Už to začína...
https://www.aktuality.sk/clanok/qbZpE1g/stat-sa-ospravedlnil-robertovi-kalinakovi-za-stihanie-a-vazbu-v-kauze-sumrak-mu-tak-nevyplatia-odskodne/
19.10.2023 - 20:10:50
10
a to gangsterka len začína....
19.10.2023 - 20:39:03
01
thumb_up0thumb_down
bonus - ten živý čet je zážitok
19.10.2023 - 21:07:15
02
Srsen napísal:
conchita - minister zahraničia :facepalm:
Aspoň tam mohol dať niekoho, kto fikove drísty aspoň trochu prefiltruje a tak ich bude tlmočiť
Len ukážeme svetu, že sme nepoužiteľná feudálna sedlač s vládou v ktorej sú gangstri,
ale čo je vlastne aj pravda ...


Nikto taký pri zmysloch, čo by bol schopný fikove drísty aspoň trochu prefiltrovať a tlmočiť, sa na takú samovražednú misiu nepodujme. To by bol pre každého kariérneho diplomata a či potenciálneho ministra zahraničných vecí koniec kariéry a predtým ešte tisíce chvíľ strašného trápna pri tom preflitrovávaní a tlmočení. Veď zrejme aj Blanár si to uvedomuje a preto tam nechcel ísť, ale Fiko naňho iste má potrebné kompromaty.
19.10.2023 - 22:07:39
00
Gusto0 napísal:
mesiac som nevidel rodicov. navstevu som trafil prave pred referendom. tatko sa ma pyta ci idem hlasovat. odpovedal som, nech mi da s takou blbostou pokoj. urazeny odisiel do inej miestnosti, uz sme sa nevideli.
a zacalo to kovidom, obmedzeniami, pokracovalo, vojnou, krizou, energie, teraz tieto volby ....... vsimol som si na sebe, ze som prestal rozpravat. pozriem na cloveka a neviem o com. lebo vsetky tie temy su akurat na hadky a nasranie a vzdy to knim sklzne. cim vacsia skupina tym skor to tam niekto vytiahne. uz si ani nepamatam o com sme sa bavili pred tym vsetkym. aj tu na fore sa tusim diskutuje uz len (hlavne) v tejto teme.


Tak tak....ja to mám s rodicmi úplne rovnako.... A dosť ma to depta
19.10.2023 - 22:24:39
01
Keď som narazil na toto, som si povedal, že takú 3.14ču by na ministerku nenominoval ani kapitán a niekto si z nej vystrelil.
Príloha:
image_2023-10-19_211345838.png
image_2023-10-19_211345838.png 160.65 KiB thumb_up0thumb_down



Tak som to rýchlo prebehol a je to tam. Ľudí (migrantov) ktorí za socializmu utekali za hranice, predsa na hraniciach strieľali...

thumb_up0thumb_down

Pritom som narazil na diskusiu novej ministerky s človekom ktorý údajne v Martine legálne lieči ľudí a je tuším aj novým poslancom (časom možno aj niečo viac), kde s plnou vážnosťou rozoberajú na základe fejkového videa, akí sú Američania tupý národ. Že to video je desaťročia známy vtip ktorý má rôzne formy mi vyhodil google za 5 s hľadania. Oni to zobrali fakt úplne vážne. Lebo oni nie sú tupí dezoláti.
Dôrazne varujem pred sledovaním toho doslova kanála. Je to len pre silné žalúdky.
OMG Ministerka kultúry a možno štátny tajomník na ministerstve zdravotníctva. Btw, už to tu nebudem spamovať, ale je to tiež na videu, oni dvaja vážne plánujú z titulu svojich funkcií začať vyšetrovať chemtrails a jeho organizátorov.

thumb_up0thumb_down
19.10.2023 - 22:42:40
12
https://youtube.com/shorts/PZoqJ2v665A?si=AJfvpHYgZA75yTTC
:D komunista jeden
19.10.2023 - 22:48:24
02
No nič. Berieme pukance a ideme si pozrieť túto tragikomédiu. Má to pre mňa jedno pozitívum. Som rád, že nepatrím do toho dezolátsko divného tábora voličov. Nie je to moja vláda, ale ich obraz hlupáctva. Je to skutočne vláda, ktorá bude najhoršia v dejinách SR. Déčkový akčný film za 1 euro z Kauflandu...
19.10.2023 - 22:49:20
00
Čau džou, dlho som ťa nečítal :)
Joe70 napísal:
Keď som narazil na toto, som si povedal, že takú 3.14ču by na ministerku nenominoval ani kapitán a niekto si z nej vystrelil.

Vidno že tu nežiješ, preceňuješ kapitána, táto čúza ho nanešťastie intelektuálne prečúra
19.10.2023 - 22:50:19
00
Ku kvalitke toho naozaj kanalu, co dal Joe70 : ani len meno hosta nevedia dat spravne, v poslednom DIxČEV, x=M=N :)
19.10.2023 - 23:17:19
00
osobne nie som až taký masochista aby som si to reálne prehral :)
ak natočí nejaký film pre dospelých, kde sa nekecá tak si ho pozriem
19.10.2023 - 23:32:43
13
ani ja nie, preto dakujem Joeovi za suhrn (a inokedy inym)
ten nesulad priezvisk je viditelny na screenshote

(a pardon, ze som ich zamaloval - kto potrebuje vidiet ich ksichty, pozrie vyssie ;) ci na youtube)

Prílohy:

Snímka.png
Snímka.png 79.09 KiB thumb_up0thumb_down

19.10.2023 - 23:47:04
00
Dnešný sado maso večer som na odľahčenie zakončil Ťažkým týždňom, kde na mňa zase vyskočila pani ministerka. To, že jej bolo tak teplo, že si ku klíme musela otvoriť aj okná, ma pri jej intelekte už neprekvapilo. Nie je žiadny tupý dezolát. Zaujalo ma tam ale v kontexte s jej osobou slovné spojenie "neurálny hlas".

thumb_up0thumb_down

Spomenul som si na video so štetináčom, ktoré som dnes náhľadovo prebehol a zaujala ma dlhá séria ministerkiných fotiek. Tak som si to pustil. Myslí si niekto, že ten "divák" čo im to údajne poslal, neboli sami tí dvaja magori a nedali to nahovoriť neurálnemu hlasu?
Dnes mám fakt dosť. Vám musí je*ať chalani, fakt vám musí je*ať.
thumb_up0thumb_down
20.10.2023 - 01:02:44
00
Nemám na to žalúdok klikať na konšpiračné videá a zvyšovať im počty zhliadnutí
20.10.2023 - 08:09:39
08
Vsak normalny clovek na take veci ani neklika.
20.10.2023 - 08:15:54
115

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up