Vitaj spat kolaborant, dlho si tu nebol 😀
03.01.2024 - 23:15:30
07
Vcera som tu rozohnil:)ale inak ano zaujimaju ma uplne ine veci. Napr take šípky momentalne
03.01.2024 - 23:16:07
00
pst, nehovor mu tak, bo ta oznaci za udavaca, a este doda ze taky udavac si, ako ti co spolupracovali s stb za komancov! :!:
03.01.2024 - 23:16:48
00
Ok, cau :hai:

http://www.steeldarts.wbl.sk/Forum.html

Edit: pripadne aj... :lol: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-cajmi-mistral-2/zbierate-sipky/


Naposledy upravil ennio dňa 03.01.2024 - 23:19:18, celkovo upravené 1 krát.

03.01.2024 - 23:17:46
01
Kolaborantov tu potom beha cez 2mil. Skor si myslim ze kazdemu zalezi tak akurat na sebe a rodine. Pekny vecer este.
03.01.2024 - 23:19:17
00
gratulujem k 5000-temu príspevku, je to perla :)
03.01.2024 - 23:20:34
15
double napísal:
Kolaborantov tu potom beha cez 2mil. Skor si myslim ze kazdemu zalezi tak akurat na sebe a rodine. Pekny vecer este.


Chod uz s tymi tvojimi …. do …
Daj uz konecne ten posledny prispevok a odmlc sa
03.01.2024 - 23:46:18
00
[quote="@1997870":*****]Kolaborantov tu potom beha cez 2mil. Skor si myslim ze kazdemu zalezi tak akurat na sebe a rodine. Pekny vecer este.[/quote:*****]

sme krajina kde národný hrdina je zbojník= zlodej...a áno sme krajina kde je extrémne veľa kolaborantov....
04.01.2024 - 00:12:06
07
double napísal:
To som odkukal od Fica. Ten tiez hovoril ze nebude v politike v 2014. Treba ludom zijucich v bubline obcas pripomenut ze su tu ludia aj s inym podla mna lepsim nazorom a je ich drviva vacsina. A nadalej pribudaju. A aj to ze lepsie to uz so spolocnostou nebude. Tak ako som prestal prispievat v inych temach prestavam aj tu kedze je to s tou Vasou flustraciou coraz horsie a dochadzaju realne fakty a argumenty.


Teda, toto vlákno len čítam, ono moc nie je o čom prispievať, ale tento príspevok ma rozsekal. Jedným z hlavných prispievateľov, kto tu nedáva argumenty ale len fádne vyjadrenia typu "spoločnosť je taká, či onaká" si Ty. Zvyšok tu niečo nalinkuje, odkáže na nejakú udalosť, len Ty sa akosi nevieš vyjadriť. Ale ostatným dochádzajú argumenty... Žil som tu pred desiatimi rokmi. Áno, spoločnosť nebola tak polarizovaná. Ale to tu nebol Covid ani vojna za hranicami. Je to ako v manželstve, keď je dobre, tak to ide akosi samo zvyčajne. Problém začnú mať manželia, keď sa niečo vyserie. A tam sa ukáže, ako moc vážne to mysleli v časoch, keď bolo dobre. Toto je len dôkaz, že si nebolo kôli čomu dupnúť. Ale vždy, proste vždy príde niečo, kedy je treba dať najavo názor. A je jedno, aká komplikovaná soločnosť je. Ak niekto napadne niekoho iného, je to agresor. Bodka. K tebe by mali napochodovať tunajší členovia, pobrať čo máš a ja by som prišiel, a dohováral Ti, nech to nebrániš, čím menší odpor, tým skôr to odnesú a bude pokoj...
04.01.2024 - 07:27:39
022
Ján Šanta :y: článok + podcast:

Mechanické preberanie nižších trestov z iných krajín nebude nikdy fungovať rovnako, ako ani zrazu nezačnú rásť banány pod Tatrami, hovorí prokurátor špeciálnej prokuratúry JÁN ŠANTA.
Napríklad Fíni môžu mať za poškodzovanie finančných záujmov Európskej únie trest maximálne do štyroch rokov preto, lebo tam riešia jediný takýto prípad. Na Slovensku je takýchto prípadov aktuálne asi 150.
Rovnako zlyhávajú aj argumenty za zrušenie Úradu špeciálnej prokuratúry, ktorým chýbajú konkrétnosti a skĺzavajú ku klamstvu.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23261655/santa-chcu-od-nas-aby-sme-chytali-velke-ryby-no-beru-nam-udice.html?ref=tit
04.01.2024 - 07:30:10
010
double napísal:
ze su tu ludia aj s inym podla mna lepsim nazorom a je ich drviva vacsina. A nadalej pribudaju.

Sto krat opakovana loz sa nestane pravdou.
lepsi nazor a drviva vacsina a pribudaju. Cokolvek z toho je len tvojim zboznym zelanim ale nie pravdou. Ak sa mylim, tak definuj presnejsie pojmy "lepsi nazor", "drviva vacsina" a daj nejaky dokaz ze "pribudaju". Asi si zakapal v nejakej socdemackej bubline.
Najma ta "drviva vacsina" je teda riadny propagandisticky drist. Daj nejake presnejsie cisla k tomuto.
04.01.2024 - 08:06:16
26
https://www.youtube.com/watch?v=C1Spyw9sQxI

Byvalý riaditel Naka, cca od 22:20. :^)
04.01.2024 - 08:24:52
02
Minikin napísal:
Sto krat opakovana loz sa nestane pravdou.
lepsi nazor a drviva vacsina a pribudaju. Cokolvek z toho je len tvojim zboznym zelanim ale nie pravdou. Ak sa mylim, tak definuj presnejsie pojmy "lepsi nazor", "drviva vacsina" a daj nejaky dokaz ze "pribudaju". Asi si zakapal v nejakej socdemackej bubline.
Najma ta "drviva vacsina" je teda riadny propagandisticky drist. Daj nejake presnejsie cisla k tomuto.


Tie Doubleho sračky sa náramne podobajú na Smerácke "všetci to hovoria" alebo " všetci to vedia" (akurát že Smeráci zabudli definovať,čo si máme predstavovať pod slovom všetci ) :^)
04.01.2024 - 08:54:44
06
najviac si vie nasrať do huby už len fico
04.01.2024 - 08:58:45
03
Najlepšie je, že "ľudí s lepším názorom je drvivá väčšina a ďalej pribúdajú", a v ďalšej vete - "lepšie tu už so spoločnosťou nebude". To je riadny myšlienkový kotrmelec.
04.01.2024 - 09:02:06
210

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up