Ja vidim flegkov prispevok uz ukryty, odrkyjem, precitam a pridam dalsiu minusku. Postfaktualna doba, kde silou mocou co najviac ludi zahltit informaciami ("nezavisly pohlad na konflikt, spolu s odkazmi na literaturu, kto sa chce dovzdelavat"), kde uz si fakt nebudu vediet co vybrat a ked sa tie dezinfo tak pekne pisu aj citaju, hadajte co si ludia vyberu :D
08.10.2023 - 09:54:58
06
Strenki co z toho co pise je dezinfo?
08.10.2023 - 09:57:35
01
Tipujme, ako dlho táto budova v Gaze bude ešte stať?

Prílohy:

FB_IMG_1696744243228.jpg
FB_IMG_1696744243228.jpg 46.51 KiB thumb_up0thumb_down

08.10.2023 - 10:02:59
01
mirec16 napísal:
esteze to ty tu vylepsujes 😉 to, ze je flegko znova zminuskovany, mi iba potvrdzuje, ze asi nikto poriadne necital, co zdielal a trochu sa nad tym celym nezamyslel, Izraelske PR je mocne


Dal som mu tiež minusku lebo je to pruruZZky konšpiračny trotel . Síce sofistifikovanejsi ako dezinformatori voliaci same “ sociálne demokracie “ a odfarbenych fašistov , ale na tuti je … a aj tebe , že v tvojej starobe to nerozoznas . Ako to tu teba čítam , mnohokrát si aj iné “ videl “ ináč .
08.10.2023 - 10:31:31
05
canopus napísal:
Uz aj tu to zasieras? :tmi:
Radsej budem podporovat izrael,zapad,usa,krestanov ako dr bnutych arabasov


Vies, ze nemusis podporovat ani jednu stranu konfliktu?
A opatrne s tym davanim Izraela na jednu uroven so zapadom.
08.10.2023 - 10:33:08
03
No, ak si mám vybrať mohamedana a kohokolvek, vyberiem si kohokolvek, možno z výnimkou rusa.
08.10.2023 - 10:39:21
04
Tak zase niektorí izraelskí politici tomu šli tak trochu oproti :tmi:
https://x.com/jakubszanto/status/1710738210324619766?s=46&t=sMaK0Q-24QVNECRJ7dMCXw
08.10.2023 - 10:51:14
02
Ramon1 jasne a tento "prorusky trotel" cituje proukrajinskeho vojenskeho analytika... keby si si namiesto cerveneho pred ocami, ten odkaz aspon v klude precital, mozno by si tu minusku nedaval

to co sa tam teraz deje je otrasne, to nikto normalny nerozporuje, ale to, ze tam Izraelci poslednych x rokov predvadzaju praktiky, na ktore by bol hrdy kazdy nacek a nacionalista je dalsi fakt, o ktorom sa bohuzial hovori malo
08.10.2023 - 10:56:25
07
baroncek napísal:
Tipujme, ako dlho táto budova v Gaze bude ešte stať?


nebola to tato?

https://v.redd.it/u4cbfna6vssb1
08.10.2023 - 11:27:46
00
baroncek napísal:
Tipujme, ako dlho táto budova v Gaze bude ešte stať?

4 satani
08.10.2023 - 11:52:36
00
mirec16 napísal:
Ramon1 jasne a tento "prorusky trotel" cituje proukrajinskeho vojenskeho analytika... keby si si namiesto cerveneho pred ocami, ten odkaz aspon v klude precital, mozno by si tu minusku nedaval

to co sa tam teraz deje je otrasne, to nikto normalny nerozporuje, ale to, ze tam Izraelci poslednych x rokov predvadzaju praktiky, na ktore by bol hrdy kazdy nacek a nacionalista je dalsi fakt, o ktorom sa bohuzial hovori malo

To je marny boj s ludmi, co vnimaju svet len ciernobielo. Kto nie je s nami, je proti nam. Nic ine nexistuje.
Este by som pochopil, ze mi to nikto neuveri, ze som dostal ponuku od spoluziaka z VS, ci nechcem ist pracovat k nim (ta nemenovana tajna sluzba), lebo nie kazdy ma takeho spoluziaka.
Alebo ked napisem, ze mam bezpecnostnu previerku na prisne tajne, ze mi to nikto neuveri, pretoze ju ma v SR len zopar tisic ludi (mozno stovky).
Mozno ani ja by som neveril na ich mieste, internet je plny kecalkov.

Ale preco som vyhlasovany za proruskeho trolla mi doteraz hlava neberie ako kazdu vec, co mne nedava logiku. Ale evidentne to dava logiku ostatnym, takze to neriesim.
08.10.2023 - 16:22:26
05
martinkluckask napísal:
“ Dokonca sa im podarilo aj ukoristit Merkavu Mk4, co je podla niektorych najlepsi tank sveta (odkaz pre tych, ktori veria, ze zapadne tanky zvratia vojnu na UA)...”

Nuz, toto zatial najvacsia perla. Od insitneho analytika, o ktoreho sluzby prejavila zaujem aj nemenovana tajna sluzba, by som cakal trosku viac snahy ako len utok na prvu signalnu pri pokuse o obhajobu svojej dojmologie ohladom vyuzitia zapadnych tankov na ukrajinskom bojisku :)

Tym tankom som narazal na dojmologiu, ktoru tu mali niektori jedinci v silu zazracnych zbrani zo zapadu.
Merkava je vo vseobecnosti povazovana za najlepsi tank sveta, pretoze Izrael si ich vylepsovali desiatky rokov a maju s nimi obrovske skusenosti z praktickych bojov...na rozdiel od inych zapadnych tankov, ktore doteraz v riadnych bojoch odskusane neboli.
O to smutnejsi je pohlad, ze tento tank znicil/znehybnil obycajny dron so zavesenou vybusninou.
Tym som chcel povedat, ze zazracne zbrane neexistuju, vojna sa velmi zmenila za posledne roky, aj na UA ovladaju vojnu defacto drony/delostrelectvo. RU aj UA ich uz maju tolko, ze utocia kludne aj na osamoteneho vojaka lebo sa im to oplati.
A Hamas si z toho zobral ponaucenie. Vypustili stovky rakiet naraz, prerazili plotovu barieru na niekolkych miestach, narvali tam pesiakov na motorkach, ktori sa rozliezli tak rychlo, ze izralelske outposty ani nestihli zareagovat.
Pozrite si mrtveho izraelskeho vojaka v trenkach, len s taktickou vestou na sebe, ktoru si stihol na seba hodit, alebo inych zabitych priamo v posteliach, kde pravdepodobne spali.
Je mnoho videi, kde je vidiet mrtych izraelskych vojakov, znicene zakladne, ukoristene rucne zbrane, transportery, dokonca aj tanky, auta...proste ich nasli totalne nepripravenych a to je vraj Mosad najlepsia tajna sluzba sveta vsakano?
Zaroven je vidiet aj ako Hamas umne pouziva drony...napriklad znicil automaticky ovladany gulomet na vezi tym, ze mu polozil na zasobnik vybusninu, ktora ked sa odpalila, tak vybuch znasobila municia gulometu.
08.10.2023 - 16:52:31
02
a popri týchto všetkých "úspechoch" tieto hordy vraždili civilov hlava nehlava bez akejkoľvek zábrany
08.10.2023 - 17:09:45
06
Niekto s raketami z lietadiel, niekto gulkami z automatickych zbrani..
08.10.2023 - 17:15:41
00
Izraelci pred útokmi na gazu varovali civilov, aby mali čas ísť do krytov.
určite to isté urobil pred týmto útokom aj hamas...
08.10.2023 - 17:23:23
05
keyboard_arrow_up