Dnes som bol s dvoma zalesakmi na bikoch na trase Petrzalka, Slavin, Koliba, Biely Kriz. Chcel som ist aj dalej, ale chlapici mi tam premrzli a chceli ist spat.
Dnes z PK na Skalu a späť...terén aj počasie na ročnú dobu úplne v perfektné, ráno trošku pod Somárom hmla...dnes som si nič nezabudol...mal som earl gray čajík s bourbonom, prstové rukavice, dokonca aj náhradné, a coolmax podkolienky...😎...na Skalu asi 20min po mne dorazili dvaja e⚡️bikery...
som si hovoril ze vyhlady naprd lebo opar takze do dialky moc toho nebolo vidiet..ale s tymi kopcekami to pekne ukazalo..a telefon to tiez troska prikraslil
Dnes som mal dovolenku a vybral sa na Pezinsku babu, skratkou cez Konske hlavy - Klokociny smerom tam a Secret trailom smerom naspet. Pomaly to zacina pripominat jesen, len je strasne sucho. Doobeda bolo fajn, cez obed fucalo jak besne, a vecer bolo teplo ze by mi stacili kratasy a dres s kratkym rukavom.
dnes bolo veru teplo. jazdil som v letnom. po dlhom case na navsteve v BA. poriadne som si to uzil. pojazdil som snad cely lesopark cez 3 tisic metrov 🙂 traily, singlace na paradu. v nedelu by som sa mozno rad k niekomu pridal, ak by bola fajn trasa.
Kusok od Slivu smerom na Krasnansky trail som nasiel rukavice. Mensie, skor detske Oneal. Nechal som ich pri mape. Cas 12:25, boli tam aj cestou naspat 14:35
Som si tu od Jula kukol fotku kh-klokociny, pripomenulo mi že som sa tam už dlho nebol odfotiť vtáčími búdkami, tak reku skúsim ... Nuž chyba, prvá časť ťažba, potom veľa popadaného dreva, chodník ledva čitateľný, vlastne všetko po Klokočiny na zaplakanie a konček potom OK ... ale taký malý kúsok že sa to moc neoplatí jazdiť...
Krátky report Lozornianskych trailov - Strmok/Kopanička/Baťkúf járek/Banské/Stupavský - všetko prejazdné. Po včerajšom vetrisku napadaná haluzina ale žiadne stromy. Traily suché/prachové, hodne zafúkané ale pri troche rozumu a predvýdania prkne jazditelné, len spodok Banského skoro neviditeľný. V lese ide danielia ruja šupy bomby ...
Zasielanie zaujímavých akcií a noviniek emailomZasielanie zaujímavých akcií a noviniek emailomZasielanie darčekov a možnosti výhodnejšieho nákupuZasielanie Akcie týždňa
Zvoľ si, prosím, o ktoré informácie máš záujem:
Raz za týždeň / mesiac posielame súhrn toho čo pribudlo na MTBIKERi. Nikdy neposielame reklamu ani iný spam.
K narodeninám a meninám posielame menší darček s možnosťami výhodnejšieho nákupu a občas posielame email s akciami na tovar, ktorý Ťa môže zaujímať.
Raz za týždeň posielame súhrn našej Akcie týždňa a občas posielame email o špeciálnych akciách a novinkách v našom e-shope.
Dávam spoločnosti MTBIKER community s.r.o., so sídlom 225, Hrádok 916 33, Slovensko, IČO: 52 770 222, súhlas na zasielanie bezplatných informácií podľa špecifikácie uvedenej vyššie a so spracúvaním mojich osobných údajov na tento účel. Môj súhlas je dobrovoľný a beriem na vedomie, že mám právo ho kedykoľvek odvolať v sekcii Nastavenia e-mailov. Zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) s informáciami v sekcii Ochrana súkromia a osobných údajov.
check_circle
error
MTBIKER používa cookies
Súbory cookies používame na zabezpečenie funkčnosti webu a na personalizáciu obsahu. S Tvojim súhlasom ich budeme používať na meranie užívania webovej stránky, k personalizácii a na zobrazenie relevantných reklám a informácií. Ak nám udelíš súhlas, môžeš ho zrušiť alebo môžeš zmeniť svoje preferencie v sekcii Nastavenia cookies. Ak nesúhlasíš s ukladaním cookies, môžeš ich odmietnuť. Viac o cookies si môžeš prečítať v sekcii Ochrana súkromia a osobných údajov.
musíš ručať naspäť..
https://sk.mapy.cz/s/ralupenuhu
tych poslednych 10m vynesies
https://sk.mapy.cz/s/kosucuneno
Na fotke nie je vidiet ten chodnik.
Da sa to vyslapat,aj po modrej,aj po zltej.
Edit: Akurat pozeram, ze sme boli na tych kopcoch priblizne v rovnakom case. Keby som ti dal signal blikajucim svetlom, mozno by si ho uvidel.
Edit: to je mozne