Teraz myslis generaciu Y, Z alebo alfa?
10.01.2024 - 22:09:49
01
Niekto este nepochopil ze stranka ma cenzuru sprostych slov a aj tak ich pise stale dokola aby ukazal okoliu aky je to frajer 😉


Naposledy upravil scarinko dňa 10.01.2024 - 22:22:17, celkovo upravené 1 krát.

10.01.2024 - 22:16:26
00
Marian marian teba je tu skoda
10.01.2024 - 22:20:50
24
Rachela “Kazdym rokom sa stale menej novych userov aktivuje, pomaly tych novych mozeme pocitat na prstoch ruk."

Jedným z dôvodov bude asi aj to, že 'forovanie' ;) teda písanie (a čiastočne aj čítanie a hľadanie) nie je už veľmi 'in', najmä v mladších ročníkoch, zastarala technológia či nezvyk (pre nich). Nečakal by som masový prírastok nových, napr bez nejakej externej motivácie typu zaregistruj sa a maj kopec vyhod-co môže skončiť novymi neaktivnymi)
10.01.2024 - 22:39:20
03
Ano a potom plne forum jedno-dvojslovnych prispevkov ako recenzie pri niektorych produktoch :D len aby boli vernostne body.
10.01.2024 - 22:59:49
07
velmi zriedka tu stare struktury spustite medzi sebou neformalnu diskusiu o vsetkom a nicom. to je vtedy pre mna take pohladenie na dusi, nostalgia, ako kedysi vedeli byt internetove diskusie kvalitne :-) dnes by vacsina novacikov pocas takej diskusie zmazala konto :-D
snad prezije aspon dake torzo zo stareho fora, uz len koli spomienkam na stare dobre nenasieracie casy
10.01.2024 - 23:09:57
04
Aky ma zmysel mazat konto? Ved sa sem neprihlasim a vybavene.
10.01.2024 - 23:11:46
00
Dám iba jednu možnú odpoveď (z mnohých), nebyť pokúšaný, izolovať sa od rizikového prostredia.
Podobne prečo abstinujuci radšej nejdú do krčmy.
10.01.2024 - 23:48:43
00
Po prechode vlákien na mthiker mi to tiež nejak čudne funguje. Mám zapnuté zobrazovanie aj tých čo sú na mthiker. Vlákna umiestnené na mtbiker fungujú OK, ale po kliknutí tých čo sú na mthiker (skialpové vybavenie, skialp) ich strašne dlho načítava. Po ich prečítaní a kliknutí na tú čo je na mtbiker zase opačne. Zatiaľ som si to všimol na Chrome na iOS. Neskôr uvidím či mi to robí aj Edge a Chrome na Win 10.
11.01.2024 - 07:13:11
00
Na pc som to nepozoroval, na androide v chrome je to vyrazne, na safari na ios je to pozorovatelne ale lepsie ako chrome. To je proste nova doba :)
11.01.2024 - 07:15:13
00
zaujimave, mne vsetko bezi v pohode (Chrome na Androide aj na PC)
11.01.2024 - 10:28:05
00
titomi napísal:
Sorry, ak to tu už niekdy bolo rozoberané.
Keď píšem komentar k článku cez mobil, tak vlastne nevidím čo píšem, nakoľko klávesnica zaberie časť obrazovky, kde je okno na písanie. V portrait uplne nepoužiteľné, v landscape oba na jeden riadok, druhý uz nevidim. Používam Android, Firefox.
Asi by sa to mohlo správať rovnako ako tu - tj, kliknem do okna na odpoveď a stránka sa posunie vyššie.


Tuším je to prerobené, nie ? Floating banner či ako to mám nazvať.
Skúsil som písať do boxu na koment, a bolo to ok.
19.01.2024 - 12:40:39
00
Z mojej strany vidím že noví a aj mladí užívatelia na tomto fôre nechcú byť a aj z neho odchádzajú hlavne z dôvodu postoja niektorých “starých” užívateľov čo sa tvária ako majstri sveta lebo majú odbicyklované tisice kilometrov, úžasné výsledky na strave a majú pocit že ich názor je ten najlepší lebo si takto ponafukovali ego.

Tiež tu vidím problém že miesto argumentov či diskutovania mnohí tu okamžite prejdú do osobných uráźok a zosmiešňovania, na čo tí múdrejší rovno zrušia konto a opustia túto žumpu primitívnych postojov, lebo vidia o čo tu ide a vedia že sa tu už nechcú vrátiť.

Najlepšie exempláre sa vyvinuli v téme Elektrohejteri a viacerí noví ebikeri si kvôli tomu rovno zrušili účet lebo ich tam len psychicky deptali.
Je chyba že takýmto ľuďom dávate priestor na rast a potom sa divíte že sa tieto postoje śíria naprieč fôrom beztrestne.
Tiež anonymné negativne hlasovanie dava týmto ľuďom moc ktorá môže viesť u niektorých členov až k šikane a odídu a zrušia si účet. Naviac keď sa títo primitívi na pozadí dohadujú komu budú negovať príspevky aby sa ho zbavili - takéto nabádanie na negovanie som osobne zažil -admin si môže pozrieť moje dorucené správy.

Fôrum by malo byť aj napriek hlbším diskusiam vo výsledku pozitívne a to tu nieje.
20.01.2024 - 09:29:42
01
presunute temy na mthiker sa prestali po pridani noveho prispevku "posuvat hore", zostali medzi starymi - tvaria sa, ze do nich uz nebol pridany novy prispevok. asi zamer? alebo chyba?
20.01.2024 - 09:41:54
20
Ja by som povedal ze koli takym provokaterom ako je marcel tu hore ktori potrebuju neustale vyvolavat flame zbytocne lebo sa v zivote asi nudia.
20.01.2024 - 10:45:03
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up