SIDI nie sú zlé, ale ten pomer cena / výkon.
Podľa mňa sú Spec Comp MTB za 3800,- približne zrovnateľné s Eaglami za 6200. A ak nie, tak sú rozhodne lepšie než Sidi Bullet 2 za 4700.


Bullet 2 su velmi dobre ja som ich jazdil dva roky.Spesle neviem porovnat nikdy som ich neobuval.Sidi su preto tak drahe lebo sa robia len v Italii a Dino nerozsiri vyrobu do Ciny.Je to klasika.A ta aj nieco stoji.A Dino zacal prvy robit tretry takze preto.
12.05.2006 - 22:58:02
00
no ak narazas na profikov tak ty jazdia co im daju a kto je sponzor.. bolo by asi dost mimo keby nejaky trek, giant, scott teamy jazdili na spesloch :D[/quote]

Absallon jazdi za team Bianchi a obuva tiez Sidi.Je to aj otazka osobneho sponzorstva.A tretry si kazdy vybera sam.Tak to funguje vo vsetkych teamoch.Pamatam si ked pred rokmi o tom hovoril Padrnos.
12.05.2006 - 23:04:03
00
To pochybujem, ze si kazdy vybera tretry sam. Mozno tych par najvacsich frajerov. Ja som svoje tretry uz ospevoval, takze musim suhlasit, ze SIDI su best of.
12.05.2006 - 23:18:31
00
to je blbost, to plati len niekde, napr teraz v T mobile, neviem o tom ze by Postaci mali na tych svojich podkolienkach Nike :D :D :D , nejake Nw, ci gaerne
12.05.2006 - 23:22:35
00
Absallon jazdi za team Bianchi a obuva tiez Sidi.Je to aj otazka osobneho sponzorstva.A tretry si kazdy vybera sam.Tak to funguje vo vsetkych teamoch.Pamatam si ked pred rokmi o tom hovoril Padrnos.[/quote]

Skoda, ze si sa nerozpraval so Sosenkom, ten by ti vysvetlil, ako maju profici moznost vyberat si svoje doplnky, pripadne komponenty (nemyslim teraz prave ne tretry). Urcite zavisi od timu a od sponzora, ake tretry bude zavodnik jazdit, celkom iste to nie samozrejma vec, aby o tom rozhodoval iba sam zavodnik.
12.05.2006 - 23:25:44
00
no ale zasa povedzme si ze jemu je to jedno.. on nekupuje tretry aby mu vydrzali 3 sezony... jemu moze byt jedno aj keby sa po 300km odlepila podrazka.. on odjazdi 100 a dostane nove..
12.05.2006 - 23:52:26
00
To tiez nemusi byt uplne pravda. Neviem ako je to v tych najvacsich timoch, ale bezne fasuju pretekari len obmedzeny pocet veci, pripadne si ich kupuju sami.
13.05.2006 - 00:01:51
00
to som myslel obrazne.. ze urcite sa nemusi starat o to kolko mu vydrzia.. jemu ide skor o to aby mu sadli.. ale neverim ze v jednych tretrach aj v najhorsich teamoch jazdia viac ako sezonu..
13.05.2006 - 09:59:39
00
Ja jazdim Lake MX 60 - perfektne vetraju, podrazka tvrda akurat, ak nie na turisticke tretry az moc, akurat nesplnuju moje esteticke poziadavky. Mam na nich okolo 1000 km bez mensieho mechanickeho poskodenia. Kupil som ich len kvoli tomu, ze mam vysoky priehlavok a suchy zips na sportovych tretrach by som mal zapnuty tak do pol. Snurky to riesia. Tie 520 pedale su ok - tiez ich mam a spokojnost.
13.05.2006 - 18:32:36
00
Dnes som si isiel vyskusat tie spesly sport mtb a kedze mi totalne padli na nohu, nebolo co riesit. Mam za sebou prvy den s tretrami a spd-ckami a zatial uplna spokojnost. Isiel som sa na zaciatok previezt iba na hradzu. Prve ustlatie uz mam za sebou - na konci, ked som si uz myslel, ze je to OK, som sa zakecal s kamosom a zabudol sa vypnut :D Samozrejme pred bufetom plnym ludi - len neviem, ci sa viac smiali oni alebo ja. Uz sa tesim do terenu.
14.05.2006 - 00:12:29
00
Prve ustlatie uz mam za sebou - na konci, ked som si uz myslel, ze je to OK, som sa zakecal s kamosom a zabudol sa vypnut :D Samozrejme pred bufetom plnym ludi - len neviem, ci sa viac smiali oni alebo ja. Uz sa tesim do terenu.

Nic si z toho nerob. Pravdepodobnost padu v nulovej rychlosti je priamo umerna poctu divakov. Pokial je medzi nimi niekto pred kym sa chces predviest tak sa pravdepodobnost este znasobuje. :twisted: :P
14.05.2006 - 11:21:43
00
Ja mam tretry LAKE http://www.lakecycling.com/ProductInfo.aspx?productid=MX165

Su good, stred medzi turistikou a športom ... nemozem zle slovo povedat .. mozno su trosku tazsie


Co si za ne dal? Kde si ich kupil?
14.05.2006 - 12:41:57
00
Caute, neviete mi poradit kde by som kupil tretry Spec TAHO MTB. Idealne by bolo okolie Ziliny, Povaz.Bystrice, Puchova. Zilinu som uz prechodil ale nepodarilo sa mi ich zohnat.
Ti co mate skusenosti s tretrami, aku velkost si treba kupovat? Maju byt akurat na nohu alebo o nieco vacsie? Dal som sa prehovorit na SPD, ale teraz zasa nemozem zohnat to co chcem :)
25.05.2006 - 15:57:38
00
keyboard_arrow_up