Otazka na telo : Kolko km na Horalovi vydrzi biely bike biely ? :lol: [/url]

dlhsie ako biely dres :twisted:
10.08.2008 - 20:36:02
00
keyboard_arrow_up