Hosť napísal:
Pán režisér TDF, malo to byť 14.7. Scenár nevyšiel, bude nejaký nový? 😀


ked si napíšeš :D

dnes som ti napísal dobrý že víťaz etapy musí mat o 15 kilo menej ako Aert, nakoniec mal o 14 - to ti musí stačit za to kolko si zaplatil :D
16.07.2023 - 22:28:32
00
Kíl
16.07.2023 - 23:40:12
01
kilo - gramov
17.07.2023 - 00:05:21
00
Ja neviem čo tu podaktorí riešite. Čo som čítal a počúval od komentátorov, tieto dve etapy mali strašne vyhovovať Jonasovi, však je ľahší o dosť, jedine čo som videl že čaká čo urobí Pogačar. Uvidíme v poslednom týždni. Však čo včera neskúsil tiež nastúpiť, asi mal tiež dosť a neriskoval. Ťažko povedať.
17.07.2023 - 06:07:28
01
Sú proste vyrovnaní. Keď to bude remíza, rozhodne to, kto vypil menej bidónov
17.07.2023 - 07:46:03
00
Jonas sa vyjadrí , že jednemu nich proste mu dôjde . A že rozdiel budú minuty nie sekundy . Tento týždeň sa pôjde na krv
17.07.2023 - 08:25:24
00
Jonas cyklistiku nespropaguje, je to nudny jazdec. Kdezto Pogi aj ked je este decko zije cyklistikou a vsetkym okolo toho, nieco ako Sagan. Jonasa asi moc velke firmy ako marketingovy nastroj nebudu lanarit, kdezto Pogi je zivel a je ho vsade vidno a je zabavny a toto je v marketingu ziaduce. Fandim samozrejme Pogimu, lebo nemam rad nudnych ludi.
17.07.2023 - 08:43:14
019
ivan napísal:
Pogačar Flandry vyhrat nemože - je aj vrchár

ivan napísal:
dnes už pôjde Pogačar natrvalo do žltého

ivan napísal:
odhadol som správne /posledných 5 grand tour už x-ty krát/ že tentoraz Pogačar dojde pred Vingegaardom a pomýlil som sa len o 9 sekúnd a 1 drez :D

ivan napísal:
Sagan chytí limit v 17. etape

z týchto štyroch si dvakrát neuhádol, to tretie mám aj správne a neodhadol som len o koľko sekúnd - Pogačar došiel v etape pred Vingegaardom a to štvrté ešte ani nebolo - 17. etapa bude až pozajtra, a prečo si tu nevypísal aj dalších x - správnych odhadov z Gira 2022, 2023, x - správnych odhadov z vlaňajšej tour, včerajší že Aert nevyhrá, Volodajko musíš byť aj so svojimi páčikármi a srdiečkármi trocha objektívnejší :) :D
17.07.2023 - 10:43:10
00
je jasne ze prehlad mas dobry a vacsinou aj odhad, no neuhadnes vsetko, to sa proste neda. lebo sport je aj o stasti a nie len o cislach ktore tak dobre ovladas :) no a stastie a smolu, alebo zly den neuhadnes nikdy. inac z isteho pohladu mas moj obdiv ze tu do teba iebu a obcas aj ja priznam sa a ty si stale ides svoje a v podstate nikoho neurazas, ako to vacsinou u inych uzivatelov skonci tu na fore :)
17.07.2023 - 11:03:12
013
Hack3r napísal:
Jonas cyklistiku nespropaguje, je to nudny jazdec. Kdezto Pogi aj ked je este decko zije cyklistikou a vsetkym okolo toho, nieco ako Sagan. Jonasa asi moc velke firmy ako marketingovy nastroj nebudu lanarit, kdezto Pogi je zivel a je ho vsade vidno a je zabavny a toto je v marketingu ziaduce. Fandim samozrejme Pogimu, lebo nemam rad nudnych ludi.


vrcholový šport nie len marketing ale aj kvalita dosahovaných výkonov, príprav, ... - hovorí sa tomu umenie víťaziť a milióny divákov ktorí tomu rozumejú, sledujú Eurosport, ... fandia aj Vingegaardovi, ja a milióny dalších divákov preferujúcich kvalitu športového výkonu so všetkým čo k nej patrí - stratégia. taktika, ... - fandím tomu kto vyhrá preto že robí menej blbostí, nie preto ako vyzerá, ako baví divákov, na tejto tour je to po športovej stránke vyrovnané a fandím tomu koho som si pre túto stránku pred týždňom a pol tipol za víťaza - Pogačarovi
17.07.2023 - 11:03:29
06
v tomto mas pravdu a ja vobec nespochybnujem Jonasov vykon, ja to ale beriem z nasho pohladu divakov, ze on je proste jak ziva mrtvola a len strojovo slape. moze vyhrat aj kazde preteky a fandit mu nebudem lebo furt je to ziva mrtvola slapajuca do pedalov :D
17.07.2023 - 11:10:25
03
Tiež mi na pohľad nepríde sympatický ale podľa rozhovorov, vyjadrení , ntflx dokumentu mi príde v pohode. Ale samozrejme viac fandím Pogacarovi :))

Btw toto tu asi nebolo
https://twitter.com/TamauPogi/status/1680660665369874434?t=NKveTl_7uHmAte_1eRYYAQ&s=19
17.07.2023 - 11:14:49
00
Ja fandim obom. Jeden bez druheho by nebol zaujimavy, lebo by bol absolutne dominantny a vytratilo by sa vsetko to napätie, ktore je teraz v kazdej horskej etape a bude aj zajtra pri casovke. Je to najlepsia Tour za posledne roky a uzivat si ju mozeme len vdaka tejto dvojici. Takze nech vyhra ten lepsi z nich vo ferovom suboji a nerozhodne sa to nestastne vdaka nejakemu padu a pod.
17.07.2023 - 11:19:22
022
Hack3r napísal:
v tomto mas pravdu a ja vobec nespochybnujem Jonasov vykon, ja to ale beriem z nasho pohladu divakov, ze on je proste jak ziva mrtvola a len strojovo slape. moze vyhrat aj kazde preteky a fandit mu nebudem lebo furt je to ziva mrtvola slapajuca do pedalov :D


nemôžeš hovoriť z pohľadu všetkých divákov, každý vidí Vingegaarda trocha inak, milióny z nich v ňom nevidia živú mrtvolu, nezaujíma ich jeho dizajn ale podstata jeho športového výkonu - kvalita, premakanosť prípravy, niektorí mu fandia napr. aj pre handicap menšieho talentu - horších fyzických schopností, taktickejšie, strategickejšie - rozumnejšie jazdenie, Pogačarovi fandím pri ich tohtoročnej velkej vyrovnanosti kvoli tomu že sa poučil a oproti vlaňajšku okrem zlepšenia kondície zlepšil aj túto svoju stránku


Naposledy upravil Hosť dňa 17.07.2023 - 11:27:25, celkovo upravené 1 krát.

17.07.2023 - 11:24:14
00
Mna len mrzi že su len dvaja v tom suboji o celkove prvenstvo….
17.07.2023 - 11:26:41
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up