Mne doručovali raz či dvakrát a nemal som problém. Možno som mal šťastie
22.11.2023 - 21:04:22
00
K dnešnému dňu už skončili aj na Slovensku, resp. bolo nám jedných insiderom odporučené, aby sme si okamžite prišli vyzdvihnúť tovar, čo sme im odovzdali na prepravu... Ale sklady zapečatené, autá odstavené... Som zvedavý, ako sa ideme k tomu tovaru dostať... Hlavne, že ešte pred dvomi týždňami rozposielali zmluvným zákazníkom maily, že ide o hoax a nič sa nedeje...
23.11.2023 - 13:08:13
01
"S čím sa vysporiadávame ťažšie je doslova „podraz“, ktorý nastal vnútri našej spoločnosti a to pokus o nepriateľské prevzatie základnej činnosti našej spoločnosti zo strany konkurencie, bohužiaľ zrejme za aktívnej účasti časti nášho manažmentu. Podstatná väčšina našich vedúcich zamestnancov vykonávajúcich pre nás prácu na kľúčových pracovných pozíciách ukončila svoje pracovné pomery a to bez akéhokoľvek upovedomenia ktoréhokoľvek z konateľov či majiteľov našej spoločnosti. Títo sa o plynutí výpovedných dôb (z dôvodu zatajenia ich doručenia spoločnosti prostredníctvom zlomyseľného manažmentu) dozvedeli až v čase, keď sa zásadným negatívnym následkom takéhoto konania už nedalo úplne zabrániť," informuje kuriérska služba.

Zaujímavé tvrdenie.
23.11.2023 - 17:16:54
00
Ako ma nastvala teraz packeta. Prisiel mi balik do ich boxu a vraj si musim nainstalovat ich appku aby som si box otvoril.
Samozrejme pozadovane zapnut bluetooth,gps, a prihlasit sa u nich pod telefonnym cislom ako je na kontakte.

Som zvedavy, ako chcu dorucovat baliky lusom, ktori maju telefony manazovane a zamestnavatel nedovoli instalovat kadejaku debilinu.

Ach tato doba. Prdne ti telefon a ani novy si nekupis, lebo nemas telefon.
06.12.2023 - 17:38:39
03
will napísal:
Ako ma nastvala teraz packeta. Prisiel mi balik do ich boxu a vraj si musim nainstalovat ich appku aby som si box otvoril.
Samozrejme pozadovane zapnut bluetooth,gps, a prihlasit sa u nich pod telefonnym cislom ako je na kontakte.

Som zvedavy, ako chcu dorucovat baliky lusom, ktori maju telefony manazovane a zamestnavatel nedovoli instalovat kadejaku debilinu.

Ach tato doba. Prdne ti telefon a ani novy si nekupis, lebo nemas telefon.

pre toto som ich boxy prestal vyuzivat. Tiez ma takto prekvapili, ked som stal pred balikoboxom v dazdi a zime. Mokol som niekolko minut, nez som to cele nainstaloval a zaregistroval sa. Okaslat taky system. Alza posle len cislo objednavky aj do sms a vybavene za par sekund. A ak Packetu, tak len vydajne miesta.
06.12.2023 - 18:59:17
00
Hlavne ked mas vydajne miesto blizsie ako box
06.12.2023 - 20:29:21
00
Baliky/kurier vzdy vedeli prekvapit, boxy na tom nic nezmenili :D .. mna byt tiez nikdy nenapadlo, ze ak si necham zasielku dorucit do alzaboxu, kde sa plati kartou, ze budem musiet komplikovane posielat peniaze kurierskej sluzbe potom, co balik do alzaboxu dorazil :D
Teraz, ked sa blizia sviatky najsviatkovatejsie este bude zabava, lebo boxy budu plne, tak ich nahodne budu smerovat kdekadea obcas, ako priznal DPD (tusim), ani notifikacia k zakaznikovi nedojde :D
06.12.2023 - 20:31:52
00
Ja mam problem s dpd, co tu mtbiker pouziva. Davam si ulozit do alzaboxu, a oni mi ho namiesto toho daju na odberne miesto kde mi nevyhovuje ani poloha ani otvaracie hodiny. Clovek si nevyberie
06.12.2023 - 20:44:52
00
Ja si zas myslím, že packeta to má veľmi dobre vymyslené, keďže vedia do boxu umiestniť o zopár schránok naviac. Aplikáciu so nainštaluješ raz a už ju potom máš, keď packetu používaš. Takisto som minule strávil čas kvôli aplikácii na zaplatenie parkovneho...
Skôr vnímam problém, že si chcem nechať uložiť zásielku a nemôžem, lebo mi box ukazuje ako plný.
06.12.2023 - 23:41:15
05
Z-box som skusal 1x a neslo to. Apka nainstalovana, gps, internet vsetko zapnute a schranka nesla otvorit. Som tam behal okolo boxu 20 min a aj tak som sa k baliku nedostal.
Presmerovanie do odberneho miesta ktore bolo 100m vedla trvalo 3 dni.
06.12.2023 - 23:43:48
00
misoR napísal:
Aplikáciu so nainštaluješ raz a už ju potom máš, keď packetu používaš.

Mna ale fakt nebavi mat aplikaciu na kazdu <>vinu :-) . Hlavne, ked to ide vyriesit jednoducho sms-kou, alebo emailom, ktore mozem pripadne niekomu preposlat, aby mi to vyzdvihol. Okrem toho, ako sa poznam, tak by som heslo aj tak vzdy zabudol a musel ho resetovat :-D Cize za mna balikobox od Packety nie. Radsej vyuzijem ineho kuriera, alebo vydajne miesto.
07.12.2023 - 06:55:20
04
Keď už sme pri tých kuriéroch-pravidelne kupujem motorový olej z jedného e-shopu,vždy mi to vozila kuriérska firma 123,posledná zásielka prišla 14.11.2023,aj všetky predchádzajúce prišli v poriadku a načas.
Poslednú zásielku 1.12.2023 mi poslali cez Packetu,aj som a divil,čo taká zmena,keď všetko fungovalo-a potom toto :o

https://www.e-smoke.sk/blog/novinky/123-kurier-konci-podraz-a-hromadna-vypoved-menezmentu-padaju-aj-trestne-oznamenia

https://regiony.zoznam.sk/aktualne-koniec-znamej-kurierskej-firmy-na-depe-su-stovky-balikov-nema-ich-kto-dorucit-vieme-co-sa-deje/2/

https://www.123kurier.sk/
07.12.2023 - 07:16:12
00
Tie Alzaboxy su trochu taky trojsky kon Alzy. Oni umoznili kurierskym spolocnostiam dorucovat do Alzaboxov, ale neumoznili im rezervovat si kapacitu. Ked objednate cez Alzu, Alza si zabezpeci aby v danom boxe bol priestor a nestane sa (takmer nikdy), ze by musela objednavka cakat na miesto. Kurieri ale musia prist k Alzaboxu a dufat, ze tam je miesto. Ak nie je, mozu sa pokusit dalsi den, ale ten problem sa potom len zvacsuje. Takze radsej dorucuju domov alebo na ine odberne miesto. My si to sledujeme, pri tych najvytazenejsich Alzaboxoch mame upozornenie, ze toto sa moze diat. Mimo Vianocnej sezony to nebol problem, ale momentalne by som bol v okoli BA s Alzaboxami opatrny.
07.12.2023 - 10:00:37
14
scarinko: raz som tak nasiel typka bezradneho tiez, potom som kdesi cital, ze paketa mala tento problem voci Samsungom.


Toto je dnesny mor, na vsetko aplikacia. SMSky musia platit, tak setria. Ale neusetria imho.
07.12.2023 - 10:10:39
00
tiež som na to sprvu nadával, ale potom, ako poskytli aj možnosť vyzdvihnutia cudzej zásielky, sa mi to pozdáva
koniec koncov jednému môže vadiť mať aplikáciu packeta a inému aplikáciu fb...etc
a tak je to správne, svet je farebný a buďme radi, že ešte stále máme ako tak na výber
12.12.2023 - 14:48:11
11
keyboard_arrow_up