Politická kultúra na úrovni Ugandy. Matovič ide provokovať smerákov. No čo sa asi dalo od toho čakať? Stretli sa imbecili. Ale dezolátskemu elktorátu sa to určite páči, ve´d veci treba riešiť tvrdou rukou. Hanba. Kedy už konečne ľudia na Slovensku precitnú a prestanú voliť takéto kreatúry. Človek by povedal, že po vstupe do EÚ budú ľudia ľahšie vidieť svet, ale nie... Radšej kultúra smerom na východ...
13.09.2023 - 12:49:00
02
medzi Matovicom a Blahom nie je absolutne ziadny rozdiel
13.09.2023 - 13:44:10
01
je. matovic by nevystupil z EU a NATO...
13.09.2023 - 13:48:38
015
Závodsky Danko to bolo rýchle 🤣
13.09.2023 - 14:23:23
10
peter120 Čo bolo?
13.09.2023 - 14:54:27
00
prave ze nic :) Danko si povedal ze Zavodsky nie je hodny jeho pritomnosti.
13.09.2023 - 15:00:24
02
S vynimkou syntaxovej ekvilibristiky a nahodnych slovnych novotvarov sme o nic neprisli. A ze ma cislo na Vjaceslava, to uz tiez davno vieme.
13.09.2023 - 15:02:41
05
Prezidentka Zuzana Čaputová podala na súd žalobu na Roberta Fica na ochranu osobnosti. Dôvodom sú hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej neustále šíri.

„Prezidentka si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky. Nie je však povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z porušovania ústavy, zákonov či služby inej moci,“ vysvetľuje v stanovisku Prezidentský palác.

Prezidentka podala žalobu na Fica aj preto, aby krivé obvinenia nemotivovali jedincov k fyzickému násiliu.

„Pokiaľ bude spoločnosť aj ďalej tolerovať tento typ nenávistných prejavov a vymyslených obvinení, je podľa prezidentky namieste obava, že medzi sledovateľmi Roberta Fica a jemu podobných politikov sa nájdu aj jedinci, ktorí vyhrotia takéto verbálne ataky do fyzického násilia. Že nejde len o hypotézu, ale o reálnu hrozbu, svedčia opakované vyhrážky adresované priamo prezidentke a jej najbližším,“ vysvetľuje hovorca prezidentky Martin Strižinec

Denník N
13.09.2023 - 15:03:38
014
dúfam,že chrapúň Fico nenafasuje od Žilinku 363 :^) a verím,že za tie svoje nenávistné výmysly bude stáť pred súdom
13.09.2023 - 15:11:06
01
V to dufam aj ja, ale bojim sa, ze Smer vyhra, zlozi vladu a sme v <>
13.09.2023 - 15:13:40
00
bladerunner napísal:
Toto asi bude mať trestnoprávnu dohru......a myslím že Matovič bude mať tromfy v rukách... bránil sa v svojom aute, niečo schytal, všetko má pekne zachytené na videu....


PsychoIgorko nemal nikam chodiť … mal čakať na príslušníkov PZ SR a na mieste podať trestne oznámenie . Pred samotným úkonom by som mu odporúčal vyšetrenie na Klinike urazovej chirurgie , očnom , nech ma už všetko zadokumentovane . Ten kkt v bielej košeli už ma teraz velky problem , a ak je to kkt z ich nominačky tak sa môže rovno škrtnúť . Nechali sa fetkoši a pijáci vyprovokovať , Igor vedel že si ide pre ranu a oplatila sa . Imho 😎
13.09.2023 - 15:20:03
02
Ak poznáš MUDr. Miroslav Glück tak ten kkt v bielej košeli je jeho syn Richard č.53 na kandidátke smeru
13.09.2023 - 15:24:49
00
To vazne niekto dokaze obhajovat pocinanie toho psychopata? Prist provokovat na cudziu tlacovku, vykrikovat z auta urazky (predpokladam, ze sa voci nim SMER tiez ohradi, takze ich bude musiet dokazat) a este sa tvarit ako obet, ktorej chcu ukradnut mikrofon alebo, ze dostal jednu ci dve facky? Ved po nic ine si tam ani neprisiel. Este si to aj kameroval, aby mal dobry zaznam na FB/IG.

Protimafiansky hrdina, ktoreho najblizsi politicky partner je Kollar so svojou minulostou, za ktoreho vlady dosadili do funkcie Zilinku a za ktoreho vlady sa SMER z politickeho suterenu strany bez koalicneho potencialu dostal opat na prve miesto..s ludmi ako Fico, Kalinak, Gaspar ci Blaha. Vsetci si mysleli, ze Fica postihne rovnaky politicky osud ako Meciara..ale vlada IM tuto politicku mrtvolu ozivila.

Realne dosiahne len to, ze ten chlapik z kandidatky SMERU, o ktorom nikto ani poriadne nevedel, ze existuje, sa stane hrdinom medzi dezole scenou a akurat to SMERu prihra dalsie percenta. Wow, gratulujem Igor.
13.09.2023 - 15:35:45
01
Dano5 napísal:
dúfam,že chrapúň Fico nenafasuje od Žilinku 363 :^) a verím,že za tie svoje nenávistné výmysly bude stáť pred súdom


IANAL, ale 363 je paragraf TRESTNEHO PORIADKU a nema absolutne nic spolocne s obcianskymi spormi akym bude spor Caputova vs Fico
13.09.2023 - 15:47:44
01
Ja si zas myslím , že Doc. ťažko naloží Kalimu a spol , že sa nechali takto vyprovokovať .

Srsen poznám v k KE iba jedného zida Glůcka čo pod svojim menom prenajíma priestory za účelom estetickej chirurgie v nákupnom centre na námestí . Ak je to jeho dieťa , je to ešte dieťa … veľmi si uškodil .
13.09.2023 - 15:49:28
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up