Ahojte, prešli ste si niekto Sella Ronda MTB proti smeru hodinových ručičiek? Máme v pláne to ísť s manželom, no ja som taký zjazdár s rešpektom. Zišla som zatiaľ všetko kde sme boli ale traily nechodím. Tak hľadám akúkoľvek radu ohľadom tejto trasy, či to zvládne taký trénovanejší amatér, či to nie je príliš technické? :-) prípadne dáke rady ohľadom lanoviek. Vopred vďaka za akékoľvek info.
13.06.2023 - 14:06:58
00
no ja som to bol s hodinovými ručičkami čo je tažšia varianta. Ale tak ked jazdíš mala by si to dat. Hlavne sa treba vyhýbat modrým trailom a íst len zelené. Kedže u nás to je inak značené a tam modrý trail je už troška ťažší. Ja som to išiel samozrejme s lanovkami aj tak som niekde 500 vyšok nastupal.
13.06.2023 - 15:49:22
10
Caute. Tento rok sme boli v AT a buduci by sme chceli skusit Sella Ronda MTB okruh.
Problem je ze manzelka je totalny rekreacny jazdec a traily su pre nu NO-GO. Samozrejme chceme ist vsetci spolu a tak sa chcem opytat ci niekto nema skusenosti ci to zvladne aj uplny zaciatocnik.
Podla stranky je pre nas skor vhodna verzia proti smeru hodinoych ruciciek kde tych trailov tolko nieje a teoreticky by ich ona vedela obist po nejakych cestach/sotolinach?
18.08.2023 - 08:37:48
00
keyboard_arrow_up