Nazdar
Práve v tomto obchode som si kúpil bike GT avalance 1d.
Síce je to malý shop ale s parádnym predajcom zoženie všetko a spraví cenu :) Vrelo odporúčam naozaj má seriózny prístup k ludom vie poradiť a dosť sa vyzná. Pravdepodobne to bude jediný bike shop v TN ktorý bude mať v predajni GTčka Takže pokiaľ kupovať GT v TN jednoznačne odporúčam tento shop.

Shop sa nachádza na konci Električnej ulice hneť za rozmarínovou do prava


PS: nerobím reklamu píšem iba moj osobný názor na tento obchod
26.07.2008 - 23:39:57
00
Nazdar
Práve v tomto obchode som si kúpil bike GT avalance 1d.
Síce je to malý shop ale s parádnym predajcom zoženie všetko a spraví cenu :) Vrelo odporúčam naozaj má seriózny prístup k ludom vie poradiť a dosť sa vyzná. Pravdepodobne to bude jediný bike shop v TN ktorý bude mať v predajni GTčka Takže pokiaľ kupovať GT v TN jednoznačne odporúčam tento shop.

Shop sa nachádza na konci Električnej ulice hneť za rozmarínovou do prava


PS: nerobím reklamu píšem iba moj osobný názor na tento obchod


vsetko je pravda ale na konci Elektricnej to si fakt neviem vybavit kde by mohlo byt keby som nevedel kde sa ten shop nachadza :-) proste je to na parkovisku pod mostami... :-)
29.07.2008 - 22:13:50
00
Vinco sport TN

ved moze byt, bajk som tam sice este nekupoval, ale...

1.odchadzali mi garmonty, kt. v posl. case niesu bohvieako kvalitne a v T-ecku okrem Merrellov, co mi nikdy nesadli, nic ine nemaju...behnem k Vincovi, pozeram, dobre tendy, skusim...beriem, no za pana nemohol najst druhu. Hlada, hlada, nachadza, vo vyklade, ide pekne zabalit do krabice a ja: mozem skusit aj tu druhu, no a na moje prekvapenie asi tak o dva farebne odtiene bledsia ako povodne mala byt, pan predajca, to je v poho nainpregnujeme a bude fayn, ja na to: impregnacia je len docasna a ja s tendami s odlisnymi odtienami chodit nechcem, dam ti zlavu 100 Sk, nie, nie dakujem...

2. potreboval by som nahodit skialpove viazko na tieto lyze... ehm, no v poho, ale tak o 5 dni sa po ne zastav, bo spesl sablonu potrebujem a trochu dlhsie to trva, no a 8 stoviek si nachystaj. ja ze ble: callnem do T-cka, ci je tam servisak, jasne mozete sa zastavit, o tri hodky dobehni a 450 Sk... dakujem

tod moje skusenosti s Vinco, no ako vravim, bajk som odtial este nebral :lol:
30.07.2008 - 13:57:52
00
tag tam som este nebol, ja preferujem SATKU bud v DC kde ma toho nist mots, alebo v KLOBUSICAX a tam kupim vzdy to co potrebujem a este sem tam cosi navac


P.S. nerobim mu reklamu pisem svoj nazor
P.S.2 omluvam sa za oftopik Cyklo Vinco, ale nexcem zakladat dalsie a dalsie temy..
30.07.2008 - 14:17:56
00
tag tam som este nebol, ja preferujem SATKU bud v DC kde ma toho nist mots, alebo v KLOBUSICAX a tam kupim vzdy to co potrebujem a este sem tam cosi navac


P.S. nerobim mu reklamu pisem svoj nazor
P.S.2 omluvam sa za oftopik Cyklo Vinco, ale nexcem zakladat dalsie a dalsie temy..


Bilec ma pravdu, take veci sa tykali stareho VincoSportu co bol oproti Domu armady... On ale nemoze vediet ze uz je novy VincoSport lebo je v UK... inac Bilec kedy uz dojdete ? Uz by ste veru aj mohli...nech je trochu sranda :-)

P.S. Inac
30.07.2008 - 14:47:51
00
Tak moja skusenost s Vincom asi este starym za ODOu. Neviem ci sa menl majitel teraz ked ma nove priestory.
Zhanal som 2 pary skialpo vystroje: lyze. viazka, lyziarky. Presne som vedel co chcem a on mal mat lyze ake som chcel. Hovori ze este nie je ze az ku koncu roka cca. NOV - DEC. ze si mam zavolat alebo sa stavit. Uz o tyzden vsetko bude mi hovori, volam a nic. Este tyzden uz je na ceste kamion. zase volam a zase nic. O tyzden to uz pride. Pridem osobne lebo som mal cestu okolo a ze zase nic len SNB a iny tovar ze zase o tyzden. A ked bolo takychto tyzdnov asi 6 mozno aj viac presli vianoce a Vincovi sa stale malilo asi mojich cca 55 Litrov zavola som do Ciech. OK bude to nachystane a o 4 dni som si bol pre to. Slubotechno a takych pripadov poznam este asi 2-3 kedy strasne sluboval a nakoniec to ludia kupili v Rakusku a pod.
30.07.2008 - 14:56:24
00
OKi!
sorac za OT, myslel som, ze sa bavime o starom Vincovi pri DA...ale na druhej strane, aj negativna reklama je reklama :lol:

ROpa: smutno je mi vzdy, ked kuk fota z vasich vyjazdov... ja sa tu mrdam s tou supou tazkou, kt. ked zoberiem na 2 vyjazdy po meste chyti 4 defekty, len vdaka "nerovnostiam" vo vnutri rafika (a na pasky do rafika, zabudni) :shock:

prideme az 4.sept., cize riadne mimo...
30.07.2008 - 15:03:20
00
Mňo ked už sa tu píše o Vincovi tak som tam bol nedavno pozriet na GT-čka ale žiadne tam nema zatial su len na objednavku a pomali konec sezony takze ich tam nechce niak moc ťahať ale hned mi strčil do ruky katalóg zo slovami z každého biku si odrátaj 20% z ceny a už som si objednal aj dresík GT a má tam aj niake drobnosti od GT. Takže tak 8)
18.08.2008 - 19:51:25
00
Mňo ked už sa tu píše o Vincovi tak som tam bol nedavno pozriet na GT-čka ale žiadne tam nema zatial su len na objednavku a pomali konec sezony takze ich tam nechce niak moc ťahať ale hned mi strčil do ruky katalóg zo slovami z každého biku si odrátaj 20% z ceny a už som si objednal aj dresík GT a má tam aj niake drobnosti od GT. Takže tak 8)


tak uz tu budeme dvaja bobri v dresoch GT :-) dufam ze budes mat tiez taky pekny modry ako ja :)
18.08.2008 - 22:09:24
00
no to pockajte ked si ja kupim :) .... trochu nad tym dresom rozmyslam ale neviem neviem :)
18.08.2008 - 23:35:57
00
same GT :lol: frajerka ho jazdi uz ani ine nechce :twisted: ved pokukuje po novom GTW Avalanche 1.0 (http://velosprint.sk/shop/index.php?mai ... ts_id=8149)

len nevie, ci si ho ma kupit v Uk a poplatit nenormalne palky za prepravu, al. si pockat a kuk ho u nas, len neviem, co by ju stal v TN....:?: :!:
nevideli ste ho tam nahodou, al. ako pisete, cez katalog by kolko vychadzal, kedze na vele je tam nejaka zlava, co je tu normalna cena :roll:
thx
19.08.2008 - 13:04:57
00
bilec, doma kuknem ten katalog a dam vediet momentalne makam :evil:
19.08.2008 - 13:20:53
00

len nevie, ci si ho ma kupit v Uk a poplatit nenormalne palky za prepravu,


sak co by prepravovala, nach sa prevezie :D :D
19.08.2008 - 14:15:50
00
a potom nahodi snorchel, vokulare a plutvy a nejak ten "potok" preplava :lol: :lol:
20.08.2008 - 12:55:02
00
a potom nahodi snorchel, vokulare a plutvy a nejak ten "potok" preplava :lol: :lol:


keby ste boli cez leto doma tak uz by ste brodenie mali nacvicene :-))
20.08.2008 - 13:44:05
00
keyboard_arrow_up