Ramon1 Ku cti mu sluzi fakt, ze pri odstranovani svojho genofondu, nevzal so sebou aj nezainteresovanych okoloiducich, ktorych sa tam zvykne pohybovat dost.
24.08.2023 - 21:02:56
01
Ako som písal , mohol zabiť rodinu s deťmi … kohokoľvek .
24.08.2023 - 21:18:10
00
Ramon1 napísal:
Ináč prednedávnom sa tu rozoberalo " tragické " úmrtie " bicyklistu " , ktorý sa na jébajku domrtva vykotil v zjazde zo Sliezského domu . Jeho švagor pád v identickej zákrute prežil , no on zahynul ...preživší švagor nafukal 1 promile . Vyslovil sme názor , že bol naslopaný . A mali sme pravdu . Rozborom krvi nebohého bola stanovená hladina alkoholu v krvi 1,5 promile . Vsjo jásno . Nezodpovedným prístupom urobil dobrovolne zo svojich detí polosiroty a zo ženy vdovu .

Ramon, asi mas viac informacii ako preletelo mediami a internetom (ohladne vysledku pitvy urcite, pretoze to uz pre novinarov nie je dostatocne "šokantná" informacia, k nehodam sa zvycajne nevracaju),
Ale typ bicykla tam nikde nespominali. (aspon nic take som nenasiel)

mimi napísal:
Len ez bickel a lyze su dva rozne svety a rozne ovladanie. Vravim nesume pokial enpozname vysledok pitvy...

Takze mimi, mozes zacat sudit... Mozno si dali svagrovci preteky. Alebo to len chceli stihnut kym im ten chlast udrie do hlavy a nevydalo.
25.08.2023 - 08:10:59
00
Gusto0 napísal:
vidim ze moznosti je viacero. tuzvo ma tu mapu ale jednoznacne najdetailnejsiu. aj ked v tmavych miestach sa naopak stracaju. ja som nieco riesil pracovne a potreboval som hlavne staru letecku snimku vidiet, tak som si na nich spomenul a popritom som si vsimol ten teren bez porastu. prave tie detaily na budovach co som potreboval sa inym stracaju. navyse jediny ponukaju moznost spojit ju s kat. mapou.

Pridal som ďalšie možnosti, každý si vyberie aký potrebuje alebo v ten moment pre tú jeho vec najideálnejší :)

Ramon1 som sa zamyslel a prepočítal (online kalkulačky) že keď vypijem jedno desinkové pivo (jedno ako píšem :) ) alebo poldeci rumu keď už výnimočne na nejakej chate zastanem a dokonca si tam niečo kúpim. Našťastie k ich hodnotám by som sa ani zďaleka nepriblížil.
25.08.2023 - 12:03:14
00
Jedno pivo ti ešte odpustím … no poldeci , pán doktor veru nie !😜
25.08.2023 - 12:58:03
00
Prečo? Veľmi slabé pivo 4% má 20ml čistého etanolu a poldeci 40% páleného má tiež 20ml čistého etanolu. Desinkové pivá sú dokonca v rozmedzí 4%-5% (viac stupňové samozrejme viac) tak že jedno poctivé poldeci má bežne menej etanolu ako jedno poctivé pivo :) Či moje prepočty sú zlé?
25.08.2023 - 13:15:48
00
Nie, je to 1 k 1dnej. Tvoje info su správne. Kvoli výpočtom by si mal pit teda viac, nárast je exponencialny, nie lineárny :P
25.08.2023 - 19:42:16
00
Ja som včera po celodennej hladovke išiel ešte navečer “prebehnúť “ novy projekt a po vypití1,5 dcl 4,8% pivka som sa normálne pripil ?‍♂️ … hovno chlap som chlopi .

Ináč poprosím vás o radu o najlepšie fungujúce centerlock kotúče 160mm na grawel na najdrahšie brzdy na zemeguli . Ich originál nechcem bo robia iba na 6 šrúb . Diky . Take čo necengaju , nakrútia sa , neprehrievajú sa tak ľahko . Cena nerozhoduje .
26.08.2023 - 09:50:04
00
Co tieto ? https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/brzdy/brzdove-kotuce/sram-hs2-rounded-brzdovy-kotuc-cl-160-mm.html
26.08.2023 - 09:52:57
00
Ramon1 napísal:
Ináč poprosím vás o radu o najlepšie fungujúce centerlock kotúče 160mm na grawel na najdrahšie brzdy na zemeguli...

Tak ja v kombinacii s Trickstuff pouzivam na cestaku Campagnolo 03 AFS (vyvoj Magura)... a spoko
26.08.2023 - 10:31:20
11
Hádam neprezradím veľa, keď poviem, že tak trochu viem, čo sa práve dopeká v košickej doktorskej kuchyni. Verím, že finálna podoba sa tu objaví aj verejne ;)
26.08.2023 - 11:50:23
01
Trickstuff robia aj cestne brzdy? :o
Ramon1 Ja uz viacero sezon pouzivam a odporucam len Galfer, za mna top kotuce za top cenu.
https://r2-bike.com/GALFER-Brake-Disc-MTB-Fixed-Disc-Wave-Center-Lock-160-mm
Apropo, co pouzit bikeahead adapter a kotuce mozes dat ake chces…
https://r2-bike.com/BIKE-AHEAD-COMPOSITES-Center-Lock-adapter-THE-FIXER_1
26.08.2023 - 12:21:37
10
U mna tiez galfer topka. Na graveli mam sice 6D verziu ale ovela lepsie ako shimano. A ked to brzdi podo mnou tak pod tebou je to overkill ?
26.08.2023 - 12:56:51
00
Jaiub napísal:
Trickstuff robia aj cestne brzdy? :o

tak aby som upresnil, len celuste, ja mam este stary model z vypredaja
https://www.mtbiker.sk/forum/post1818312.html#p1818312
26.08.2023 - 13:30:08
00
Jaiub napísal:
Trickstuff robia aj cestne brzdy? :o
Ramon1 Ja uz viacero sezon pouzivam a odporucam len Galfer, za mna top kotuce za top cenu.
https://r2-bike.com/GALFER-Brake-Disc-MTB-Fixed-Disc-Wave-Center-Lock-160-mm
Apropo, co pouzit bikeahead adapter a kotuce mozes dat ake chces…
https://r2-bike.com/BIKE-AHEAD-COMPOSITES-Center-Lock-adapter-THE-FIXER_1


… ten môj grawel bike je The BEAST- Frankenstein . Keď ho tu dám pochopíte ? . Take riaditka , že nie že ste nevideli , ale mnohí ani o nich nepočuli . BEAST Hybrid bar , Salsa Fargo Titán , Trickstuff Piccola, Gx Sram a kopec inej srandy . Komponenty som všetky vyberal podľa mojich potrieb ja sám , bike však skladá profesionál a pretekár Tomi Hauser . Vzhľadom na vyber použitych komponentov treba mnoho veci doladiť tak , aby to ako celok fachčilo . A ja som na to veru maly pán . Ja musím na tuto beštiu tak zarobit . Po prvých desiatkach kilometrov však jednoznačne konštatujem , že takto presne na moje potreby “ hendikepčíka “ bike som ešte nemal - žiaden výrobok nebol z výroby šitý presne na mna a stále to bolo o kompromisoch . Tu nie . Zatiaľ dole jedna predprodukčná foto ⬇️. A samozrejme veľká dakovačka bude patriť okrem Tomáša aj Dredd Danovi, u ktorého to všetko začalo a trošku , nakoľko mame obdobne zdravotne obmedzenia aj svojimi bájkami inšpiroval . Nasmeroval ma na výborného predajcu , ktorý bol jeden z 2 v kontinentálnej Európe čo mal tento ram aj skladom… no popravde po Titanovom Fargovi som poškuľoval už nejaký ten rok , ale ešte som nebol mentalne na neho pripravený . Teraz áno ? .

Prílohy:

IMG_5876.jpeg
IMG_5876.jpeg 249.57 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: BEAST hybrid bar
IMG_5791.jpeg
IMG_5791.jpeg 264.8 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: BEAST hybrid bar - prudko doporucujem !
IMG_5790.jpeg
IMG_5790.jpeg 94.83 KiB thumb_up0thumb_down

26.08.2023 - 14:29:25
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up