Vôbec nie, podľa mňa do Danko s RTVS vytrel zadok a následky ešte len uvidime ...
13.11.2023 - 07:53:00
01
Tak preto nas dedo nasraty vypol radsej telku a predychaval,nevedel som o co ide 🤣
13.11.2023 - 08:06:04
00
U svojich volicov si splhne, ved gerojkov oni radi. Vsetci ostatni, pricetni si musia klopkat na celo. Ono je to o tom, ze ked nemas argumenty, tak zapnes hovnomety.
A co je na tom smutne, bude len horsie... :-(
13.11.2023 - 08:11:08
02
A tak mozno si dá povedať a tiež začne brať lieky a trošku sa utlmí. Demenciu už v tvári vidno, rýchle zmeny v symetrii tváre, pravidelne neprítomný pohľad. Nebojte keď si prestane seba uvedomovať skrotne ako baránok a len sranda ostane. :)
Ale naozaj nemám rád srandu na úkor chorých či postihnutých a všetkým bez rozdielu želám zdravie.
13.11.2023 - 08:25:42
02
Nemyslim, že je chorý. Je len total frustrovaný. Ved si to zoberte. Nie ste ani moc mladý, ani moc sympatický, ani moc mudry. Každý sa vám smeje, vrátane clenov SNS. Za rohom Taraba, Tabak vám nechce dat ani za peniaze a do Ruska za stetkami ist momentalne nemože. ;(
13.11.2023 - 08:36:42
01
Pozrel som si to teraz a mam dve veci. Simecka je v tychto nezmyselnych hadkach slaby. Dobry politik by nedovolil, aby to zaslo takto daleko. Predstavte si takeho Fica, keby mu zacal Danko nakladat. Po druhej vete ho uprace tak, ze si k nemu domkonca relacie nic podobne nedovoli.

No, ale kedze nie som politik, tak keby som tam sedel ja, pocuval hento a pozeral sa na ten arogantny usmev so zalozenymi rukami...tak by som sa neovladol a jedna by mu letela. To som si isty.
13.11.2023 - 08:41:37
06
nic no, musi trenovat Simecka, nechal sa stiahnut do bahna ako amater, ma na to 4 roky, tak snad
13.11.2023 - 09:39:29
01
Hlavne potrebuje PS niekolko postaviciek ktore sa dokazu postavit tomuto lebo zla je viac ako len jeden Danko a jeden Simecka to vsetko neunesie.
13.11.2023 - 09:43:06
08
Pozeral som zo záznamu, ale nie celé....ako mareno17 vyššie píše, aj podľa mňa bol Šimečka dosť "slabý", zjavne na takého protivníka v diskusií nie je dobre pripravený. Danko tam trepal úplne sprostosti.....som si viackrát povedal "to je vúl" ....a ten tupý pohľad 🙄🤣..... akože ešte možno chápem niektorých ľudí, že volia Fica😡 ...ale Danka 🤔❓❓❓
13.11.2023 - 10:16:01
01
Danko je slaby odvar Matelka--a toho ako mohli voliť???
13.11.2023 - 10:27:13
00
Popri Dankovi vyzera aj Matovic ako intelektual. ZPH je psychopat a to clovek vacsinou nema sancu hned spoznat. Zato z Danka ta primitivnost a ebnutost priam srsi. Na prvy pohlad. A ked si otvori hubu, tak sa v tom clovek len utvrdi.
13.11.2023 - 10:33:50
016
Šimečka bol "slabý", ale prečo? Cely život sa pohyboval v určitom prostredí, na istej spoločenskej úrovni a potom musí čeliť mentálnej subnorme. Chce to čas, určite sa časom zlepší, ale rétor alá Fico z neho nikdy nebude.
13.11.2023 - 10:43:29
06
Pretoze sa nechal zatiahnut do debaty, v ktorej proti Dankovi nemal sancu vyhrat. Zaciatok dobry - ked chcel realne veci. Legitimna otazka, preco chcu menit zonaciu parkov. Mal pri tom zostat, okamzite Danka seknut s jeho hlupostami a zopakovat otazku. Stale dokola, kym neodpovie a zosmiesnit Danka na zaklade neschopnosti odpovedat. Ked Danko zacal o nevzdelanosti, povedat SImeckove skoly a spytat sa Danka na jeho, pripadne na jeho okopirovanu diplomovku. Ale v ziadnom pripade nevytahovat jeho otca, hadat sa o Sorosovi a podobne. Dankovym jeidnym cielom bolo vyprovokovat ho, ved si pozri ten vyraz tvare, aky bol so sebou spokojny. Keby Simecka stale dokola opakoval otazku ohladom zonacie parkov, tak z toho vyjde podstatne lepsie...takto sa k tej odpovedi ani nedostal a pritom toto je nieco, s cim by mal Danko problem rozumne odpovedat.
13.11.2023 - 10:56:58
08
ale né,pán "363" sa zobudil ? toto sa Fiucovej družine nebude páčiť,2 roky kydajú na elitných vyšetrovatelov Čurila a spol .a Žilinka to takto odpálkoval-čo za tým bude?

V kauze stíhania policajta Jána Čurillu a jeho kolegov môže dôjsť k zásadnému zlomu. Generálny prokurátor Maroš Žilinka totiž rozhodol, že vo veci rozhodovali zaujatí policajti, ide o zásadnú chybu konania a táto nezákonnosť musí byť odstránená. Prípad tiež zobral krajskej prokuratúre v Bratislave a dal ho do Trnavy.

https://dennikn.sk/minuta/3675947/?ref=mwat
13.11.2023 - 11:10:24
00
skulavy sa stavia na zadne? to moze byt pekne divadlo 🙂
13.11.2023 - 11:11:27
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up