SnSHuliaka krúžkovalo 58000 mentálov :facepalm:
17.10.2023 - 18:34:03
04
Do USA armády nevezmú s IQ menej ako 85....
Keby toto platilo pre právo voliť a byť poslancom, zrazu by sa všetko rapídne vycistilo....
17.10.2023 - 18:57:52
05
Ludia, budem si musiet dat par dni pauzu od sledovania dezolatskych diskusii, uz to zacinam na sebe citit a surne potrebujem pauzu od tych tupych reci. Bohuzial totiz zda sa ze aktualne vyhravaju na celej ciare kam sa pozriem (este napriklad aj ten kiskov sud), a tie prasce vsade kvikaju od radosti a vsetko im hra do kariet (ako ste uz niekto vyssie napisali).
Este sem vsak aspon dam jeden vystizny prispevok z diskusie na Sme pod clankom o mafianovi u prezidentky:
"Prasivec! Fico je politik, ktoreho si historia bude pamatat ako tvora, ktory najviac rozdelil slovensku spolocnost. Zlosyn, alkoholik, zakerny pes, dezolat a rusofil."
17.10.2023 - 19:03:33
014
neurazaj psov :( si to nezazluzia
17.10.2023 - 19:12:17
07
Ja ani vlastne netuším čo sa vo svete, potažmo u nás deje, lebo internet je plný toľkého balastu, že keby som si kúpil noviny v ktorých je na všetkých stranách iba reklama, tak sa dozviem viac. Neviem koľko kníh prečítal Cinkota v base, ale úplne ho chápem v tom že mu to možno zachránilo život - teda minimálne psychiku.
17.10.2023 - 19:16:17
00
aspoň jedna pozitívna informácia-pre Smerákov nebude jednoduché zbaviť sa Čurilu a spol.

Šutaj Eštok nemôže na vyšetrovateľov okolo Čurillu siahnuť. Získali status chráneného oznamovateľa

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23232945/ja-curilla-sutaj-estok-policia-chraneny-oznamovatel.html

toto je velmi zaujímavé:

predstavitelia inšpekcie či tajnej služby podľa nej začali ísť po čurillovcoch práve preto, že ich vyšetrovanie ohrozovalo záujmy dôležitých ľudí. Potom vzniklo vykonštruované obvinenie, ktorého sa policajti dodnes nezbavili.
Čurillovci aj na základe tejto kauzy deň pred septembrovými parlamentnými voľbami podali trestné oznámenie na predstaviteľov Smeru Roberta Fica a Roberta Kaliňáka, ale aj na generálneho prokurátora Maroša Žilinku, advokáta Mareka Paru a ďalších ľudí.
Súčasťou oznámenia bola aj spomínaná žiadosť o udelenie statusu chráneného oznamovateľa.
Vyšetrovatelia si myslia, že nimi získané informácie pomôžu pri objasňovaní podozrení, s ktorými pracuje polícia, a to nielen v kauze Rozuzlenie.


Naposledy upravil Dano5 dňa 17.10.2023 - 19:57:15, celkovo upravené 1 krát.

17.10.2023 - 19:54:09
13
Denník N píše "Ak môže byť Huliak ministrom životného prostredia, môže byť Kočner ministrom spravodlivosti"
Trafili klinec po hlavičke.

Dano5 Taraba už avizoval záujem zrušiť whistleblowerský úrad. Počítam, že je to práve preto, aby mohli siahnuť na vyšetrovateľov okolo Čurillu. Dezolé ide fule kanone, ešte sa budeme diviť.

Ešte jedna chuťovka: Milan Majerský pripúšťa, že ak Smer navrhne ústavný zákaz adopcií detí homosexuálmi, podporí ho. Predseda KDH priznal, že Robert Fico mu o adopciách rozprával na osobnom stretnutí po voľbách.
17.10.2023 - 19:56:23
012
Srsen napísal:
SnSHuliaka krúžkovalo 58000 mentálov :facepalm:

Dvoch takých poznám.....fakt sú vhodní do čakárne v Pezinku. Aj sa za to úprimne hanbím, že ich poznám :-(
Písala mi vzdialená príbuzná z UA, že čo to tu na Slovensku vystrájame. U nich vozia domov mužov v cínových truhlách, lebo bojuju proti moru z východu a my si zvolím prorusky orientovaných politikov.......čo som jej mal napísať ??? Že sa hanbím??? Že ja som to zlo nevolil ??? Nevie pochopiť, že po skúsenostiach čo s tou východnou chamraďou máme, si zvolíme to čo sme si zvolili. Ani ja to pochopiť neviem a už ani nemám síl sa to snažiť chápať. Pomaly ale isto sa okruh mojich známich scvrkáva kvôli ich politickým postojom . Žasnem ako tu tá propaganda z ríše zla ( už ani nepíšem že ruska) dokáže obalamutiť ľudí, o ktorých som si myslel, že sú dosť inteligentní na to, aby tomu odolali.
17.10.2023 - 20:14:51
026
NIečo mi hovor, už dlho dlho nemám chuť ísť do krčmy,
a to už aj na výjazdoch veľakrát kedysi moje obľúbené občerstvovačky radšej vynechám ..
neviem to nejak mozgovo spracovať a už nemám silu počúvať tie <>viny...
btw, covidom to začalo
17.10.2023 - 20:26:24
04
Tak odj... Aj podmorsky kábel... https://twitter.com/visegrad24/status/1714316848819315037?t=7Kxq7Y43EgKVTAWHhlrOnw&s=19
17.10.2023 - 20:34:02
00
https://domov.sme.sk/c/23232945/ja-curilla-sutaj-estok-policia-chraneny-oznamovatel.html

i.imgur.com
17.10.2023 - 21:15:00
02
Strenki napísal:
Ešte jedna chuťovka: Milan Majerský pripúšťa, že ak Smer navrhne ústavný zákaz adopcií detí homosexuálmi, podporí ho. Predseda KDH priznal, že Robert Fico mu o adopciách rozprával na osobnom stretnutí po voľbách.


uz uz ked sa clovek zacne pohravat s myslienkou, ze to s tym KDH nie je az take zle, tak pride nieco take 😅
17.10.2023 - 21:29:06
01
Neviem čo by KDH riešili keby nebola homosexualita a potraty. To ich celá agenda.
17.10.2023 - 21:36:19
010
Staré tetky, štvrtá cenová a konšpiraciami zdegenerovaní ľudia si budú aj v tej biede krochkať blahom, veď hlavne, že to ukázali LGBTI, mimovládkam, Čaputovej, povalačom z bratislavskej kaviarne, storočnému Sorošovi a všetkým medveďom... A Fico im bude pipíkom krútiť pred očami a smiať sa akí sú sprostí, že mu všetko uveria...


Naposledy upravil Hazard dňa 17.10.2023 - 21:39:20, celkovo upravené 1 krát.

17.10.2023 - 21:38:50
12
Srsen napísal:
NIečo mi hovor, už dlho dlho nemám chuť ísť do krčmy,
a to už aj na výjazdoch veľakrát kedysi moje obľúbené občerstvovačky radšej vynechám ..
neviem to nejak mozgovo spracovať a už nemám silu počúvať tie <>viny...
btw, covidom to začalo

Covidom to nezačalo, covid to len vyturbil. Začalo to keď fickov tatko nevytiahol......
17.10.2023 - 21:38:57
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up