Ja aspoň čo sa pamätám, posledné roky to tak bolo skoro vždy dvaja o žltý. Čím to je neviem, resp nepamätám si kedy naposledy boli aspoň traja Armstrong , Beloki, Ulrich ? S Contadorom Armstrong nemám prehľad až tak.
17.07.2023 - 11:35:25
00
ešte k tomu Saganovmu limitu co má ešte dalšími chytit pozajtra - kludne sa može stat že za prvého takmer dva a pol týždna na tour tak kvalitne potrénoval že vdaka tomu dojde do Paríža :D vela bude v stredu záležat aj kolko za tých takmer dva apol týždna pribral
17.07.2023 - 11:37:45
11
Johnny80 napísal:
Ja aspoň čo sa pamätám, posledné roky to tak bolo skoro vždy dvaja o žltý. Čím to je neviem, resp nepamätám si kedy naposledy boli aspoň traja Armstrong , Beloki, Ulrich ? S Contadorom Armstrong nemám prehľad až tak.

Pri väčšine, ak nie pri všetkých Armstrongovych aj Froomovych víťazstvách, rovnako aj pri Wigginsovom víťazstve, to chcelo hodnú dávku fantázie a prizmurenych oči, aby to nebolo považované za one man show, alebo aspoň one team show. Súboj o celkové víťazstvo Armstrong, Ulrich, Beloki sa nikdy neudial. Tí dvaja si to par krat rozdali o 2.miesto, ale aj tam bol ten rozdiel imho pomerne jasný.
17.07.2023 - 12:04:42
01
S Armstrongom ako tak držal krok len “ pirát “ . Az kým mu na to neprišli a začal jeho koniec …
17.07.2023 - 12:33:22
00
Pogi ma na FB fanpage a toto tam vyskocilo :D

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
17.07.2023 - 12:38:33
022
Hosť napísal:
vrcholový šport nie len marketing ale aj kvalita dosahovaných výkonov, príprav, ... - hovorí sa tomu umenie víťaziť a milióny divákov ktorí tomu rozumejú, sledujú Eurosport, ... fandia aj Vingegaardovi, ja a milióny dalších divákov preferujúcich kvalitu športového výkonu so všetkým čo k nej patrí - stratégia. taktika, ... - fandím tomu kto vyhrá preto že robí menej blbostí, nie preto ako vyzerá, ako baví divákov, na tejto tour je to po športovej stránke vyrovnané a fandím tomu koho som si pre túto stránku pred týždňom a pol tipol za víťaza - Pogačarovi

no a potom mas daleko viac milionov ludi ktori cyklistike vobec nerozumeju, ani ich to netrapi, akurat sa chcu kus povozit po vonku na bajku tak si kupia bajk ako ma pogacar a pokoj :D
17.07.2023 - 12:49:34
00
a dajú si červené pedále :)
17.07.2023 - 13:00:52
09
a potom ešte nabijú baterku, napríklad ja nabíjam už včera večera - bio baterku aby som dnes vládal šlapat bez umelej :D
17.07.2023 - 13:38:52
00
kludne aj tu baterku ked ju bude predavat tadej :) o tom je marketing, predat hovadiny dakomu co sa tomu nerozumie :)
17.07.2023 - 13:58:03
00
Hack3r napísal:
Pogi ma na FB fanpage a toto tam vyskocilo :D


Ja len stále nechápem čo od neho ( Jonasa ) ti fanúšikovia očakávajú? Veď predsa on je v žltom, útocit skôr musí ten ktorému treba sťahovať sekundy. Napríklad včera boli na záver traja na jedného a na 99% bolo vidieť že to Tadej hra a bude chcieť na záver útočiť. Hádam nikto nečakal že Jonas sa zachová inak? A ak je to tak ako napr hovoria komentátori na ES že Jonas si viac verí na časovku, tak načo míňať náboje? Ako napísal Jezus, jeden bez druhého by takúto Tour neurobili. Čaká nás parádny posledný týždeň… :)
17.07.2023 - 14:01:17
08
jasne ze mas pravdu, je to len vtip od Pogiho fanusikov :) a ano verim ze posledny tyzden to bude pekna podivana
17.07.2023 - 14:55:45
00
matt napísal:
Ja len stále nechápem čo od neho ( Jonasa ) ti fanúšikovia očakávajú? Veď predsa on je v žltom, útocit skôr musí ten ktorému treba sťahovať sekundy. Napríklad včera boli na záver traja na jedného a na 99% bolo vidieť že to Tadej hra a bude chcieť na záver útočiť. Hádam nikto nečakal že Jonas sa zachová inak? A ak je to tak ako napr hovoria komentátori na ES že Jonas si viac verí na časovku, tak načo míňať náboje? Ako napísal Jezus, jeden bez druhého by takúto Tour neurobili. Čaká nás parádny posledný týždeň… :)


teraz sme už múdri čo mal kto čo urobiť ked po prejazde cieľom vieme že Pogi mal včera v závere na to aby ešte zaútočil, v priamom prenose ale nikto nevedel a tentoraz dokonca ani ja :D ako na tom kto je, 2 km, 1 km pred cieľom to bolo 50 % na 50 % že Pogi bud zaútoči alebo odletí kvoli tomu že má zlý deň, že mu dojde po predvčerajšom útočení, to že mal znova nejaké sily hovorí o dobrej forme nie len na jeden deň a že Vingegaarova predpoved o minútových rozdieloch prvého a druhého zvlášť ked prudké dlhé kopce na tour už nebudú tak tá jeho predpoved skôr nevyjde a súboj bude o sekundách, v časovke možno o max. 20 sekundách, na tohtoročnom Gire, vlani na Gire aj tour sa dalo z predchádzajúceho vývoja a spôsobu pretekania favoritov v GC aj vzhľadom na väčšie rozdiely v ich výkonnosti pre rozdielne kvalitné prípravy a aj som z vedel dopredu kto vyhrá, teraz je to ale všetko extrémne vyrovnané, som zvedavý či Pogi vyhrá a vyjde mi to aj tentoraz :D
17.07.2023 - 15:50:44
00
len aby sa jeden z nich nevytrieskal niekde a bude po show...
17.07.2023 - 17:21:45
00
Ale , že Sagan stal na bicykli 40s to vás nezaujíma
https://www.instagram.com/reel/CuzlpuLRhfA/?igshid=YmM0MjE2YWMzOA==
17.07.2023 - 20:58:09
04
A kde tam je Sagan? Teda ak to nebol žart :)
17.07.2023 - 21:14:19
09

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up