double napísal:
Po Slovensku mam rad Taliansko to by ste uz mohli vediet. Taketo video kludne zostriham aj z Usa.

To video je paródia na propagandistické video z minulého roku ak by niekto potreboval osviežiť pamäť.
Pôvodné video z Júla 2022
https://youtu.be/PfAQljkp1Z0?si=AD9TjJ7r1QoZqqkg

Súčasná paródia
https://x.com/DarPutinovi/status/1742441196167876882?s=20
04.01.2024 - 09:19:12
01
on to len opat dyslekticky poplietol:
"trolov s duplicitnymi kontami (v nasobkoch) na socialnych sietach s lepším názorom je drvivá väčšina a ďalej pribúdajú", a v ďalšej vete - "lepšie tu už so spoločnosťou nebude".
04.01.2024 - 09:21:54
01
problem Váš je že to moc prežívate na úkor možno iných vecí . Su tri fakty že Fico je premiér, vojna pokračuje a spoločnost je rozdelená a tieto veci tu nijako nevyriešite obzvlášt do nadávania do dezolátov a podobne. Takých ako ja s nejakým iným názorom možno aj s horším behá po Slovensku väčšina. Riešenia nevidíte ani ja ich tiež nevidím ako ich zmenit ale nenadávam každému pre iný politický názor a nečítam každý den politiku pretože ako vidiet to ovplyvnuje do značnej miery správanie človeka .Mne konkretne ostal už len Edo a sem tam Sme aby som videl čo robí druhá strana. Za posledne dva dni pocuvam len dokola kolaborant dezolat hovado soviet komunista a este sa Vám to aj páči. Tema politika sa tu stala možno najčítanejšou čo je smutný fakt ako to ,že sa tu už slušne nekomunikuje. Minimalne v online priestore je to katastrofa ako si ludia nadávaju takže naozaj nevidím priestor že to bude lepšie obzvlášť ked aj fakt ako vzdelanostná úroven mladých ludí nadalej prepadá. Každopadne si uvedomujem ,že aj ja samotný prikladám polienka do ohna takže je naozaj čas a správne sa nevyjadrovať v tejto téme a zbytočne neprovokovať.
04.01.2024 - 10:01:23
00
opäť len tolko-strašné sračky tu píšeš,ani sa nedá veriť,že takto uvažuje dospelý človek :tmi:

k veci-aktuálny status Petra Kubinu na FB-kopírujem:

NOVÝ ROK ZAČÍNA PORUŠENÍM ZÁKONA
O rozkladoch proti personálnym rozkazom, ktorými boli policajti NAKA Čurilla, Sabota, Mašin, Magula a Dunčko dočasne postavení mimo služby a 1. viceprezident PZ Kišš zbavený funkcie a prevelený na iné miesto, bol minister vnútra povinný rozhodnúť do 60 dní od podania rozkladu (§243 ods. 2 a § 244 zákona č. 73/1998 Z.z.). Pre pochybujúcich - ide o kalendárne dni.
Rozklady boli podané 2. novembra 2023. Lehota na rozhodnutie o nich teda uplynula 1. januára 2024.
Napriek tomu, že dnes je už 4. januára 2024, teda 3 dni po uplynutí zákonnej lehoty na rozhodnutie ministra, žiadne rozhodnutie (ani iná súvisiaca písomnosť) nám do dnešného dňa doručené neboli. Je smutno-smiešne, že v konaniach pred civilnými súdmi sa ministerstvo bráni tvrdením, že títo policajti majú k dispozícii účinnú ochranu vo forme podania rozkladu.
Vyzerá to tak, ako keby si na ministerstve vnútra dali novoročný záväzok, že zákonom (ani v tomto roku) nepodľahnú za žiadnu cenu.

https://www.facebook.com/peter.kubina/posts/pfbid02cEPGCaENsUyNfZcPEyvNtuKhpWaxRktxLV9kwRd1GzjToBNqEnwkJR9cqe9iysvil
04.01.2024 - 10:06:56
46
Ja doubleho zhriem. Všetko od spoločnosti po vládu je zlé. Riešenia nevidíte a ani ja ich nevidím. Tak sa usmievajme a hovorme ako je nám dobre, koniec koncov aj tak nevieme kde je pravda.

Výsledkom bude dokonalá spoločnosť a kruh začne od znovu
04.01.2024 - 10:14:44
20
Tak ako pozor, človek to nemusí nijako zvlášť prežívať, stačí že celú dobu dospelosti mu negatívne ovplyvňujú ľudia čo majú pamäť a kritické uvažovanie skutočne skoro na úrovni meňavky veľkej (a pokiaľ viem, každý má len jedny nervy). Nemám dojem, že niekomu nadávam za odlišný politický názor - ale to na druhej strany neznamená, že často aj pomerne dôrazne nedám najavo svoj nesúhlas s jeho videním sveta. Vzhľadom na aktuálny stav v štáte ma čítanosť v téme Politika vôbec neprekvapuje, mne skôr príde úplne logická - lebo pokiaľ viem, nikdy a nikde nenastala zmena len tým, že ľudia ktorým sa smerovanie nepáči ticho sedeli doma, na bicykli, skočili na skialp alebo turistiku a popri tom len držali ako hluchý dvere. A aby som nezabudol, ak sa človek dostal do štádia že Edo je jediná nádej, môžem povedať len že ten príbeh je smutný ...
04.01.2024 - 10:22:15
721
gebula tvoj komentár ma opäť nesklamal. Ďakujem ti za tvoje vecné príspevky.
04.01.2024 - 10:34:23
03
idem systemom ako ostatní čítam si a sledujem len to svoje čo sa mi páči moju bublinu uzavretu a tej verím. Ak chcete niečo zmenit treba sa angažovať v občianskych združeniach, poprípade íst do politiky alebo aspon nejake studio si spravit a robit videa a podcasty. Tu sa nič nevyrieši. Ak sa nechcem nejak angažovať určite by som obmedzil sledovanie správ a venoval sa napr viacej bicyklu. Tak ako je smutny pribem že čítam Eda je rovnako smutný príbeh rozoberat politku tu a čitat len jedno medium. No nič stačilo dristov, snad vydržím dlhšie tu nič neprispievat. pekný den. Gebula dik ,že aspon ty si držiš úroveň a vždy hovoriš k veci bez osobných invektív.
04.01.2024 - 10:35:39
00
Uz sa radsej venuj bicyklu.
04.01.2024 - 10:49:05
06
double - a to je ten feudálny prežitok / postoj k veci - nestarajte sa čo robí šľachta -
k čomu vyzývaš pomaly v každom druhom príspevku.
04.01.2024 - 10:53:20
08
škoda komentovať-mínuskujem každý doubleho príspevok,pridajte sa,nech tie jeho sračky číta čo najmenej ľudí
04.01.2024 - 10:58:51
01
Tu je priam ukazkovy priklad konecneho produktu prorusskej dezinfosceny. Anonymny hrdina za klavesnicou alebo mobilom :facepalm:

https://x.com/HonzaPalicka/status/1742638166996111377?s=20
04.01.2024 - 11:04:58
08
Bude sranda-už se perou :D

https://www.aktuality.sk/clanok/olUb891/andrej-danko-zbiera-podpisy-na-prezidentsku-kandidaturu-nebudeme-cakat-odkazal-petrovi-pelegrinimu/
04.01.2024 - 11:07:55
05
double pozadujem od teba verejne ospravedlnenia

Komunikaci aj voci tebe, aj tu, bola povodne slusna, tym som si isty, aj vecna. Ty si tu zacal pouzivat pojmy v pejorativnom vyzname ako liberali a podobne. Vo vedlajsej teme o ochranaroch si ludi castoval pojmom "udavaci", nehovoriac o pisani lzi, vymyslov, v lepsom pripade tvojich dojmov ako "uznavanych" faktov.

Naproti tomu, sam si tu glorifikoval komunizmus a verejne sa hlasis ku komunistovi chmelarovi ktory stoji na podiach s fasi/nacistami a verejne podporuje on, aj ty, rezim ktory sa oznacuje/ozivuje sovietsky zvaz. Takze ak ty mna/nas ides pejorativne oznacovat za liberalov, slnieckarov, udavacov, tak je uplne namieste aby sme my mohli teba faktograficky pravdivo pomenovat za vyssie/tebou spomenute.

Ked s tymito vecami prestanes, verejne sa ospravedlnis za tvoje urazky a spravanie, tak potom mozes zacat dufat v to, ze ta tak prestaneme pomenovavat (ak sa ozaj zmenis)
04.01.2024 - 11:20:21
51
Dano5 napísal:


to je super, aspon odcerpa dezolé hlasy
olé olé dezolé \o/

mozno je toto jedina spravna vec co kapitan spravi.
04.01.2024 - 11:34:12
013

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up