Ahojte,

mam 2 problemy s cyklopocitacom Sigma Rox 4.0/Sigma app, s ktorymi by som chcel poradit.

1. Pouzivam komoot a mam tam naplanovanych 6 tras. V sigma app sa mi zobrazuju len 3 z toho len 1 s turn-by-turn funkciou (o ktoru mi primarne ide)

Pozn.:FIrmware mam 2.07 a v menu mam zaciarknute, ze chcem vidiet all tracks.

Nejake rady/triky ako dostat vsetky naplanovane trasy z komootu do sigma app, aby som ich potom mohol poslat do roxu?

2. problem je mechanicky. Prave tlacidlo mi nefunguje. Ma niekto skusenosti s rozoberanim roxu 4? Nadejam sa, ze by to mohlo byt len zaseknute a ked by som to odsekol, uz by to islo. Alebo odporucate skusit roxa vratit?
Lebo je v podstate novy.

Dakujem za rady.
22.06.2023 - 16:37:27
00
update - 1. problem vyrieseny v nasataveniach Sigma app - Cloud/App. Zaciarkut Komoot tracks sharing so Sigma App.

Netusim, ako som tam dostal tie trasy predtym.
22.06.2023 - 17:00:51
00
Zdarec
Mám problém zo sigmou rox 4.0
V cyklopočítači mám pocet najazdených kilometrov ok ale v aplikácii aj po niekoľkých synchronizáciach mi niektoré aktivity vôbec neukazuje chýbajú mi tam asi dve jazdy. Vie niekto čo by s tým mohlo byť?
24.07.2023 - 19:59:14
00
ja som to mal na rox 11.1 evo pomohlo toho

Môžete požiadať o opätovnú synchronizáciu nesynchronizovaných aktivít s aplikáciou RIDE APP prostredníctvom funkcie veľkokapacitného úložiska ROX 11.1 EVO. Ak to chcete urobiť, postupujte nasledovne: Pripojte svoj ROX 11.1 EVO k počítaču pomocou kábla USB-C. Otvorte svoj ROX 11.1 EVO cez veľkokapacitné úložisko USB (Windows Explorer, Apple Finder). Nájdete tam niekoľko priečinkov. Otvorte, prosím, priečinok "Activities", teraz uvidíte priečinok "Activities_synced" je tam pravdepodobne aktivita, ktorú sa vám nepodarilo synchronizovať. Skopírujte ho späť do priečinka „Aktivity“. Znova vyberte veľkokapacitné pamäťové zariadenie USB. Znova pripojte svoj ROX 11.1 EVO k RIDE APP, teraz by mala prebehnúť opätovná synchronizácia tejto aktivity s RIDE APP.
25.07.2023 - 20:21:53
00
jozefchochula1992 mne pomohlo, odstranit z apky zariadenie, aj v bluetooth a znova pripojit....vtedy mi ich nahodilo vsetky
11.09.2023 - 10:33:43
00
keyboard_arrow_up