nemo1 napísal:
Pardon Oravu


Kašlem celu Oravu, nech si tam chodia smeráci. Ja už len na západ dovolenkovat...Tak prisahám.🤔
01.10.2023 - 20:13:15
01
gebula napísal:
Problém s týmto prístupom je, že aj do uvedených regiónov sa už isto dostala zvesť že EČV Bratislavy ani náhodou neznamená rezidenta Bratislavy alebo blízkeho okolia (služobné vozidlo, leasing, atď.), takže ako rozlíšenie cieľa pre dajme tomu intenzívnu a hlavne kontaktnú debatu o lokálpatriotizme je prudko nespoľahlivé. Navyše nie je ani trošku vtipný a ak má dokázať že dotyčný s tým svojim názorom nemá ani len časť pravdy je aj prudko kontraproduktívny ...


To si pre jednobunkovce , kremlobotov , chcimírov a obdobných dementalov príliš sofistikovane napísal …
01.10.2023 - 20:38:52
02
Tieto obrázky pochádzajú z knihy: "Mýty naše slovenské"
Sú to typické dobové obrazy správneho Slováčiska najmä z pohľadu propagandy.
Myslím, že pomenovanie sedlač je viac ako na mieste.

Prílohy:

DSC_3440.JPG
DSC_3440.JPG 239.17 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_3441.JPG
DSC_3441.JPG 184.46 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_3439.JPG
DSC_3439.JPG 216.75 KiB thumb_up0thumb_down

01.10.2023 - 20:52:01
01
Cely den tu citam tu ''slusnost'' dobrych ludi co volila PS.( volici inych
stran su len ma zaklade volby dezolati,fasisti,sedlaci ci dokonca zelania vymretia dochodcov)Mimochodom ludia co maju ini nazor su odtialto davno prec a nie ze ti co bicykluju maju rozum. Bohuzial nic ine.ako Fica na Vas. A verte bude uz len horsie..smutny fakt je ze na bikovom fore je najcitanejsia tema politika..Tá tu vobec nemala byt. Zahranično politicka situacia sa po volbach nijak nemeni takze zamestnavatelov a investorov je to prakticky jedno. Mozno aj lepsie pre nich ked tu bude stabilna vlada. V zivote su omnoho dolezitejsie veci ako nejaka politika a tie nam zial corazviac unikaju.
01.10.2023 - 20:59:03
09
no riešenie je "velice jednoduché" smerujeme do rici...
[b]TMBK: Slovensko po volbách mění státní symbol[/b]y

d39-a.sdn.cz

TMBK na Seznam Zprávách
Satirické koláže z dílny Tomáše Břínka alias TMBK s milou provokativností reagují na velké i malé události z politiky, společnosti a popkultury. Photoshop populárního českého grafika a držitele dvou Křišťálových Lup se rozjede vždy, když si někdo nebo něco začne příliš koledovat.
01.10.2023 - 21:02:56
00
double
Jasne, nemáme sa zaujímať, kto u nás vládne lebo od toho sa neodvíja nič, všakprauda !
a smutný fakt je že víťazstvo "vedúcej strany" sa dosiahlo manipulatívnym zahltením sociálnych sietí ruskou propagandou a teda zneužitím a oklamaním jednoduchších voličov
01.10.2023 - 21:07:20
018
double napísal:
Zahranično politicka situacia sa po volbach nijak nemeni takze zamestnavatelov a investorov je to prakticky jedno. Mozno aj lepsie pre nich ked tu bude stabilna vlada.


Za tú prvú vetu by som teda ruku do ohňa nedal, ale rád sa budem mýliť. A tú druhú si sem len tak odkladám, lebo pri pohľade na zloženie poslaneckého klubu SNS ako prirodzeného doplnku sociálno-demokratickej koalície je slovo "stabilita" asi to posledné čo ma napadá ...
01.10.2023 - 21:10:43
06
Pozeral som výsledky u nás v dedine + 2 vedľajšie (okres Topoľčany). Všade Smer a Hlas. Katastrofa. Fakt sedlač. Sme to aj s tatom pozerali a len sme krútili hlavou, že to nie je možné.
01.10.2023 - 21:13:20
00
By ma zaujimalo kde su teraz tie reci o zmanipulovanych volbach. Ci pri takomto vysledku to je ok?
01.10.2023 - 21:17:52
06
double napísal:
Cely den tu citam tu ''slusnost'' dobrych ludi co volila PS.( volici inych
stran su len ma zaklade volby dezolati,fasisti,sedlaci ci dokonca zelania vymretia dochodcov)Mimochodom ludia co maju ini nazor su odtialto davno prec a nie ze ti co bicykluju maju rozum. Bohuzial nic ine.ako Fica na Vas. A verte bude uz len horsie..smutny fakt je ze na bikovom fore je najcitanejsia tema politika..Tá tu vobec nemala byt. Zahranično politicka situacia sa po volbach nijak nemeni takze zamestnavatelov a investorov je to prakticky jedno. Mozno aj lepsie pre nich ked tu bude stabilna vlada. V zivote su omnoho dolezitejsie veci ako nejaka politika a tie nam zial corazviac unikaju.


ano, napriklad, pre teba take nepodstatne veci ako:
- planovanie vrazd prokuratorov
- vrazdy novinarov a ich rodin
- vrazdy politickych/komercnych oponentov
- kradnutie na kazdom kroku
- rozdavanie z nakradnuteho pre svojich vyvolenych
a mnoho ineho

ale neboj, uz si sa pekne davno vyfarbil ze spravanie sa vyssie napisane je blizke tvojej dusi
01.10.2023 - 21:18:29
013
a ZPH druhý samoľúby kkt bez zábran zmanipuloval Rómov
a ešte doplním - birmovaný komunista by mal poďakovať aj farárom za kus dobrej práce
01.10.2023 - 21:19:07
04
Ako hrdy bystrican som si pozrel ako volili sedlaci stade ....

Politická strana Počet hlasov Počet hlasov (%)
PS 10119 24.05
HLAS 9044 21.49
SMER - SD 8265 19.64
SaS 3431 8.15
SNS 2334 5.55
OĽANO A PRIATELIA 2120 5.04
KDH 1998 4.75
REPUBLIKA 1447 3.44
Demokrati 1405 3.34
SME RODINA 846 2.01

Nejako to nepasuje do foobarovych predsudkov ... skoda reci
01.10.2023 - 21:22:00
01
Tak pre mna je dolezitejsie sadnut s kamosmi na bicykel a vyrazit do prirody ktoru ma Slovensko zatial este nadhernu, zdrave deti , zamestnanie ako nejaka vlada. Nehovorte ze nepoznate mentalitu Slovakov kradnut sa vzdy bude, snad ostava dufat ze Fico sa poucil a bude to uz v mensom. A nenecha si diktovať od gaunerov ako bol Kočner.
Strana ktora chce vystupit z Eu a Nato sa nedostala do parlamentu co je pozitivne.
SNS co studujem tam.ma teda kadekoho ale tych asi Fico ukociruje a uvidíme ci KDH nezmeni tie cervene ciary na zelene po volbach sa to uz velakrat stalo.
01.10.2023 - 21:24:14
01
to hej ukočíruje, sns za rozsype ako lego, ale takisto rozoberie aj hlas na drobné, nezostane po nich ani houno.


Naposledy upravil Srsen dňa 01.10.2023 - 21:26:37, celkovo upravené 1 krát.

01.10.2023 - 21:26:17
04
nehovoriac o veciach ako:
- rozpadnuty/nefungujuci de-fakto kazdy aspekt verejnej spravy, od skolstva, cez zdravotnictvo, sudnictvo, nefunkcne/neefektivne kazdonenne admin ukony
vyustujuce do smakoviek ako:
- tisice predcasnych a "lahko" odvratitelnych umrti rocne, uz po dobu poslednych aspon 10-15r
- ludia, co nedokazu pochopit ani zakladny pisany text, su financne negramotny
- pripadne ako sa pise tuna, chudoba vsade okolo nas: "Slovensku chudoba alebo sociálne vylúčenie v minulom roku ohrozovali 16,5 percenta obyvateľov, čo je približne 890-tisíc obyvateľov Slovenska"

a potom sem taky inteleguan ako ty ide hlasat, ze viva la socializmus, s komunistami co sa bratrickuju s fasistami. Krasne v sebe spajas tolko problemov co som vyssie spomenul, ze je to je az tazko uverit.
01.10.2023 - 21:26:35
012

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up