Pokial ludom nevezmes peniaze priamo z penazenky, nedopne im ze pri parlamentnych volbach spravili zle rozhodnutie. Mozno by sa malo za volbu platit a ked zvoleni poslanci dovedu stat do deficitu, tak by im vklad prepadol :-P

Uz vidim ako by nizkoprijmovi/bezprijmovi pindali, ze je to nespravodlive...
04.10.2023 - 16:09:42
01
Tak pokiaľ si nakradnú viac ako vložia, tak čierny peter ostane ajtak v rukách ľudí. To nie je o politikoch, ale o povahe väčšiny národa.
Chudobná myseľ neodolá, keď sa dostane k veľkému bohatstvu. Česi na majú dnes už takmer kultový film.
04.10.2023 - 16:22:16
01
Chcelo by to nejaku formu priamej hmotnej zodpovednosti. Slovensku potazmo ich rezortu by sa darilo, bohatli by. Keby sa nedarilo rovnako by chudobneli aj zodpovedni ... myslim ze hned by bolo menej kandidatov a casom by boli aj len ti schopnejsi
04.10.2023 - 16:25:12
10
user_id napísal:
Pokial ludom nevezmes peniaze priamo z penazenky, nedopne im ze pri parlamentnych volbach spravili zle rozhodnutie. Mozno by sa malo za volbu platit a ked zvoleni poslanci dovedu stat do deficitu, tak by im vklad prepadol :-P

Uz vidim ako by nizkoprijmovi/bezprijmovi pindali, ze je to nespravodlive...

este by som dodal ze ak kradnes v takych sumach ktore si bezny lud nevie ani predstavit je to tiez ok z pohladu dopadu na preferencie...
04.10.2023 - 16:39:55
02
double napísal:
Ludia boli nespokojni s predchadzajucou vladou a teda volili znova Smer lebo dufaju ze sa veci zmenia k lepsiemu. Treba to respektovat v ramci demokracie. Ja len hovorim je moznost raz za styri roky nieco zmenit. Vzdy bude niekto nespokojny. Co vidim ja, ze ludia riesia politiku az prilis a nielen to na zaklade toho aj vnimaju ludi a skatulkuju. Ide to do coraz vacsieho extremu. Takze z mojho pohladu uz len ked si pozriem toto forum alebo ako domovy spravca alebo ako citatel volicov vsetkych stran necakam ze sa zmeni nieco k lepsiemu a je jedno kto tu bude. Je to smutne ale ja nevidim nejaku lepsiu buducnost v nijake sfere ci politickej spolocenskej ekonomickej klimatickej preto si radsej uzivam pritomnost. Ale tak vzdy som bol pesimista. Vam zase ostava bicyklovat a dufat teda ze o 4roky pride zmena podla Vaseho priania. Alebo teda tak mozno Hlas pojde s PS Kdh a Sas. To uz ani Pelle zrazu nebude vadit:)


Ak zenu raz nejak frajer 12 rokov bije, okrada o vyplatu, nadava jej atd… a ona od neho odide k inemu… ktory je sice nieje tyran ale stale je to idiot….

Tak sa nevrati k tomu co ju 12 rokov mlatil ale bude hladat niekoho noveho…

Bohuzial slovaci sa rozhodli vratit…

Ps: to ze nesuhlasime a niesme spokojni s vysledkom volieb, neznamena ze ho nerespektujeme…

Mozem nieco respektovat a zaroven to mozem kritizovat a nesuhlasit s tym…
04.10.2023 - 16:55:27
02
Presne tak, celkom významný počet ľudí považuje napr. oficiálny plat poslanca NR SR (bez paušálnych náhrad a pod.!!!) za horibilnú, extrémnu, neskutočne vysokú sumu a predpokladá že také zníženie poslancov na 100 by dokázalo zahojiť štátny rozpočet na roky :tmi: Je celkom smutné viesť s nimi debatu o tom, že v rámci celkových výdavkov štátu je to zhruba kvapka v mori (zaokrúhlené výrazne nahor) a skutočné plytvanie prebieha úplne inde a inak (v sumách, ktoré by boli aj v SKK strašné, ale v EUR sú úplne šialené) ...
04.10.2023 - 16:57:22
07
staci byt popularnym na dezinfoscene, rozhodnut sa kandidovat a ucast minimalne v parlamente a ked sa zadari, tak aj vo vlade je ista. je mi naozaj zle z toho, ze toto dezolatske panoptikum sa ma podielat na riadeni krajiny, v ktorej zijem. tipujem, ze taky bombic by sa s prehladom prekruzkoval do top20 zo vsetkych kandidatov :facepalm: :puke:
https://dennikn.sk/3602160/kto-su-poslanci-sns-lekar-ktory-chce-riesit-chemtrails-byvala-hviezda-markizy-aj-policajny-general-co-nechce-byt-v-nato/?ref=tit
04.10.2023 - 18:17:23
06
uz tam chybaju len investigativny novinar Martin Dano a Roxor Vasky
04.10.2023 - 18:19:52
06
ale splnaju "zastupcovia ludu"... jedni z nas :D
04.10.2023 - 18:21:01
13
a toto je dalsi vykvet. Bodor sem, Bodor tam, dpc :swear:
keby sa to dalo osetrit aspon tak, ze si budu ulievat len peniaze tych, ktori ich volili :lol:

https://e.dennikn.sk/3605220/osem-ludi-zo-smeru-hlasu-a-sns-ktori-mozu-riadit-nasu-ekonomiku/

https://www.aktuality.sk/clanok/JjJRK8y/rodina-polovnicka-chata-zlaty-klucik-ci-futbal-7-zvolenych-za-smer-ma-vazby-na-bodorovcov/
04.10.2023 - 18:31:47
01
foobar napísal:
Pelle to vpodstate povedal nahlas - moze vzniknut hocijaka vlada a ked sa mu nieco nebude pacit, moze ju vydierat ze ju necha padnut a zostavi opacnu vladu - predcasne volby na to netreba.

A pre Smerakov by bolo najlepsie keby na rok zostavili vladu, "vycistili" policiu, zastavili vysetrovania, schovali zaskodnikov v tajnych sluzbach, a potom akoze vlada padne, nechaju to opozicii - ta moze zvysovat dane, prijimat nepopularne reformy a zachranovat rozpocet. A o 3 roky vyhra zase Smer. Potopi aj Pelleho.


Ospravedlňujem sa že toto opakujem ale toto má podľa mňa najväčšiu logiku. :y:
04.10.2023 - 18:58:13
00
zaujimavy rozhovor

Boris Zala: Pelllegrini nie je žiadny uplakaný chlapec. Koalícia Hlasu, Smeru a SNS by do roka viedla k predčasným voľbám (podcast)
05.10.2023 - 08:18:12
00
Zala penetruje mediálny priestor, podobný obsah vygeneroval včera pre pravdu aj aktuality, len mi nie je úplne jasné koho vlastne masíruje ...
05.10.2023 - 08:33:21
00
Ale je jasné koho masíruje, veď Šimečka mu robil asistenta v Europarlamente. Žiadna veda.
05.10.2023 - 08:47:06
02
Starej Bystrici sa asi bude darit :puke:

https://cnn.iprima.cz/reportaz-ficostan-do-vsi-se-slovenskym-orlojem-nacpal-fico-miliony-ziskal-tam-54-hlasu-413860
05.10.2023 - 10:06:28
10

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up