cokupit napísal:
...Ale zjavne ju to bavilo, len by nepocula ani marselusove nadsene stony ked dosahuje evrchol, tak sustala.

S kým šústala? A či len šušťala?
18.06.2023 - 22:28:52
03
Tak mám pocit že stále priťahujete tých pár podivných ebikerov ktorí existujú. Tých ostatných stretávam ja ... :)

A čo je na tom také divné pozerať na stav batérie na ebiku. To isté robím s batériou na mobile a tiež sledujem stav peňazí na účte, sledujem stav nafty v nádrži a tlak v pneumatikách ... stále treba niečomu venovať pozornosť a naviac " keď ebike miluješ, nieje čo riešiť" .

Zosmiešňovať ebikera je ako sa smiať kamarátovi že má škaredú ženu. Možno je to pravda, ale nepatrí sa to ...
19.06.2023 - 08:21:20
03
Ja som stretol vcera ozajstneho e-motorkara. Siel oproti mne do mierneho stupania, ale ani nohami netocil. Do mesta fajn, aspon sa clovek nespoti v letnych horucavach pri presune do prace a pod., ale na vylet do prirody mi to pride uz trochu divne. To uz si rovno mohol kupit elektricky skuter, aspon by mu pedale nezavadzali. :)
19.06.2023 - 08:31:07
03
na skutri nemozes do lesa a ani na BK bez povolenky, na tomto offi mozes.
19.06.2023 - 09:11:11
00
Optimus napísal:
Tento nešťastný argument sa tu vyskytuje veľmi často že ,,počkaj ak nebudeš vládať,budeš mať YX rokov,tak ti bude ešte e-nezmysel dobrý" ... ... ...Jedno viem isto-určite nebudem robiť zo seba vola, vozením sa na ,,motorke" a predstierať, že som cyklista.

To funguje inak a dufam na to prides. Pride den ked volba bude medzi stavom, ze sedis v kresle pred televizorom a utieras si sopel alebo moznostou este raz sa podivat po tych krasnych spomenutych miestach. Ja nikomu nic nepredstieram, dokonca som hrdy na to, ze stretavam biobikerov o generaciu mladsich a beru ma ako jedneho z nich) ale uzivam si zivota a naozaj z hlbky duse ti prajem aby si k tomu dospel raz aj ty.
19.06.2023 - 09:52:00
09
scarinko napísal:
na skutri nemozes do lesa a ani na BK bez povolenky, na tomto offi mozes.

Nemozes, ak sa ti nezapina motor az tocenim pedalov, tak to nespada pod vynimku o pridavnom motorceku. Ale tak realita je taka, ze to nikto neriesi. Videl som jedneho emotorkara, ako hrabal listie vo vyjazde pod Kolibou :D Aspon to nepocut na cely les.
19.06.2023 - 11:20:48
01
pista napíšem to jasne ešte raz-žiadna voľba,alebo dilema u mňa nebude.Za 33 rokov som už pedálmi natočil dosť a dúfam,že ešte zopár rokov potiahnem.Presne ako som napísal v mojom príspevku,ak raz príde deň,že nebudem viac vládať ťahať môj jediný, osobný motor,ktorý mám v nohách,tak tento krásny šport zavesím na klinec a budem sa venovať napr.turistike,alebo niečomu inému.Človek môže robiť aj iné veci,ako cyklistiku.Mám k cyklistike(a osobitne cestnej) tak veľký rešpekt,že ju nebudem dehonestovať a przniť vozením sa na motorke.To je proti všetkým mojím zásadám a presvedčeniu,že ak sa venujem cyklistike-tak idem výlučne na vlastný pohon.Jasnejšie to už nedokážem formulovať.
19.06.2023 - 12:08:10
20
Plný súhlas.

Na druhej strane, pista sa každým opisom svojej vlastnej situácie akoby nevdojak dištancuje od cyklodrovonej omladiny, a to sa mi páči:) :handshake:


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 19.06.2023 - 12:55:53, celkovo upravené 1 krát.

19.06.2023 - 12:52:11
00
Optimus napísal:
pista napíšem to jasne ešte raz-žiadna voľba,alebo dilema u mňa nebude.Za 33 rokov som už pedálmi natočil dosť a dúfam,že ešte zopár rokov potiahnem.Presne ako som napísal v mojom príspevku,ak raz príde deň,že nebudem viac vládať ťahať môj jediný, osobný motor,ktorý mám v nohách,tak tento krásny šport zavesím na klinec a budem sa venovať napr.turistike,alebo niečomu inému.Človek môže robiť aj iné veci,ako cyklistiku.Mám k cyklistike(a osobitne cestnej) tak veľký rešpekt,že ju nebudem dehonestovať a przniť vozením sa na motorke.To je proti všetkým mojím zásadám a presvedčeniu,že ak sa venujem cyklistike-tak idem výlučne na vlastný pohon.Jasnejšie to už nedokážem formulovať.

Bio hrdina. :rofl: :D :clap: :fubar:
19.06.2023 - 12:55:10
02
Anti-bio

Hnutie za potláčenie bio v športe :rofl:
19.06.2023 - 12:59:19
00
Optimus napísal:
pista napíšem to jasne ešte raz-žiadna voľba,alebo dilema u mňa nebude.Za 33 rokov som už pedálmi natočil dosť a dúfam,že ešte zopár rokov potiahnem.Presne ako som napísal v mojom príspevku,ak raz príde deň,že nebudem viac vládať ťahať môj jediný, osobný motor,ktorý mám v nohách,tak tento krásny šport zavesím na klinec a budem sa venovať napr.turistike,alebo niečomu inému.Človek môže robiť aj iné veci,ako cyklistiku.Mám k cyklistike(a osobitne cestnej) tak veľký rešpekt,že ju nebudem dehonestovať a przniť vozením sa na motorke.To je proti všetkým mojím zásadám a presvedčeniu,že ak sa venujem cyklistike-tak idem výlučne na vlastný pohon.Jasnejšie to už nedokážem formulovať.


Jasne, také silné reči poznáme. Presne to bude ako s modrou pilulkou. NIKDY NIKDY kým ti stojí, ale keď ti bude visieť a budeš to chcieť zažiť znovu, tak si ju dáš ... :) :)
19.06.2023 - 14:19:27
01
áno? vravíš, že funguje dobre?
19.06.2023 - 14:37:09
00
Myslim ze nikto tu nekamenuje elektrickarov co maju (tazke, alebo srdecne) diagnozy. Dokonca jedneho takeho poznam. Kludne nech maju.
Jadrom kamenovania su mlady a zdravy ludia, co si dokonca dovolia cipovat. To si zasluzi negativne komentare.
19.06.2023 - 15:37:06
00
Koncim tento vstup do debaty mudrostou starcov Nikdy nehovor nikdy!
19.06.2023 - 15:49:42
24
A este jedna : “Skúsenosti sú neprenosné. “ Každý na to musí prísť sám…. ;)
19.06.2023 - 16:07:36
00
keyboard_arrow_up