Mava isadore aj väčšie zľavy ako teraz či ?
28.12.2023 - 12:13:40
00
50% na minulorocne veci na niektore novsie 25% je dost ci? Ja som tam v sobotu nakupil letny a zimny natelnik -50. Nepremokava bunda -50%
trailove kratasy -50% a zimny dres 25%
28.12.2023 - 22:00:48
01
Ahojte, ako je to s veľkosťami Endura?? Nosím bežne Lko, chcel by som si kúpiť nejaké dresy na leto.
31.12.2023 - 12:10:18
00
Ja mam vsetky Endura veci rovnako ako bezne - XL. Ale mam len MTB veci, nie cestne dresy.
31.12.2023 - 16:25:10
00
Ahojte, mozno hlupa otazka, ale predsa. V zime som doteraz takmer nejazdil, ale chcel by som s tym zacat. Vrchne oblecenie mam viacmenej OK, chcel by som ale kupit nejake zimne zateplene nohavice. Otazka ale znie - stacia mi iba taketo zateplene nohavice s vlozkou (napr. nieco take, alebo zvyknete pod nich (to asi skor nie) / na vrch nosit este nejaku dalsiu vrstvu?
09.01.2024 - 15:17:51
00
Zalezi v akej zime chces jazdit.. ja mam tie iste ako si sem dal a tie nosim tak do -2. Ak je chladnejsie, tak mam este hrubsie gate. Aj tie Sorpassa robia vo verzii Wind do vacsej zimy. Ale inak tie gate su naozaj skvele, moje najoblubenejsie dlhe gate.
09.01.2024 - 15:33:45
00
Tak tu v okoli Kosic je to okrem par extremnych dni, ako napriklad teraz, vacsinou okolo nuly, respektive mierny minus tak ako pises. Kupoval som si nedavno este navleky na kolena od Isadore, to by teda malo byt ok, jedine sa bojim, ze mi prefukne rozkrok, preto som si nebol isty, ci takto jedna vrstva bude postacovat :D
09.01.2024 - 15:48:30
00
Ja nosím dlhé nohavice SPORTFUL Total Comfort a som spokojný, testované 2h v sedle pri priemernej teplote mínus 3 stupne a komfortná jazda (+ponožky primaloft alebo Merino vlna, nato návleky, dlhé termo od Craftu a bunda Total Comfort od Sportfulu, rukavice Specialized WINDSTOPPER
09.01.2024 - 16:18:56
00
sorpassa mam teraz od jesene - su to gate na 0 - +10 - u mna +3 - +12. pod nulu jednoznacne nieco membranove ak sa bavime o XC jazdeni pripadne ceste. limituje ich hlavne na kolenach len jednovrstvova zteplena tkanina a teda trpia aj keby si si dal kratke volne na vrch.
09.01.2024 - 16:31:35
00
tak ono je to dost individualne. Niekto tych gatiach je v pohode pri -5 a druhemu je v tych istych zima pri +5
to je tazko takto
09.01.2024 - 16:33:07
00
Greg verí ISADORE. So do I :$

scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net
09.01.2024 - 20:53:40
02
Greg na to ma ;) vidim tie letne ponozky a tretry a uz mi mrznu nohy :D
09.01.2024 - 21:02:47
00
lenze greg tam ma mozno tak +10 stupnov.
isadore som mal tie ich deep winter ci ako sa to volalo. okrem toho ze boli velkostne uplne mimo, boli strasne divne panelovane. rozkrok by zvladol aj -20, zato na kolenach koli ohybnosti bol ciastocne prefukavy material, za kolenom kde sa material krci bola len sietka. to je vsetko na papieri koli volnosti pohybu ale uz sa to moc nepozdavalo mojmu pohladu na ochranu zdravia. kolena mi vytuhli v kazdom zjazde, ak fuklo do chrbta tak mi pekne premrzlo za kolenami.
ale s tym panelovanim je to aj u inych cele divne. krize, rozkrok a kolena by mali byt najviac chranene. no napr. taky sportful fiandre pro krize a cely predok z dvojiteho materialu. fakt kus nohavic ktore by sa do -3 dali nosit. lenze - rozkrok je z panelu ktory dvojity nieje a paradne taha na jaja. vymenil som ich tuto jesen za sorpasso a ako som pisal - opat paradne gate ale kolena moc tenke a uz pri +3 mi tuhnu a musim volit ine gate aj ked zvysok nohavic by zvladol teplotu okolo 0.
polare zase na to ako teply maju predok maju zalostne chranene krize a spomeniem aj bedrove klby na ktore kasle snad kazdy vyrobca. takze neostava nic ine len hladat dalsie drahe gate, alebo to rozne kombinovat s inymi kuskami oblecenia - co je hlavne, co sa tyka kolien tazko kombinovatelne.
napr. pod tie sportful a aj pod polare som radsej zacal nosit boxerky od craftu. v podstate ich ani nevnimam a neskutocne tie gate posunu teplotne niekam inam. no kazi to celkovy dojem z komfortu a aj nohavic, kde za tu cenu na to mohol pomysliet vyrobca.
09.01.2024 - 22:14:44
03
Tak dnes sa mi podarilo na predajni nájsť a vyskúšať tie Sorpasso a vyzerajú celkom fajn, sedia dobre (budem potrebovať skôr o číslo väčšie ako nosím štandardne), páči sa mi, ako majú riešenú tú neprefúkavú prednú časť. O kolená sa veľmi nebojím, tam mi zima nezvykne byť + mám kúpené ešte návleky od Isadore, myslím, že by to malo byť OK. Skúsim popozerať ešte nejaké alternatívy, napríklad tie od Sportful, čo odporúčal krismik, ale zatiaľ som celkom naklonený ku Castelli (na bikeinn ich momentálne majú za 124€, celkom fajn cena). Zatiaľ vďaka za rady! ?
09.01.2024 - 22:27:47
00
este pozor aby si sa neoklamal - lebo su sorpasso a sorpasso wind - wind maju v prednej casti membranu, sorpassa su bez.
09.01.2024 - 22:56:57
00
keyboard_arrow_up