hej... že má full píše až úplne mimochodom kdesi dole... som si to všimol až teraz
18.08.2008 - 17:03:18
00
takze chalani najskor sa ukludnite...hadat sme sa neprisli nie

Bike mam Lapierre 130 ale posrala sa mi vidla a musel som tam dat obicajnu RST Gila a teraz neviem aku mam zobrat...ale asi zoberem iba tu Rock Shox ....ta mi bude stacit lebo chcem ist aj nejaky ten lahsi DH...takze je rozhodnute...budem brat Rock Shox Reba....dik za rady
18.08.2008 - 19:51:39
00
:lol: :lol: tieto prispevky ma fakt bavia...chalanisko jazdi XC ale z nicoho nic ide jazdit DH s rebou :lol:
18.08.2008 - 20:37:45
00
takze chalani najskor sa ukludnite...hadat sme sa neprisli nie

Bike mam Lapierre 130 ale posrala sa mi vidla a musel som tam dat obicajnu RST Gila a teraz neviem aku mam zobrat...ale asi zoberem iba tu Rock Shox ....ta mi bude stacit lebo chcem ist aj nejaky ten lahsi DH...takze je rozhodnute...budem brat Rock Shox Reba....dik za rady

Vsetko v ramci humoru :lol: .
Takze ten bike co mas je urceny na AM(allll-mountain) to je asi to co ty nazyvas DH a je urceny na vidlicu zo zdvihom 140 takze ti odporucim kupit to iste co si tam mal alebo nieco lepsie. To ze jazdis dolekopcom neznamena ze jazdis DH lebo potom je kazdy kto ide aj dolekopcom (co je fizikalne nutne) DH-ckar.
Rs bera ma na ten ram maly zdvih a nieje urcena na tento styl jazdenia!!!
18.08.2008 - 20:47:22
00
chalani budem sa uz asi dnes opakovat ale aj toto mi pripada miestami na vratenie obcanaku... ved kto nevie kde je sever nech si po sebe aspon precita...

@caupistemi: ty to tusim s tym Fiz:ikom trochu prehanas :-)
18.08.2008 - 21:36:04
00
Ak by som mohol aj ja napisat nazor tak tu je :

Chlapec chce vidlicu 120 aspon, nato aby mu to dobre pruzilo .
Ja som si pred par tyzdnami kupil FOX F 80 RL a mozem povedat, ze o zdvihu to absolutne nieje ale o tom ako dobre vie vidlica tlmit nerovnost a poviem vam, ze som stale vyhukany z toho ako tato vidlica iba so zdvihom 80 MM dokaze stlmit cokolvek pri jazde XC .
Podla mna vzduchova vidlica so zdvihom 120 mm iba neprijemne pohupuje . !
Ale pokial vazi 70 KG je to o inom . Ja mam necelych 60 heh . papa
19.08.2008 - 10:58:12
00
inak keby nieco tak som tam dal slabsie DH hej nie ze pojdem ....co ja viem polomku tak nerob z toho dramu a prirovnal by som to k tomu AM ale nevadi....a nerob sa tu neviem kto hej...aj tak ....uz som kupil RS Recon...a to bude v pohodke stacit...dik za rady od normalnych bikerov :?
19.08.2008 - 10:59:55
00
...vidlica iba so zdvihom 80 MM dokaze stlmit cokolvek pri jazde XC .
Podla mna vzduchova vidlica so zdvihom 120 mm iba neprijemne pohupuje...


napíšeš nám prosím aké vidlice si jazdil, keď si schopný urobiť takého dosť zásadné závery ?
19.08.2008 - 11:33:07
00
Ak by som mohol aj ja napisat nazor tak tu je :

Chlapec chce vidlicu 120 aspon, nato aby mu to dobre pruzilo .
Ja som si pred par tyzdnami kupil FOX F 80 RL a mozem povedat, ze o zdvihu to absolutne nieje ale o tom ako dobre vie vidlica tlmit nerovnost a poviem vam, ze som stale vyhukany z toho ako tato vidlica iba so zdvihom 80 MM dokaze stlmit cokolvek pri jazde XC .
Podla mna vzduchova vidlica so zdvihom 120 mm iba neprijemne pohupuje . !
Ale pokial vazi 70 KG je to o inom . Ja mam necelych 60 heh . papa

to hej....tak vsetci nahodme 80mm vidlice a pome jazdit AM.EN :lol:
19.08.2008 - 11:50:03
00
takze uz ju nemas :lol:



mam ju...
19.08.2008 - 11:54:47
00
Jazdim u-turnovu vidlicu a je to dost citi ten zdvih lebo ked mas k dispozicii vecsi zdvih tak ti koleso dokaze vijst vecsiu prekazku bez silneho kopnutia alebo rohodenia riadenia. Takze ked sa pri zjazde pustis cez kamene alebo obcas prejdes cez nejaky ten padnuty strom tak to je dost citi pri malom zdvihu (85) . Ked mam zdvih naplno (130) tek to len hopne a koleso to doslova preskoci.
19.08.2008 - 20:33:04
00
Jazdim u-turnovu vidlicu a je to dost citi ten zdvih lebo ked mas k dispozicii vecsi zdvih tak ti koleso dokaze vijst vecsiu prekazku bez silneho kopnutia alebo rohodenia riadenia. Takze ked sa pri zjazde pustis cez kamene alebo obcas prejdes cez nejaky ten padnuty strom tak to je dost citi pri malom zdvihu (85) . Ked mam zdvih naplno (130) tek to len hopne a koleso to doslova preskoci.



:!: :!: :!: vijst :!: :!: :!:

caupistemi mam pocit ze Cibo hovori o uplne inom zehleni a prekazkach ako ty, aspon teda rozmerovo urcite :) predopkladam ze Cibo vozil predtym nejaku prisernost ako vozim ja a z chodu svojej novej vidlice je nadseny. Neberme mu preto jeho radost a spokojnost, kazdy jazdi nieco ine a nieco ine si predstavuje pod pojmom zehlenie a tak to ma byt.
19.08.2008 - 21:44:02
00
Jazdim u-turnovu vidlicu a je to dost citi ten zdvih lebo ked mas k dispozicii vecsi zdvih tak ti koleso dokaze vijst vecsiu prekazku bez silneho kopnutia alebo rohodenia riadenia. Takze ked sa pri zjazde pustis cez kamene alebo obcas prejdes cez nejaky ten padnuty strom tak to je dost citi pri malom zdvihu (85) . Ked mam zdvih naplno (130) tek to len hopne a koleso to doslova preskoci.


inak presne toto si aj ja myslim....lebo mal som kedysi 100mm videl som na brachovom biku ked som isiel a on ma 130mm ze bol v tom dost rozdiel...podla mna tie 80mm su tak na cross a mozno nejake to XC ale rozhodne nie na nejake AM...taky co nemaju moznost skusit vidlu s väcsim zdvihom tak nech su radsej ticho
20.08.2008 - 18:01:02
00
Mam Manitou Black platinum, nastaveny stale na 120mm, nakolko pri mensom zdvihu to fakt viac kopalo. A na druhej strane s mojou vahou 78kg ked zbehneme nejaky zjazdik, a kuknem na zaprasenost noh na vidle, tak je vidno, ze chodi takmer na doraz.
Vyuziva sa cela vyska zdvihu. 8)
Som s nou spokojny, ked budem mat nejaku novsiu, lepsiu, tak porovnam. Pred tym som mal RST381EL a to sa fakt neda zrovnavat.
Ale samozrejme aj na inom biku. :lol:
26.08.2008 - 16:02:15
00
Tak ak ti mam poradit na DH si kup toto a potom prezijes.. :D :D

http://www.azurobike.sk/downhill-0 8)
04.09.2008 - 02:13:27
00
keyboard_arrow_up