pozerám že kazateľpp a ten jeho pritakávač
V yznávam
T voju
V ieru
sa zas činili...mali by začať chodiť klopať ľuďom na dvere a presviedčať ich aký je dobrý elektrický bicykel a že by na neho mali konvertovať z obyčajného :D :D :D
12.10.2023 - 13:13:21
03
Ale no, Ixsík, Podľa aktuálnej fotky bajku na tvojej profilovej fotke, v modernosti bajku máš čo doháňať :)
Ale zase na veľkokolke sa ide asi pohodlne a netreba riešiť retiazku....

Nerob z nás žiadnych svedkov e-bajkových ... a niesme ani e-hovisti. Sme len skromní užívatelia ebajkov, čo zdieľajú svoje pocity s ostatnými. Ale ako sa vraví "nehádžte perly sviniam" lebo ich neocenia. Tak ani naše slovo nenachádza pochopenie u bioverných.

Jedno múdre príslovie hovorí: " Nehľadaj triesku v oku ebikerovom a pritom máš brvno vo svojom oku" a ďalšie " Nehaň cyklistov s prípomocou, lebo ich je kráľovstvo e-beské"
A vraj keď sa syn boží stratil na 40 dní v púšti... vraj len testoval ebajk, ktorý práve vymyslel. Nestihol ho však dať ľuďom, lebo ho ukrižovali... A nakoniec sa prišlo na to že nejaký Judáš predal tie plány ebajku Ibrahimovi Boshuovi za 30 strieborných. A tie plány sa našli len 8rokov dozadu. Tak to bolo naozaj, tak vám vravím. :)
12.10.2023 - 14:13:25
00
vidno že e-boši už dojazdili a ejakulujú tu opakovane. Na skutočný šport je dnes skvelý deň
12.10.2023 - 14:25:58
01
Este nie, je ich kopec, hlavne tam kde by za svoje ani nevysli.
12.10.2023 - 15:07:20
00
marp napísal:
vidno že e-boši už dojazdili a ejakulujú tu opakovane. Na skutočný šport je dnes skvelý deň

Tak aby si bol v obraze tak ja som si dal dnes pekný výšlap po lúkach 100vm s vyhladom na hrad. Teraz som sa bol "povoziť" 32km popri rieke.

Prílohy:

IMG_20231012_110526.jpg
IMG_20231012_110526.jpg 156.91 KiB thumb_up0thumb_down

12.10.2023 - 15:43:17
00
Dúfam, že si myslel aspoň 1000vm. Pod 400vm na výjazd si ani nedávam výjazd ako verejný, aby som priateľom nesvinil viditeľné hodnotné aktivity na Strave.
12.10.2023 - 17:11:11
01
Á zase ta vaša Strava. Je to ako modla za ktorou sa zeniete sby ste uspokojili ego … to nemá s cyklistikou nič. Napľňanie nízkych pudov v živote nikdy v nebol šport :) Funieť a potiť sa ako somár nepovažujem za prekonavanie seba. To dokáže každý. Ale byť v živote úctivý k druhým je ozajstná vyzva na osobnostný rozvoj…

Ebiker to vidí duchovne a s nadhľadom vnima že nielen telo ale aj duša potrebuje svoju potravu.
12.10.2023 - 17:28:06
01
Keby si nehovoril o duchovne a o veciach, z ktorých sa v živote nedá moc robiť sranda, tak by som sa na týchto komentoch aj celkom pobavil. Ale na tomto sa obecenstvo moc nepobaví, otázkou je či si nás vlastne chcel rozveseliť? Alebo len morálne prevychovať? 🙄🙄
12.10.2023 - 17:43:11
00
branomelis napísal:
Dúfam, že si myslel aspoň 1000vm. Pod 400vm na výjazd si ani nedávam výjazd ako verejný, aby som priateľom nesvinil viditeľné hodnotné aktivity na Strave.


Nie všetko je správne pre, nechápavých je výšlap pešo.
A len tak pre zaujímavosť koľko z tvojích blízkych príbuzných nad 65r. si dalo takýto oddychový deň?
12.10.2023 - 17:53:46
00
marseluspp!!! Teraz hlásili v radiu Expres ze niekde pri Poprade je na ceste kus dreva. Nechceš náhodou uhnúť za krajnicu? 😂
12.10.2023 - 18:09:14
01
Tak si tam treba uviesť vek...som 65+ a toto som dnes bol pešo. Hoci sme v téme o bicykloch, ale nevadí. Okolo 60 je tu Ivo...ten si ale dáva tak 100km denne a zväčšuje FTP každým dňom tak o 10%, Potom ďalší kamarát je okolo 60, ten jazdí ročne tak 11 tisíc km a cez 200 tisíc vm, okrem toho som dnes stretal plno takých starších pánov či už na E, alebo aj na mechanikách. Tých prípadov je veľa. Potom sú aj aktívni 70tnici ktorých je plná CHPS.
12.10.2023 - 18:09:59
00
Neviem prečo to stále nechápeš: doobeda som sa bol prejsť manželkou. pešo. Poobede som si dal ten výjazd na ebiku. Kapišto?
A povedz mi načo by som si mal dávať nejaké extremne vykony denne? Ja si chcem užiť dôchodok v klude a nie sa naháňať za šport. úspechmi . Ja to už jednoducho k životu nepotrebujem . Posledných cca20r dávam 5000+km ročne z toho na ebiku posledné 4,5r. Niečo málo gravel ale ten ani nerátam.Plus 300-400km na pešo. Ja som nadmieru spokojný a dúfam ,že mi to zdravie ešte nejaký čas umožni.
12.10.2023 - 18:31:29
04
marseluspp napísal:
Funieť a potiť sa ako somár nepovažujem za prekonavanie seba.
.

Povedz to kulturistom ,športovcom, bez driny žiadne svaly neziskas.
Zo zdravotných dôvodov je treba mať nejaké svaly.
12.10.2023 - 18:35:37
00
marseluspp napísal:
Á zase ta vaša Strava. Je to ako modla za ktorou sa zeniete sby ste uspokojili ego … to nemá s cyklistikou nič. Napľňanie nízkych pudov v živote nikdy v nebol šport :) Funieť a potiť sa ako somár nepovažujem za prekonavanie seba. To dokáže každý. Ale byť v živote úctivý k druhým je ozajstná vyzva na osobnostný rozvoj…

Ebiker to vidí duchovne a s nadhľadom vnima že nielen telo ale aj duša potrebuje svoju potravu.


marcelusko, včera dokonalosť v pohybe, 250 W čisto biologických, dúfam že budeš úctivý a dáš mi palec nahor :D

Prílohy:

250 W biologických.png
250 W biologických.png 88.95 KiB thumb_up0thumb_down

12.10.2023 - 20:08:43
00
VTV vdaka za vysvetlenie, jasne,ze do tebe podobnych nerypem(e).
Kategoria ako Pista, a nejde o falosnu uctu len kvoli veku.

Uz to tu bolo mnohokrat vysvetlovane, mladi,zdravi, voziaci sa s velkou pripomocou, odcipovanci, rychlostami nad povolene, sposobom ako by to bolo prvych 20 km v zivote, kadenciou 30-40 ako na derne, atd a este to snad podaktori volaju aj sport...

Skoda opakovat

Esteze marcelus pripomenul, :) pobavilo
'Ale ak si myslíš že sa ebikeri zle obliekajú, tak vedz, že ebiker nechodí na módne prehliadky, ale športovať.' ;)

Spolu s ostatnými bio eko sexo stravo duchovno prisloviami porekadlami, teda v skratke 'žvástami' (pardon, prihodnejsie slovo nemam)

A ze prečo si marcel v tom kovosrote/zbernom dvore videl iba bicykle a nie e-biky,netusis? Poradim: elektrospotrebice patria do elektroodpadu. ;)
12.10.2023 - 20:35:17
01
keyboard_arrow_up