este mala poznamka neviem ako vcera ale rozhodcovia speaker hviezdili..masters B vyhlasili na bednu igora symkala, ktory na preteku ani nestartoval.. zeny ako spominam tiez ignorovali...ale aspon je veselo
24.08.2008 - 17:39:02
00
dedo v klastore pri zapise spominal ,ze si niekto ustlal v sobotu kvoli vypadnutemu telefonu :?: :shock: :D takze sobota bola vesela?
ja som bol dnes rad ze som v klude dokoncil tri kolecka...nastastie bez padu a inych neprijemnosti a na nestastie bez prebyvajucej energie :lol:
24.08.2008 - 20:31:50
00
hehe, pekne si to popisal :) no udajne sa niekto tak zašprajcoval pod palangy vedla cesty, ze sa odtial sam ani nevedel vybrat...ale dufam, ze sa nic vazne nestalo, vraj to vyzeralo dost hrozivo :!:
24.08.2008 - 20:51:48
00
Šalter, čo to je za dres na atavare? Nebodaj CK Falange?
24.08.2008 - 21:17:07
00
Šalter, čo to je za dres na atavare? Nebodaj CK Falange?

Bodaj...a na jasen budu nove...budeme fesni 8)
24.08.2008 - 21:47:57
00
hehe, pekne si to popisal :) no udajne sa niekto tak zašprajcoval pod palangy vedla cesty, ze sa odtial sam ani nevedel vybrat...ale dufam, ze sa nic vazne nestalo, vraj to vyzeralo dost hrozivo :!:


ja som pocul taku rychlu verziu...vypadol mu telefon, tak ze isiel hned na brzdy, pozhadzoval koho dociahol a rozlamal si zadnu stavbu...tak ze si nemame brat telefony, ale ze by som taketo daco riskoval kvoli telefonu za 1,- :D
24.08.2008 - 21:50:32
00

ja som pocul taku rychlu verziu...vypadol mu telefon, tak ze isiel hned na brzdy, pozhadzoval koho dociahol a rozlamal si zadnu stavbu...tak ze si nemame brat telefony, ale ze by som taketo daco riskoval kvoli telefonu za 1,- :D


ja som to pocul presne rovnako :)
24.08.2008 - 22:11:29
00
pre takeho rychlo, jednoducho a vystizne : plasak :twisted:
24.08.2008 - 22:12:03
00
nahodou by sa mu frajerka nedovolala co potom :lol: ja som sa len bal aby mi nevypadol banan a niekto sa nesmykol na supke zamnou :)
preto je asi lepsie jazdit s licenciou aj ked balik som si uzil iba jedno kolo :lol: potom som bol unaveny hlavne psychicky, lebo ked ide clovek sam musi rozmyslat nech sa nenudi
24.08.2008 - 22:24:34
00
nahodou by sa mu frajerka nedovolala co potom :lol: ja som sa len bal aby mi nevypadol banan a niekto sa nesmykol na supke zamnou :)
preto je asi lepsie jazdit s licenciou aj ked balik som si uzil iba jedno kolo :lol: potom som bol unaveny hlavne psychicky, lebo ked ide clovek sam musi rozmyslat nech sa nenudi


tak tak len vybavte hosici :) licencie
24.08.2008 - 22:50:25
00
Bodaj...a na jasen budu nove...budeme fesni 8)


tu kazdy zbroji a prezlieka..aj martincania maju nove kroje... to len ja jazdim pomaly v klubovych zdrapoch..len preboha nerobte to v TOP lebo ak sa Vam gate vydaria ako nam tak zadocky dostanu zabrat
24.08.2008 - 22:53:39
00
ja klubovy stary ani nemam, som si raz pozical akurat...myslim ze nase zadky budu celkom v pohodlicku, ma tam byt daka fajnova vlozka...
ale hlavne treba vela jazdit...lebo odkedy mam licenciu mam pocit ze som cyklista iba zjavom :lol:..."licencny" balik je seriozna konkurencia
25.08.2008 - 09:03:19
00
inak keby ste mali niekto cestu okolo a chut sa trosku ponahanat...tak kazdy posledny stvrtok v mesiaci mame casovku...zgrupneme sa, vybehneme si kopcek, pokecame a ide sa kade lahsie :)
http://falange.racingbikes.sk/index.php ... eturnid=52
25.08.2008 - 09:08:48
00
inak keby ste mali niekto cestu okolo a chut sa trosku ponahanat...tak kazdy posledny stvrtok v mesiaci mame casovku...zgrupneme sa, vybehneme si kopcek, pokecame a ide sa kade lahsie :)
http://falange.racingbikes.sk/index.php ... eturnid=52


diky --len kus daleko:-( ale aspon viem vasu stranku..pekne omrknem fotke ci sa nenajdem:-)
25.08.2008 - 11:46:11
00
chlapi...na cestnej cyklistike je krasne to ze to je aj o taktike :)
ked sa islo take "brutalne" tempo na zaciatku tak bolo uplne jasne co sa bude diat na Vricku :lol: Dnes som bol pozriet opat v Klastore a cestou spat sme zhodnotili ze viacero ludi aj medzi neregistrovanymi ma na dobry vysledok, ale ono to pride casom a skusenostami z viacerych pretekov. ja som si napriklad pocas preteku vsimol banana a isiel dobre, ale zbytocne si sa "vetral" tak kde si nemusel :) ...laveron ma taktiez na to, ale o preteku rozhaduju okamihy a ty si ten spravny netrafil :wink:

takze musime len jazdit, jazdit , jazdit, popritom naberat skusenosti a niekedy na aj ta licencia na nieco bude 8)

no jasne aj ja si uvedomujem ze som mohol ist v strede baliku a potom pred koncom viac pridat ale problem som mal hlavne v tom ze v tristvrte kopca ma chytali krce do lytok cize potom som musel zvolnit ale bolo to v pohode na to ze to bol moj prvy pretek som maximalne spokojny.
25.08.2008 - 15:58:45
00
keyboard_arrow_up