wow a takto si tu zijeme

Prílohy:

ScreenHunter 42.jpg
ScreenHunter 42.jpg 16.58 KiB thumb_up0thumb_down

10.11.2023 - 15:05:57
10
branomelis napísal:
rubik
Ty si všetko len nie vzdelaný....arogantný, namyslený človek nehodný, aby sa s ním niekto bavil. Na mosty je odborníkov až až....to zvládne každý stavebný ing....a každý stavebný ing vie z geológie zhruba to čo ty. Články o tom ako sa správa pôdny kryt nemusíš písať. Vedecký výskum na to nemáš a ak máš, tak zhruba taký ako keď Karlova univerzita ide sčítavať šelmy na Slovensku. Tak ahoj odborník na graveli na hrebeni VF.


wow ty si riadne nezvladol tuto debatu, urazky vsade :) nevadi, mozme zabehnut niekedy na kofolu a mozes mi vynadat do tvare ak ti to pomoze
10.11.2023 - 15:08:32
03
rubik
Som čakal či to zverejníš...tak ti to tu nemusím písať priamo :) Lebo si to myslím o tebe. A práve kvôli ľuďom ako si ty, začala ísť ochrana prírody tak preč ako ide posledné 2-3 roky. ak ty robíš pre ochranu prídu, tak naozaj: Boh ochraňuj prírodu....
S tebou na kofolu nepôjdem nikdy...A dúfam, že ťa ani nikde nestretnem, lebo mne je hrozne zle z takých ľudí, keďže viem, že chodia občas do rovnakých hôr ako ja. Ale práve kvôli ľuďom ako si ty obmedzujem návštevu NP.
10.11.2023 - 15:10:50
00
branomelis napísal:
rubik
Som čakal či to zverejníš...tak ti to tu nemusím písať priamo :) Lebo si to myslím o tebe. A práve kvôli ľuďom ako si ty, začala ísť ochrana prírody tak preč ako ide posledné 2-3 roky. ak ty robíš pre ochranu prídu, tak naozaj: Boh ochraňuj prírodu....
S tebou na kofolu nepôjdem nikdy...A dúfam, že ťa ani nikde nestretnem, lebo mne je hrozne zle z takých ľudí, keďže viem, že chodia občas do rovnakých hôr ako ja. Ale práve kvôli ľuďom ako si ty obmedzujem návštevu NP.

nevies o mne nic ale urazky si si vymyslel vtipne :D
ak ti je zle z ludi od ktorych si precitas komentar na bajkovom fore a nesuhlasis s nim tak to si riadna snehova vlocka :)

p.s. keby si cital tie komenty, na ktore reagujes, tak by si vedel ze som vas tu hned na zaciatku nazval intelgitnymi ludmi, ale ty necitas ty sa rad bavis so stenou :)
10.11.2023 - 15:17:15
03
Mne je inak teraz tak sprosto (lebo čiastočne o tebe niečo viem) ....keď si ten gravel spomenul???‍♂️?‍♂️ začal som šípiť jednu nepríjemnosť.....ja sa tu naťahám s tebou o veciach a ja ťa mám na strave dokonca ako priateľa a normálne ti tam olajkujem výjazdy. Kokos....to je strach. No nič idem to opraviť. Najväčší z dvoch ekoaktivistov a ja tam mám zverejnené svoje černoty a on mi to tam pozerá?‍♂️?‍♂️?‍♂️
10.11.2023 - 15:20:32
00
rubik napísal:
wow ty si riadne nezvladol tuto debatu, urazky vsade :) nevadi, mozme zabehnut niekedy na kofolu a mozes mi vynadat do tvare ak ti to pomoze

pocuj moj, precitaj si este raz na to co reagujes lebo tu pleties nemzysli, ja som vobec nechcel pisat nic o podnom kryte ale o stupnoch ochrany, je to v tom komente,
plus to s tou mostovkou mal byt akoze priklad, ze ked o neico envies tak ako envies nic o OPK tak ze by bolo dobre nemudrovat, elbo tebe by mohol tiez niekto mudrovat do profesie a nic o tom nevediet
atd.

mne zo vstkeho vychadza ze ty vlastne necitas, ty sa rad len vadis a mas pravdu a rad urazas :)
10.11.2023 - 15:22:28
03
branomelis napísal:
Mne je inak teraz tak sprosto (lebo čiastočne o tebe niečo viem) ....keď si ten gravel spomenul???‍♂️?‍♂️ začal som šípiť jednu nepríjemnosť.....ja sa tu naťahám s tebou o veciach a ja ťa mám na strave dokonca ako priateľa a normálne ti tam olajkujem výjazdy. Kokos....to je strach. No nič idem to opraviť. Najväčší z dvoch ekoaktivistov a ja tam mám zverejnené svoje černoty a on mi to tam pozerá?‍♂️?‍♂️?‍♂️

vidis aj toto ukazuje ze kto z nas dvoch to tu nezvlada ty moja cernota :D asi keby som bol taky ekokativista tak by som ta nahlasil a viceversa, ale tak vidim ze sa straaaasne rad vadis a urazas :)
10.11.2023 - 15:24:22
01
Ty hlavne si človek čo je schopný niekoho nahlásiť...ale už som to opravil. Zvládam to tu celkom dobre, len naozaj nemám rád pokrytcov ako ty....čo tu idú hovoriť o porušovaní pravidiel v NP a sami tam jazdia a okamžite sa chvália nadobudnutým vzdelaním....Si malá skupina ľudí, ktorú ozaj nemusím. Prepáč aj za urážky, ale fakt som nečakal mudrovanie, že kto porušuje jazdu v NP od človeka čo ju sám porušuje. Priznám sa, že si musím dať viac pozor na ľudí z cyklo prostredia. Sú tam pekné kreatúry...
10.11.2023 - 15:27:47
00
Tiež si musím dávať pozor na cyklistov, ktorí porušujú pravidlá v chránených územiach, pretože na to doplácame my, čo jazdíme podľa pravidiel.
10.11.2023 - 15:32:00
00
Chlapci, piste si to niekde do sprav, tie vase hejtovacky. Stale sme sa nedozvedeli, preco nemozeme jazdit na biku tam kde bezne jazdia LKT a polovnici.
10.11.2023 - 15:32:28
100
Pretože traktorov nejazdí za deň po tej istej ceste 30. A sú v tom území len kvôli tomu, že tam majú vlastné pozemky, ktoré na ktorých hospodária desiatky rokov. Výmenou za to si nechali obmedziť svoje vlastnícke právo a majú na svojom území národný park. Alebo ťažia kalamitný porast alebo nepôvodné dreviny, aby boli lesy odolnejšie voči suchu a nešíril sa z nich hmyz na pôvodné, niekoľko storočné porasty.


Naposledy upravil bicycletour dňa 10.11.2023 - 15:42:32, celkovo upravené 1 krát.

10.11.2023 - 15:37:15
01
Áno, jazdí jeden, otočí to viac krát a za každým má za sebou 2-5 stromov, ktoré ťahá po zemi....a potom kdesi na "sklade" spraví bažinu pri tom ako to manipuluje a triedi :) Myslím že ja za seba môžem túto debatu ukončiť, som PN, takže na zvažnice nepôjdem tento víkend, užite víkend chlapi a hlavne v zdaví :)
10.11.2023 - 15:42:27
01
dominikkellner7
A keďže tam hospodári na vlastných pozemkoch, tak tam má vjazd povolený. Zato cyklisti majú povolenie na vjazd len na oficiálnych cyklotrasách.
10.11.2023 - 15:43:58
00
OK, cize nemas na to rozumny argument.
10.11.2023 - 15:45:28
15
hurmikak
Čo je na tom zložitého pochopiť, že tam je na vlastnom pozemku?
10.11.2023 - 15:46:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up