A pritom stacilo vyliezt na korbu a precvakat alebo vytrhat vodice k tym amplionom. Stylovo, bez nasilia a este urcite aj s potleskom. Ale na to kapacitu asi nikto v Smere nema. :D
13.09.2023 - 21:22:28
07
Videl som len raz, v tv pri debate so sociologom, ale prave ten (nejaky) v bielej koseli sa snazil nieco vytrhat v pravej zadnej casti za kabinou pickupu (kable? k reprakom) a nepodarilo sa
13.09.2023 - 21:40:00
00
Nestiahli ho z kandidatky Smeru, ale odvolali ho z pozicie clena legislativno-pravnej komisie na MsZ v KE.
13.09.2023 - 21:55:39
00
mna najviac pobavila hlaska na zaciatku, ked sa kali dostal do auta - "preco parkujes na chodniku?" :D
13.09.2023 - 21:57:58
01
Keď sa stretne zlodej/mafián v bielom golieri s pacientom, ktorému zatiaľ oficiálne nediagnostikovali histriónsku poruchu osobnosti. Kto z nich viac poškodil Slovensku, to bude predmetom dlhých debát za života aj po smrti týchto pánov. Ale z môjho pohľadu je Kaliňák jednoznačne násobne väčšia sviňa ako pacient. A škody, ktoré neoboľševici zo smerohlasu napáchali na už tak zbedačenej a pokrivenej morálke obyvateľov karpatskej kotliny, tak tie sa za chvílu budú môcť rovnať škodám komunistickým. Už len konfiškácie a monster procesy chýbajú, ešteže hrdelný trest bol zrušený…

Toto sme my, národ slovenský. Ale nech nepreváži skepsa, voliť treba !!!!
13.09.2023 - 21:59:01
032
rockfox napísal:
mna najviac pobavila hlaska na zaciatku, ked sa kali dostal do auta - "preco parkujes na chodniku?" :D

novelu cestneho zakona, ktora umoznila parkovanie na chodniku za dodrzania podmienky zachovania volneho miesta 1,5m+ presadil isty pan kalinak, toho casu minister vnutra. kuzlo absurdity v praxi.
13.09.2023 - 22:23:32
01
na tom konkretnom mieste asi tazko...
13.09.2023 - 22:40:50
00
kvakob napísal:
ci tak alebo onak ohladom utecencov ma igor tentoraz pravdu

Veruze nema Igor pravdu. Ako vzdy vsetko nafukuje. Novela zakona z 2018 nic nezmenila iba bezvyznamne pomenovania toho papieriku, ale inak legislativa ohladom migracie sa novelou 2018 technicky nemenila. Bola to len kozmeticka zmena, ktoru vyzadovala byrokracia EU. Ale vsak Igor sa ukazal, ze pravu nerozumie a iba opat pouzil svoj kuzelny marketing. Len si treba overovat fakty, nielen pri smerakoch, ale aj u takych, ktori si na 2 viralnych videjkach urobili v predoslych volbach vytlak.
13.09.2023 - 22:49:13
00
VTV napísal:
Ale ja nehovorím o Igorovej pol. práci to je na triku jeho a jeho voličov a poslancov. Ja som hovoril, že ako jediný má gule postaviť sa smerakom zoči voči. Aj tým ktorých budem voliť to zazlievam si nechávajú vrátka čo keby? Takých ako fico a jemu podobných treba úplne odstaviť. Fico je najhoršie zlo ktoré mohlo SK postihnúť!


caputova nic? kiska nic? ministerky spravodlivosti nic? a nepochybne by sa ich naslo omnoho viac. Bohuzial, teraz toto davam ako "faktograficku poznamku" a nie ako urazku, na svk je velmi vela ludi ohurenych takym "reality-show" stylom aj v politike a potom tu vravia "ale matovic/*****/uhrik/fico sa im postavi"
13.09.2023 - 22:51:38
02
ked fanklub tlieska

https://www.youtube.com/watch?v=JkuMtO1NjTs&ab_channel=OnlineTuaTeraz
13.09.2023 - 22:55:12
00
Jezus napísal:
A pritom stacilo vyliezt na korbu a precvakat alebo vytrhat vodice k tym amplionom. Stylovo, bez nasilia a este urcite aj s potleskom. Ale na to kapacitu asi nikto v Smere nema. :D

A co si myslis preco sa Matelko odmkol v aute a chcel vystupit? Ved tam bol cely cas zatvoreny, ale ked videl, ze mu idu odpojit repraky chcel ist von, kde uz, ale cakal Kali, ktory sa dovtedy neuspesne par minut pokusal dosat do auta.
13.09.2023 - 22:56:12
00
dodo58 napísal:
Veruze nema Igor pravdu. Ako vzdy vsetko nafukuje. Novela zakona z 2018 nic nezmenila iba bezvyznamne pomenovania toho papieriku, ale inak legislativa ohladom migracie sa novelou 2018 technicky nemenila. Bola to len kozmeticka zmena, ktoru vyzadovala byrokracia EU. Ale vsak Igor sa ukazal, ze pravu nerozumie a iba opat pouzil svoj kuzelny marketing. Len si treba overovat fakty, nielen pri smerakoch, ale aj u takych, ktori si na 2 viralnych videjkach urobili v predoslych volbach vytlak.



No len tu nejde len o papieriky,po 12rokoch bacovania uj.bem co mozem ,prist po corone vojne a tvarit sa ako riesenie chce trochu iny level ...ani neviem coho ci radsej nenapisem....
14.09.2023 - 07:06:42
03
mareno17 napísal:
Nestiahli ho z kandidatky Smeru, ale odvolali ho z pozicie clena legislativno-pravnej komisie na MsZ v KE.

ty vole, boľševický legislatívec ako vyšitý...
14.09.2023 - 07:31:43
00
vladino95 napísal:


Chvilami som mal pocit, ze vidim 6rukeho Blahu na podiu
14.09.2023 - 08:41:52
00
SAS ma zas len 4%
https://domov.sme.sk/c/23215524/volby-2023-prieskum-preferencie-september-smer-hlas-sns.html
14.09.2023 - 08:45:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up