jasne ze to nie je z jedneho vyjazdu, ale ked je toto bezna "feature" podla komentarov, tak je to proste vyrobna/dizajnova vada...
11.10.2023 - 11:19:07
00
tak je to dovod na reklamaciu
11.10.2023 - 11:20:53
00
Také mega škrabance sú isto dôvod na reklamáciu. Na OneUP mi vznikla mega vôľa, že ju mám skôr ako kancelársku otočnú stoličku, ale dlabem na to a jazdím ju na HTčku, inak chod má hladučký. Namiesto nej som si kúpil za 180 v akcii SDG Tellis, tiež nabrala vôľu trochu, ale ešte som ju neservisoval a to ju mám niekedy od jari. Ale také škrabance nemám na žiadnej. Aj v partii chalani majú tieto BikeYoke a všetky krásny chod a bez škrabancov. Či to nebude nejaká výsada týchto krátkych XC SL verzií ??? Nejaký progresívne-moderný postup anodizácie. ?
11.10.2023 - 12:03:25
00
Volu na Oneup do znacnej miery eliminuje repas, hlavne nove gufero.
11.10.2023 - 12:55:38
00
gufero a hlavne tie valceky mosadzne

https://libike.sk/oneup-v2-set-na-repas-teleskopickej-sedlovky

mal som v plane to menit ale predal som bike takze som sa k tomu nedostal,no predal som ho znamemu a ten sa mi minule pochvalil ze si premazal sedlovku a sa pytam,ze aku vazelinu tam dal a ze nemal doma ziadnu len tu ktoru mu dali ked sa bol dat tetovat :tmi:

cez zimu mi bike donesie na servis tak som zvedavy co v tej sedlovke bude :D
11.10.2023 - 13:04:44
10
dominikkellner7 napísal:
Prosím ťa, treba z nej aj vypustit vzduch, ci to mozem robit pod tlakom? Aby neboli letecké dni :-)

Netreba nic vypustiť toto je taky najjednoduchší servis
11.10.2023 - 13:20:54
01
na OneUp su specialne piny ktorymi sa da vymedzit vola uz aj pri novej sedlovke - https://eu.oneupcomponents.com/products/dropper-v2-oversized-pin-kit
11.10.2023 - 14:03:44
10
Pokracujte pani, prave vaham ked nato pride ci to bude Divine SL alebo Oneup.
11.10.2023 - 14:06:51
00
Dobre, takže zo Suncykle mi pošlú faktúru znova, tak ju pošlem na reklamáciu. Dám vedieť ako som pochodil :-)
11.10.2023 - 14:08:25
00
Jaiub napísal:
Pokracujte pani, prave vaham ked nato pride ci to bude Divine SL alebo Oneup.


tak ja ti OneUp viem len doporucit, mal som uz 4ks (od 180 do 240mm) a zo ziadnou nebol absolutne ziadny prolem
11.10.2023 - 14:13:02
00
Doteraz som prave ako bezproblemovu, a co do spolahlivosti vnimal aj BY :-D Mal som ju ako top vo funkcnosti a zaroven jedna z najlahsich, k tomu vsetkemu stale akceptovatelna cena... Oneup som mal ako alternativu s rovnako vybornou funkcnostou, kedy sa da dost usetrit s malou hmotnostnou nevyhodou. No toto je tu uz druha BY s tymto problemom tak ma to zneistuje.
11.10.2023 - 14:29:57
00
Mne sa na one up povolil the vrchný krúžok a klepala zasunuta.čim to dotahujete ,len rukou?tak som preventívne objednal ten servisný kit,Inak tie valceky ,čo prišli so sedlovku by mali byť na zníženie zdvihu,či?
11.10.2023 - 14:38:22
00
BY v tých vyšších zdvihoch je podľa mňa veľmi OK. Len OneUp je lacnejšia o dosť. Ja mám OneuUp hlavne kvôli možnosti najväčšieho zdvihu za dobrý peniaz..210mm a robia aj 240, ale to už som sa bál kúpiť. A SDG mám 200mm. Tie repasné piny som do nej kúpil, ale vôľa na chvíľu OK a potom sa ešte akoby zväčšila. Ale ako hovorím, prešla na XC bike a tam sa pekne zasúva až po sedlovku a bike ide pekne ľahko do vzduchu aspoň :) pri vysunutí mi tie vôle nevadia, lebo na ne pri jazde nemyslím :)

Valčeky čo prišli so sedlovkou sú na zníženie. Repasné valčeky sú dlhšie a nie sú súčasťou základnej repasnej sady, ale samostatne predajné.
11.10.2023 - 14:39:39
00
Jaiub napísal:
Doteraz som prave ako bezproblemovu, a co do spolahlivosti vnimal aj BY :-D Mal som ju ako top vo funkcnosti a zaroven jedna z najlahsich, k tomu vsetkemu stale akceptovatelna cena... Oneup som mal ako alternativu s rovnako vybornou funkcnostou, kedy sa da dost usetrit s malou hmotnostnou nevyhodou. No toto je tu uz druha BY s tymto problemom tak ma to zneistuje.

no umna to pripisujem vapkovaniu a neskoremu servisu.. 2 r som sa jej nechtil, co znamena že sa pod guferom nazbieralo dosť bordelu na brusenie :) počistil som a funguje dalej.. pojazdím kým pojde , pomaličky chztá po rokoch jemnu volu... ale daleko menej ako reverba čo mam doma bike na servise.
11.10.2023 - 14:46:08
00
Keď to tak vidím, tak by ma zaujímalo ako vyzerá vnútri moja Bontrager Line po 5 sezónach a 7000 km. Doteraz nebola otvorená. Funguje úplne bez problémov, tak som nemal potreba sa do nej hrabať.
11.10.2023 - 14:55:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up