KotolnikBB

ďakujem za podporu také potrebujem počuť, aby som mal motiváciu aj na budúci rok :wink:

rožňavská liga je fajn, toho roku bolo 5 pretekov, ešte bude jeden memoriál 5.10. Ja som bol na posledných troch pretekoch, vždy tam bolo približne 30 pretekárov, mnohý boli aj teraz na maratóne. Štartovné je symbolické, atmosféra je priatelská. Je to tam faj, trasy sú dlhé tak akurát a kvalita pretekárov je tiež na dosť vysokej úrovni. Odporúčam sa zúčastniť, je to super tréning pre trénovaných a akurátny pretek pre menej trénovyných.


teraz ma napada myslienka kam sa mam zaradit ja trenujuci ale nevytrenovani haha..vsak to mam aj v nicku
23.08.2008 - 08:40:24
00
Pred chvilou sme dorazili z môjho prvého ziletkarskeho maratonu kedze to bola trať iba 52 km ubehla velmi rychlo a aj kopce sa mi zdali velmi krátke tempo bolo dosť slabé až po posledný kopec kde sa to celé roztrhalo nakoniec matt skončil 3 laveron 9 a ja asi minutu za nim
23.08.2008 - 14:08:53
00
Pred chvilou sme dorazili z môjho prvého ziletkarskeho maratonu kedze to bola trať iba 52 km ubehla velmi rychlo a aj kopce sa mi zdali velmi krátke tempo bolo dosť slabé až po posledný kopec kde sa to celé roztrhalo nakoniec matt skončil 3 laveron 9 a ja asi minutu za nim


no vysehradne sa niekdy da udrzat a vricko uz preveri..jedno kolo je oka.gratulujem! zajtra 2 rundy a elita 3 uvidime

good job
23.08.2008 - 15:04:09
00
no konecne som bol na preteku pacilo sa mi len som si dobre neodhadolkopcek ale celkom v poho to bolo... nabuduce idem naisto ak bude cas.. pocasie v celku dobre a trat bez problemov pekny pretek :!:
23.08.2008 - 16:00:28
00
ano, aj mne sa celkom pacil pretek, aj ked by som privital radsej 2 kola...tych 50km zvladne aj vikendovy jazdec v pomerne slusnom tempe, stovka by uz viac preverila a mne tym padom vyhovovala :)
este raz gratulujem mattovi k bronzovym stamperlikom :)
banan, kolky si dosiel ?
23.08.2008 - 17:14:02
00
ano, aj mne sa celkom pacil pretek, aj ked by som privital radsej 2 kola...tych 50km zvladne aj vikendovy jazdec v pomerne slusnom tempe, stovka by uz viac preverila a mne tym padom vyhovovala :)
este raz gratulujem mattovi k bronzovym stamperlikom :)
banan, kolky si dosiel ?


tak panstvo sa tu neondite a na rok licencie vybavit :-) a mozete jazdit zvesela..formu mate kukam riadnu tak kde je problem. a laveron vacsina pretekov je aj tak na zapade:-)

uvidime co zajtra ..2kolecka
23.08.2008 - 17:28:30
00
ano, aj mne sa celkom pacil pretek, aj ked by som privital radsej 2 kola...tych 50km zvladne aj vikendovy jazdec v pomerne slusnom tempe, stovka by uz viac preverila a mne tym padom vyhovovala :)
este raz gratulujem mattovi k bronzovym stamperlikom :)
banan, kolky si dosiel ?

no ako pozeram a videl som ako makas tak ber na rok licenciu a pohoda...ja mam tento rok malo nabehane za posledny mesiac asi 300km no teraz sa mi slo celkom v pohoe bol som asi dvanasty.. mohol si ma vidiet z cislom 22 a zltym dresom...
23.08.2008 - 21:01:37
00
no ako pozeram a videl som ako makas tak ber na rok licenciu a pohoda...ja mam tento rok malo nabehane za posledny mesiac asi 300km no teraz sa mi slo celkom v pohoe bol som asi dvanasty.. mohol si ma vidiet z cislom 22 a zltym dresom...


len berte a obaja potom nema kto tahat..ja neviem co sa ludia boja ved pohar jazdia tiez ludia:-))
uz prsi:-(((((( bude kupelna zajtra a kosa
23.08.2008 - 22:04:25
00
TO Kotolnik : drzim palce dnes, s mojou licenciou, to sa este uvidi. ale pretekarcim prvy rok, tak nejako to nehccem silit a uponahlat

TO Banan : zlty dres, tak z toho je ten nick :) sorry, ale nevsimol som si Ta nejako..
24.08.2008 - 00:42:20
00
TO Kotolnik : drzim palce dnes, s mojou licenciou, to sa este uvidi. ale pretekarcim prvy rok, tak nejako to nehccem silit a uponahlat

TO Banan : zlty dres, tak z toho je ten nick :) sorry, ale nevsimol som si Ta nejako..


no po prvych 25km som tahal ako 2-4 v poradi potom si nasadil ty a isiel som potom tak v tretine baliku..
no a k tomu dresu nie podla toho je nick ale dres je podla nicku :idea:
24.08.2008 - 01:18:52
00
skoda, si sa mohol prihovorit, ze si z fora, by sme pokecali...a ja som tieto preteky takticky totalne spackal...tu je report :

http://vladoo.tym.sk/index.php?stranka= ... 08-klastor

a este otazocka, co bude na ceste este tuto sezonu ? (okrem Starej Lubovne a podobnych destinácií...)
24.08.2008 - 01:27:19
00
TO Kotolnik : drzim palce dnes, s mojou licenciou, to sa este uvidi. ale pretekarcim prvy rok, tak nejako to nehccem silit a uponahlat

TO Banan : zlty dres, tak z toho je ten nick :) sorry, ale nevsimol som si Ta nejako..


vybav si a pretekov mas furu..oplati sa. lebo toto je malo a cyklomaratony je ine.vykonnost mas tak odvahu:-)
24.08.2008 - 16:43:57
00
dnes sa slo pekne..pocasie sa vypeknilo.siel sa vsak terezin od startu hruba 12 a pome. na starte komplet podbrezova, dukla trencin, repere horakari z BA, nejaky cesi, skvarka z whirlpoolu..vyhral Sipeky.. vsetko fajn az na tety z kostola a popleteneho speakra..zabudol vyhlasit zeny..ale recitoval basnicky..asi nejaky maticiar:DD.pekne podujatie dakujeme
24.08.2008 - 16:46:09
00
chlapi...na cestnej cyklistike je krasne to ze to je aj o taktike :)
ked sa islo take "brutalne" tempo na zaciatku tak bolo uplne jasne co sa bude diat na Vricku :lol: Dnes som bol pozriet opat v Klastore a cestou spat sme zhodnotili ze viacero ludi aj medzi neregistrovanymi ma na dobry vysledok, ale ono to pride casom a skusenostami z viacerych pretekov. ja som si napriklad pocas preteku vsimol banana a isiel dobre, ale zbytocne si sa "vetral" tak kde si nemusel :) ...laveron ma taktiez na to, ale o preteku rozhaduju okamihy a ty si ten spravny netrafil :wink:

takze musime len jazdit, jazdit , jazdit, popritom naberat skusenosti a niekedy na aj ta licencia na nieco bude 8)
24.08.2008 - 16:50:07
00
presne tak matt som si ta dnes vsimol:D.. ako ja mam v nohach nadelano a pluca derave ale licenciu nelutujem. vzdy si najdem znamych a skupinku a taha sa..uzivam si atmosferu.ved keby sme vsetci vraveli jeeezis ti su dobri nemam sancu tak pretekaju 4 ludia. treba ist do toho zbierat skusenosti.najma ked ste maldi a zdravi a zacaliste s cykklitikou skoro..ja mam bicykel iba od 27rokov a je to poznat:(
24.08.2008 - 16:54:56
00
keyboard_arrow_up