Jedna vec, co som nenapisal je, ze som sa tomu podvodnikovi trochu mailom vyhrazal (nie kanistrom a palkou, iba som nafukoval a kecal ako uz policia usilovne patra) a aj banka ziadala vratenie platieb od neho a asi sa nakoniec zlakol a tie platby mi sam po x tyzdnoch vratil 😀 Uz to bolo inak davno po ziadosti z banky, takze vobec neviem co ho k tomu naozaj doviedlo. Jedneho dna mi jednoducho prisli vsetky platby 1:1 spat. Banka ani policia o tom nevedeli ani ň. V banke sa len cudovali a policajt, ktoremu som to spomenul mailom spolu so zaslanim este jedneho dokumentu z banky, tak na to nic neodpisal. A trochu som sa aj obaval, ze budu na mna policajti nastvani, ze nerespektujem ich rozhodnutie a tlacim to niekam dalej ako taky rypac, ktoremu ide uz len o princip... Preto som to nechal uz potom tak 🙁. Celkovo to bolo cele zaujimave a necudujem sa, ak si aj niekto mysli, ze si vymyslam hovadiny. Je to fakt tazko uveritelne...
25.08.2023 - 11:40:02
00
Tak nakoniec dobre pre teba, snad v tom uz nepokracuju
25.08.2023 - 11:52:35
01
Chcel by som upozornit na podvodnika v inzercii Migell, inzeroval konkretne
https://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty/prehadzovace/cestne/4558785/ultegra-di2-8050-gs.html#seller-information
stym ze po dohode sa mu poslali peniaze na ucet (co bola chyba) a nasledne oznamil ze tovar je poskodeny, po dohode ze peniaze sa vratia boli len bohapuste reci a penazi nikde a momentalne uz neodpoveda na spravy.
30.08.2023 - 22:33:03
00
nejaky Migell ktory ma vsade iba nuly je maximalne nedoveryhodny a poslal by som mu max 5 eur ako dokaz ze chcem tovar ozaj kupit, ale podla vsetkeho ani to nie a jeho dobierke by som neveril. kazdopadne chalani co takto oiebavaju musia mat hodne odvahy, lebo verim ze raz si ho niekto najde a ponaprava mu paradne fasadu, pretoze nic ine si ani nezasluzi!
30.08.2023 - 23:35:04
00
Nezávidím tymto zlodejom budúcu karmu a to myslím v nadčasovom kontexte. Zatiaľ len sejú, ale jedného dňa si pozbierajú svoju úrodu.

Ako som zistil, peniaze sa vždy čestnému človeku vrátia hoci môžu prísť z iného smeru (vyherný los, nečakané odmeny, dar, pomoc cudzej osoby…)
Na druhej strane zase nečestný človek o ne príde (pokuta od policajta, kradež vecí, kúpa výrazne poruchového zariadenia, …)

Zakladom je zakonponovať ten pocit podvedeného človeka do svojho charakteru a nerobiť to druhým. Potom sa títo podvodníci z vášho života stratia …

Dodatok: ak si vravite že také niečo nerobíte, treba sa pozrieť na svoje postoje vočí klientom, zamestnávateľovi či voči štátu…
01.09.2023 - 09:56:53
29
mna by zauimala pointa niektorych ,, predajcov´´ na bazosi v suciastky a diely
ja tam pridam 3-4 inzeraty , on tam nahra svojich 9 kde v 6 tich kma ilustracne fotky stiahnute z netu ceny 3 krat drahsie nez na eshope, ja tam pridam neskor dalsie 4 inzeraty a on tam vzapeti prida zase tie iste dokola... toto robi aj 5-8 krat denne... nemyslim si ze ten pan chce daco predat mam dojdem ze chce diskreditovat inych predajcov!
ja som mu aj zavolal slusne som sa opytal preco to robi, co sa staras a polozil!
01.09.2023 - 13:10:50
00
Možno je to iba automaticky algoritmus bazoša aby ťa vytočil a tak prinutil zaplatiť si Top-ovanie.
Prvu ulohu uz splnil … :)
01.09.2023 - 14:34:10
01
Takto vyzerá karbónová zánovná sedlovka zhodená z nového bajku...pozor na Rada Blaška z Ostrov-92201 PSČ. Neviem jeho nick, žiaľ vymazal som správu.

Prílohy:

IMG_20230905_194504.jpg
IMG_20230905_194504.jpg 86.45 KiB thumb_up0thumb_down

05.09.2023 - 21:31:46
01
No, nejdem tu rada Rada Bé z PN obhajovat, ale podobne doskrabanu sedlovku zhodenu z noveho biku som zrovna prednedavnom predaval. Staci ze je vyrobena malo do plusu, alebo naopak sedlova rura do minusu, pripadne nejaka hranka a je to tam. Postacuje ze je dvakrat zasunuta… Ale to by si pri tvojej obmene bikov mohol vediet :^) Samozrejme som nato upozornil a fotkami zachytil. Pokial nato neupozornil je to ine, alebo bola fotena na biku a mozno ani otom nevedel, na druhu stranu z takejto veci zas netreba robit tragediu… Ci? :?:
05.09.2023 - 21:45:28
015
Bola vyfotená mimo bajk. Nebol som s tým oboznámený. Ale čo už, prišiel som o iné....
05.09.2023 - 22:00:20
00
toto mi urobil ram na prvy krat ked som daval do neho karbon sedlovku, su to len skrabance a neriesil som to, ak si dal za nu ale dost penazi je jasne ze to nas3r3
05.09.2023 - 23:25:30
00
Klasika, novú karbónovú sedlovku som nepoškriabanú z rámu ešte nevybral. Ona sa poškriabe už len vkladaním, hlavne ak je natretá zdrsňujúcou pastou aby sa pri menšom uťahovacom momente nezasúvala (hádaj čo urobí zdrsňujúca pasta s povrchom sedlovky pri pri jej vkladaní a vyberaní...). Iné by bolo, keby povedal, že sedlovka je nová z krabice a poslal by takúto...
06.09.2023 - 09:04:41
24
jj, toto je uplne bežné ak človek použiva pastu, stači raz vybrať/zasunuť a skrabance su na svete
06.09.2023 - 13:03:19
01
tiez to mam tak, hlavne na plazi, staci len raz zasunut
06.09.2023 - 13:50:53
07
Hlavne ze uz je tu clovek oznaceny ako podvodnik.Mozno by bolo na mieste vziat to spät a ospravedlnit sa.
06.09.2023 - 14:47:24
015
keyboard_arrow_up