Ľudia čo si nepotrebujú denno-denne ho*niť ego a vytvárať falošný imidž dokonalého cyklistu môžu kľudne jazdiť aj na detskej trojkolkei bez pocitu že sú malé deti :)

Presne na tom obrázku vidím starú generáciu, neschopnú sa adaptovať na moderné technológie a mladého perspektívneho človeka, ktorého sa snaží takýto rodič dehonestovať blbými rečami aby v ňom vzbudil pocit menejcennosti a dostal ho na svoju nízku úroveň myslenia. Miesto toho by si mal ten dedo požičať ebajk a trochu sa na ňom vyšantiť so synom v prírode ako za mladých čias. ;)
02.11.2023 - 06:41:21
00
Lietajúci koberec ktorý nemusíš tankovať by sa dal nazvať modernou technológiou, nie el.bicykel :lol:
02.11.2023 - 07:48:56
01
V normalnom svete cyklistov, nie v tom pokrivenom marselusovom svete e-lenivcov, by si ten dedo mohol pozicat e-bajk ak by chcel stihat s mladym na normalnom bajku a to by bolo uplne OK. Ale realita v tomto pripade by asi bola, ze ten mlady na normalnom bajku by asi nestihal s dedom na normalmom bajku. A to je problem dnesnej mladej de-generacie, ktory sa riesi v tejto teme. Viem, pre niektorych tazke pochopit... ;)
02.11.2023 - 07:53:32
010
Ebike je vzdy len ebike. Či je ebike dobrý alebo zlý je iba vec názoru pozorovateľa alebo užívateľa.. :)

To že sú ľudia konzervatívny ci spistočnícky je ich problém. Verim že mnohí si vystačia v posteli s misionarskou polohou, ale mne to nestačí ;)

Tak ako katolicky farar vnima že sex je pre neho hriech, tak bioši vnimajú ebike … nuž je to každého vec čo so svojim životom robí …
Podľa mňa je však dobré viesť život vyvážený. Akékoľvek tendencie k extremom sú nebezpečné a hraničia s fanatizmom, bolesťou a utrpením.


Naposledy upravil marseluspp dňa 02.11.2023 - 12:36:44, celkovo upravené 1 krát.

02.11.2023 - 08:11:44
00
Nehnevaj sa, ale teraz si naplno ukázal, že ani nečítaš čo iní píšu a/alebo sa tomu ani nesnažíš porozumieť. Imho si sa tým diskvalifikoval z akejkoľvek diskusie
02.11.2023 - 08:16:35
03
On sa nehnevá, on to robí vedome, zámerne a s radosťou (pre neho).

Ja by som zostal pri tejto citácií Marcela:
“Ebike je vzdy len ebike.“
Čiže prosim, už nikdy nespomen, že e-bike je bicykel ;)
02.11.2023 - 08:40:44
02
a touto vetou “Ebike je vzdy len ebike” by sa mohlo vlákno navždy uzavrieť lebo mentálne výlevy kazateľa z Popradu už nič nové neprinesú
02.11.2023 - 09:01:36
03
Ale no, studnica múdrostí nieje ani zďaleka vyčerpaná a vždy je vám k dispozícii. ;)

Marp, tá karikatúra pri tvojom mene presne vystihuje môj pohľad na pocity biošov pri šlapaní za svoje. .. :D Výborný emotikon ...
Marli, plne s tebou súhlasím... ebike predsa nemôže byť lietadlo ani kôň a ani ponorka, bude to vždy len ebike. Ale históriu nezaprieš, Darwin by ti raz-dva dokázal že ebike vzišiel z pôvodného druhu bicyklopitekus - druh ebike je podobnej konštrukcie, len je výrazne krajší a aj inteligentnejší :)
02.11.2023 - 11:41:19
00
lapaloma napísal:
Nehnevaj sa, ale teraz si naplno ukázal, že ani nečítaš čo iní píšu a/alebo sa tomu ani nesnažíš porozumieť. Imho si sa tým diskvalifikoval z akejkoľvek diskusie


Už som dávno pochopil že diskusia s ním je zbytočná. Neznalosť, prekrúcanie faktov, nepochopenie iných príspevkov, nezmyselné prirovnania, ťahanie sexu do skoro každého príspevku...chodia sem aj normálni e-motorkári, ale s ním je diskusia ako so škôlkarom :)
02.11.2023 - 12:27:07
03
A pochopil si aj to že, tato tema vznikla z dôvodu možnosti beztrestne hejtovať ebiky vám podobným ľudom ktorí inak len plevelili inteligentné témy? :)
Mate tu slobodu prejavu ale v podstate ste boli vykázaní z fóra do tejto stoky a ste tu vlastne za trest …

Hejtovanie je negatívna ľudská vlastnosť vypovedajúca o charaktere ľudí ktorí sa jej s radosťou venujú.
Je predchodcom zloby až nenávisti plynúcej z hľbky duše jedinca a hlavným príznakom zhoršujúceho sa stavu je prechod od hejtovania vecí k pokusom o osobné urážanie či opovržlivými komentmi voči iným diskutujúcim.

Je zaujímavé sledovať tento prerod osobností v priamom prenose … ;)
02.11.2023 - 12:53:06
01
marseluspp napísal:
A pochopil si aj to že, tato tema vznikla z dôvodu možnosti beztrestne hejtovať ebiky vám podobným ľudom ktorí inak len plevelili inteligentné témy? :)
Mate tu slobodu prejavu ale v podstate ste boli vykázaní z fóra do tejto stoky a ste tu vlastne za trest …


A za co si tu ty? :)
02.11.2023 - 13:09:51
01
gravel1 napísal:
A za co si tu ty? :)


Ja som tu právca lunaparku :)
02.11.2023 - 13:30:13
00
marseluspp napísal:
Ale no, studnica múdrostí nieje ani zďaleka vyčerpaná a vždy je vám k dispozícii. ;)

Marp, tá karikatúra pri tvojom mene presne vystihuje môj pohľad na pocity biošov pri šlapaní za svoje. .. :D Výborný emotikon ...
Marli, plne s tebou súhlasím... ebike predsa nemôže byť lietadlo ani kôň a ani ponorka, bude to vždy len ebike. Ale históriu nezaprieš, Darwin by ti raz-dva dokázal že ebike vzišiel z pôvodného druhu bicyklopitekus - druh ebike je podobnej konštrukcie, len je výrazne krajší a aj inteligentnejší :)


ném, to je karikatúra eboša keď mu došla baterka a zistil že musí používať obe dolné končatiny :-)
02.11.2023 - 16:05:31
01
marseluspp napísal:
A pochopil si aj to že, tato tema vznikla z dôvodu možnosti beztrestne hejtovať ebiky vám podobným ľudom ktorí inak len plevelili inteligentné témy?

Myslim ze mozte byt radi ked ludia si zap*cuju len tu.
Staci povedat a debaty sa mozu preniest aj inde. Najma tam kde sa riesi cipovanie..
02.11.2023 - 16:58:47
00
Čo s tým má člen Cipo?
02.11.2023 - 20:04:20
01
keyboard_arrow_up