nemo1 napísal:
Človek ktorý hlási toleranciu k menšinám a UCTU k ľuďom nadáva Slovákom do dutych..alebo máme účtu iba k tomu ktorý má náš názor ...


Zivot je plny zjednoduseni, skatulkovani a podobne. Preto, ked niekto vnima ako "zadubenost" to ako napr ludia volia, a ludia si zvolia velkym podielom tu "zadubenost", tak tak bude skatulkovat, aj ked zrejme si nebude mysliet ze kazdy je zadubeny. No, a teda, iste nemas problem zhodnotit jeho kvality, tak ako si sem daval najavo. Ukaz ze si nieco viac ako "pan umelec", a vies svoje postoje podlozit lepsie ako on tie svoje! Rad sa poucim a precitam si zmysluplny komentar!
17.12.2023 - 23:26:53
00
Niečo iné je profesny život a niečo iné takzvaný civilný
17.12.2023 - 23:33:19
01
To bolo k čomu? Prosím podrobnejšie, nech pochopím(e).
Už s tými poslancami bol jednovetovy nicnehovoriaci 'vystrel do tmy'
17.12.2023 - 23:39:01
04
nemo1 napísal:
Niečo iné je profesny život a niečo iné takzvaný civilný

Prepac ze som neporozumel tvojej skvostnej myslienke a jej obsirnosti hned ako som uvidel tvoje prve slovo. Po tomto zivot meniacom pamflete, s tak kvetnatym porovnanim, mi je hned vsetko jasne!
17.12.2023 - 23:39:55
02
cital som si zopar dezolatskych diskusii, ti zufalci fakt veria ze tie protesty niekto plati :D
Nevedia pochopit, ze tam chodia normalni produktivni ludia nespokojni s vladou
Ach dezolati dezolati, jedine co si zasluzite, je opovrhnutie
A ked tu zlodej fico vsetko rozkradne, vy budete prvi co padnu na hubu, uzite si to :hai:

--utorok sa vidime na Namesti SNP :rock:
17.12.2023 - 23:40:39
021
Kto je s Košíc tak vie o čom to bolo s poslancami
17.12.2023 - 23:42:21
00
Prezradím mu jednu veľkú tajnosť?: s Košíc nie je NIKTO ;)

PS, edit: aby bolo pochopené správne, z Košíc je dosť ľudí...
17.12.2023 - 23:44:18
05
Ďakujem Sibila M.
17.12.2023 - 23:47:25
00
A ani (edit: iná, druha) Sybila jasnovidka netuší, prečo človek z PD poukazuje na nejakých poslancov z KE (ktorých ciny navyše nemajú naňho žiaden dopad), žeby na odputanie/nasmerovanie pozornosti inam?
Neviem, či ma zmysel pýtať si dlhsiu odpoveď alebo obšírnejšie vysvetlenie.
17.12.2023 - 23:53:49
02
Ani neviem, či by som to kedykoľvek nazval úsporou, takéto ľudomilné postupy sú nesystémová blbosť, vykonávajú činnosť a svoju odmenu si zaslúžia (nemýliť si prosím s napr. navýšením platu nového starostu o 40-50-60 % na ustanovujúcom zasadnutí, to je celkom iný šport). Na druhej strane to ale dokazuje úroveň abstrakcie a finančnej gramotnosti - a to je jeden z dôvodov prečo ma vôbec nešokuje úspech zhovadilostí typu "dajte politikom minimálnu mzdu a začnú sa diať veci!!!" so stovkami súhlasných reakcií a tisíckami lajkov, akoby všetky čísla s viac ako 5 nulami splývali v jedno. Potom sa napríklad v Košiciach útočí na zastupiteľstvo (ktoré za rok 2022 stálo komplet cca. 0,76 milióna €) a ekonómovia z ľudu formou vzdania sa či zníženia ich odmien a náhrad úplne vážne navrhujú vykrytie tých cca. 40 miliónov chýbajúcich do vyrovnaného rozpočtu :tmi: Na toto sa priam dokonale hodí singel jednej slovenskej skupiny, z albumu príznačne pomenovaného Čísla nepustia ...
18.12.2023 - 01:09:37
012
V Košiciach je problém hlavne so štruktúrou samosprávy, kde 22 mestských častí znamená 22 starostov, 22 miestnych zastupiteľstiev atď., a pri akomkoľvek probléme riešime, či je to v kompetencii magistrátu, alebo mestskej časti a s problémom sa nehýbe.
Ale teda netuším, ako to súvisí s tým, čo tu bolo písané vyššie, príde mi to z nemovej strany len ako účelová zmena témy.
18.12.2023 - 08:29:32
11
Smeráci čistia :punch:
https://dennikn.sk/3735394/v-policii-pokracuju-cistky-do-civilu-odchadza-sef-naka-danko-ktory-vysetroval-ocistec-aj-kovacika/?ref=tit1
18.12.2023 - 11:50:03
02
https://dennikn.sk/3731694/prokuratorka-usp-bizonova-za-ukradnutie-25-milionov-zo-statneho-rozpoctu-moze-byt-podmienka/
Ja fakt neviem aký dutý musí byť volič koalície, aby napriek zlodejstvam z minulosti ich volil zase...... Hlava duta, mozog nenajdeny....

https://dennikn.sk/minuta/3736074/ https://dennikn.sk/minuta/3736127/
Po rade prokurátorov sa k rýchlemu rušeniu Úradu špeciálnej prokuratúry a presunu jeho agendy ozvali aj krajskí prokurátori, ktorých táto zmena priamo zasiahne. Vyše dvadsiatka prokurátorov z Košíc, Nitry, Žiliny, Banskej Bystrice, Trnavy aj Prešova sa podpísala pod výzvu, aby v prípadoch špeciálnej prokuratúry bola zachovaná kontinuita v ich dozore.

Svojím apelom upozorňujú na možné negatívne dôsledky výmeny dozorujúcich prokurátorov v rozsiahlych a závažných trestných prípadoch špeciálnej prokuratúry. „A sme zásadne za to, aby bol vytvorený priestor na odbornú diskusiu v riadnom legislatívnom procese,“ dodávajú.

K apelu sa nepridali prokurátori z bratislavskej krajskej prokuratúry a ani trenčianskej.


Naposledy upravil peter120 dňa 18.12.2023 - 15:47:21, celkovo upravené 1 krát.

18.12.2023 - 15:38:34
03
presne, už máme účtu, teda vyššiu účtu za odpad aj daň za nehnuteľnosť.... reagoval som na pána z Košíc žiadne odbočovanie od témy ...poslanci sa neboli schopní dohodnúť na zníženie svojich odmien aby nemuseli dvíhať tak poplatky...toto bolo pre menej chapavych
18.12.2023 - 15:45:08
00
Pocuj, na prstoch ti to nejde, nechces to skusit s kalkulackou ? Chapem ze moze klamat, ale ved potom si to pre kontrolu spocitas na papieri ...
18.12.2023 - 15:47:24
20

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up