Hlavne mozes poslat balik a zaroven mat bike stale pri sebe. :-P
11.01.2024 - 11:17:58
01
odkedy som okolo jedneho pobehoval a tancoval indianske tance aby sa otvoril a on sa ani po 20 min neotvoril tak som povedal ze Z-box never. packeta odberne miesto mam aj tak blizsie ako akykolvek zbox
11.01.2024 - 16:18:19
00
Myslím, že tanečky nezaberajú....ja používam ich aplikaciu 😉🖕
11.01.2024 - 17:02:20
08
Ja tiez ale nepomohlo 😉
11.01.2024 - 17:06:30
00
Si nabil na smeč, tak som musel....🤣😁👍
11.01.2024 - 17:09:09
00
Jasne v pohode 😁
11.01.2024 - 17:10:05
01
Dva dni po sebe zasielky cez postovych kurierov a teda rozhodne najhorsia skusenost. Prvy, totalny bordel v aute, krabice krizom krazom, hodnu chvilu nevedel najst ani moj balik. Musel vylozit par krabic na cestu aby sa nakoniec uspesne dostal k tomu mojmu. Ale sak dobre. aspon bol slusny...
Druhy, nestihol som zdvihnut mobil, po dvoch minutach sa mi podarilo dovolat naspat:
-"Jaaj to ste vy, ja uz som tam neni... Tak ja sa teda vratim no, pockajte vonku"
-Hovorim to nemozte zazvonit ze ste tu, to kolko tam mam ako cakat.
-"Tak za take 2-3minuty, pockajte nech nemusim vystupovat..." :fubar: Uz po hlase totalna neochota, mam pocit ze zamestnavaju tu najambicioznejsiu elitu...

Odteraz sa budem tejto moznosti zdaleka vyhybat, nanestastie som v tomto pripade nemal na vyber...
12.01.2024 - 11:51:48
00
UPSak ktory chodi ku mne este vonku z auta nebol :D nikdy
12.01.2024 - 11:54:10
00
Vie si to zjavne zmenežovať...
12.01.2024 - 11:59:38
00
Ja ináč nechápem, že máte toľko negatívnych skúseností, lebo ja mám drtivú väčšinu pozitívnych /michalovce/, krížom -krážom cez rôzne služby....niekedy neochota dopraviť na inú adresu /práca/, ako bolo objednané, ale to nepovažujem za nejak moc negatívne, lebo keď má presne naplánovanú trasu, tak je to logické, že chce ísť podľa plánu, aby stíhal....
Možno som len málo náročný :?:
12.01.2024 - 12:04:30
01
Ja mam tiez drvivu vacsinu skusenosti pozitivnych, ale ten dnesny ma tym dovetkom nasral. Absolutne nemam problem zasielku prijat cez okno ked uz cakam vonku, ale ked uz si to popredu vyziada? :fubar: A to som ho chcel poprosit ci by to nevyniesol ku dveram, ale ked som pocul uz ako dvihol telefon som od toho upustil. Tiez by ma zaujimalo kde by balik skoncil, zjavne nemal zaujem dalej dorucenie riesit. Apropo, nemal by sa nahodou ozvat zazvonenim pri dverach a mat vobec snahu dorucit balik? Ci staci ze sa nedovola a tym padom vybavene...?
12.01.2024 - 12:22:31
00
Neviem či majú takú povinnosť. Tiež ma vie dosť vytočiť, že občas sa stane, že na balíku nie je číslo (hlavne objednávky z Nemecka) a nemajú najmenší záujem skúsiť zazvoniť.

Pritom väčšinou robím z domu, do kancla chodím max. 2x týždenne. Prípadne je doma je vždy niekto, kto by to prebral.

Musím ale povedať, že v poslednej dobe som spokojný. Väčšinou sú ochotní a príjemní. Nejak obmenili tých čo chodia.
12.01.2024 - 12:35:20
00
Ony tie skúsenosti skutočne závisia od konkrétnej osoby konkrétneho kuriéra... Niektorí sú normálni, niektorí nie... Ak sú to jednorazové záležitosti, resp. párkrát do roka, tak s tým človek veľa neurobí, ak pravidelné zásielky, tak sa oplatí si kuriéra "vycvičiť" (čo aj za cenu opakovaných sťažností - trebárs pri zmluvných partneroch to spoločnosti naozaj riešia), aby človek nemal nervy celý rok... Pri Pošte myslím chodia upozornenia o opätovnom doručení, pri ostatných sa tí kuriéri naozaj snažia zásielky doručiť (takže volajú opakovane), prípadne ich nechávajú v blízkych výdajných miestach (o tom tiež príde SMS)... K tomu výdaju "cez okno" - drvivá väčšina kuriérskych spoločností (nemám ale skontrolované všetky) majú v Obchodných podmienkach uvedené, že pod doručením sa rozumie dodanie za (k) prvým uzamykateľným dverám... Takže tým "Poďte von!" si len uľahčujú robotu a zákazník skáče...
12.01.2024 - 12:39:07
01
teraz z druhej strany ,nie som sice kurier ,ale robim s nimi uz cez 20 rokov ...napr. v ziline robili kedysi 7 kurieri teraz ich je cez 40 - iba jeden prepravca , kedysi v case spicky vianoce mavali 100 doruceni ,teraz v bezny den a momentalne prdla 123 mavaju cez 200 a to niektori este vyzdvihuju cize doobeda dorucit ,poobede uz naklada od firiem atd. -zmluvnych partnerov ,on nie ze chce ist po trase ,on MUSI ist iba po trase aby to vobec mal sancu stihnut , ked vam to poda z okna to nie je len o tom ze sa mu nechce ,ale co ma uz za sebou a co ho este caka ,musi doslova setrit minuty a do toho kazdy den sa najdu dalsi "ludia" co ho maju za debila ,lebo im nezavola ,skuste volat na 200 cisel zaroven soferovat atd. ,lebo im to nezavezie inam mimo trasu - lebo cas...a to uz je na nohach od 4 rano a dorucuje este do vecera kym sa da a dalsi den znova ,na nemeckych balikoch ty nemcom cislo das ale oni uz ho dalej do prepravy nedavaju -nejaky zakon debilny maju ...takze kym sa zacnete stazovat a riesit svoje urazene ego "sam najdolezitejsi na svete" skuste si predstavit seba na jeho mieste po tychto info ...su to len ludia a fakt sme v dennom styku a niekedy vidim ze mu nie je do reci a ma uz dost ,ked sa da zazartujem trochu a pod. niekedy pomoze ,ked nie ,nevadi ,vybavime co treba a zivot ide dalej ....a pripadne iny den sa na tom zasmejeme...

ale ano jestvuju aj lenivy kurieri ,robia a robili to rozni ludia a niektori uz preto aj skoncili...
len to som chcel ,sorry za dlhsi text ,len mi prislo ze dost ludi nema ani sajn co ta praca obnasa -ani ja celkom :) ,ale dokazu rychlo povrchne odsudit ...
12.01.2024 - 21:21:36
210
Ten zakon uz tusim zmenili, alebo teda nieco sa v tom menilo, ale tak tel. cislo dat do adresy je najlepsie. Vsak to uz dnes je aj adresa :)
12.01.2024 - 21:35:40
00
keyboard_arrow_up