a načo ho kŕmite?
13.01.2024 - 07:17:41
08
Ale ved toto su vzory vsetkych socanov. "Slachta" si moze robit co chce, ale slusny clovek moze aj zomriet. Priklad bodorovca, ktory zabil mlade dievcat na prechode. Dostal len podmienku a pritom mal na konte 53 dopravnych priestupkov. A to su len tie, z ktorych sa nevykecal, alebo nepodplatil policajta. Skutocne cislo moze byt kludne 200-300+. Proste jazdil ako hovado a nic si z toho nerobil. Vsetci dobre vieme, ako to funguje. Zastavia ho policajti, hned vola znamemu, aby to zrusil, alebo sa vyhraza policajtom ze to Bodor "vybavi", tak ho nechaju ist. Double musi takto prist o zenu, alebo o dceru, aby to pochopil. Normalni ludia to chapu aj bez toho.

https://www1.pluska.sk/krimi/zapasnikovi-smrt-lucie-28-zmenili-rozsudok-je-to-vysmech-spravodlivosti-narieka-jej-muz


Naposledy upravil skorpion dňa 13.01.2024 - 08:28:11, celkovo upravené 1 krát.

13.01.2024 - 08:26:49
29
S tym Lipsicom myslim, ze nik ho neobhajuje, dostal trest a ani on sam sa netvari, ze sa nic nestalo. Danko naproti tomu usiel a tvari sa ze nic sa nestalo.
13.01.2024 - 08:27:13
021
padni komu padni
tym sa tusim ohanal kedysi aj hranol.... ale ked ide realne do tuheho, tak chytro vsetko zrusit..
a ozraty kapitan? to je priklad papalasizmu..
duriferi.gulas.sme.sk
13.01.2024 - 08:33:04
03
Pozrel som si zrýchlene diskusiu komentátorov Postoja. Môže mi tu odpovedať nejaký volič KDH, že či to zmýšľanie má podobné, teda musíme Korčoka "povydierať", aby sme ho vôbec podporili? :o Dúfal som, že s Holečkovou sa blýska na lepšie časy, ale zdá sa, že nie. Či sa mýlim?

https://www.youtube.com/watch?v=zAHNQRU3zzQ
13.01.2024 - 08:47:11
03
Toto asi nebude populárny post, ale tiez si pamätám silné Lipsicove vyjadrenia k Skrucaneho nehode a zdali sa mi byť v silnom kontraste s tým ako on sám následne vyviazol z podmienkou.
Samozrejme nepamätám si detaily, možno sú tie dve nehody neporovnateľne, a možno podstatnú úlohu zohrala dr. Mišíkova, v každom prípade moja impresia je že Lipšic vyviazol neuveriteľne ľahko, neuveriteľne pre bežného smrteľníka ktorý spôsobí dopravnú nehodu na prechode pre chodcov, naviac so smrteľnými následkami ...
13.01.2024 - 08:48:18
00
Je tam rozdiel-A.Danko vyvalil stĺp zo semaformi,následne z miesta nehody zdrhol,po ceste mu z motora striekal olej-znečistil cestu,a keď za ním následne prišli policajti,vraj im arogantne nadával a bol drzý ako opica.
Lipšic po nehode ihneď volal políciu-ten chodec bol naliaty chlastom-ak by nebol,Lipšic ide do basy natvrdo-aj chodec je účastník premávky,nemôže ani na prechode len tak skočiť autu do cesty.
Či vyviazol z malým trestom? O tom rozhodli súdy-dúfajme že podla zákona.
Podstatné teraz je,ako naloží Fico z predsedom SNS,iste ho bude brániť ako o život,teraz si nemôže dovoliť,aby sa mu to rozpadlo.
A Pelle ? No,bude to mať ťažké,kandidát na prezidenta má mať jasné morálne zásady=Danko z hrušky dole 8)
13.01.2024 - 09:00:30
01
Komentátori Denníka N: Fico vie, že protesty nie sú zanedbateľné a začína to byť vážne

https://www.youtube.com/watch?v=H1kNqxEGdiU
13.01.2024 - 09:04:43
14
dotm napísal:
a načo ho kŕmite?


Máš pravdu, no ťažko sa dá nemlcat pri tých klamstvách, nepravdach, polopravdach a uskokoch.

A veď on to 'zvacsa nečíta' ;)

"Citam zvacsa len komenty ked ma niekto oznaci ostatne samozrejme ze necitam takze neviem ocom ste sa tu bavili."
13.01.2024 - 09:05:10
00
Vidiet, ze Fico je z protestov nervozny. Jeho posledna tlacovka bola plna vyhrazok a nervozity (nepozeral som, nemam na take zaludok, len cital reportaz). Pelle s Dankom su novy Matovic-Sulik. Danko dotiahol do vlady rozne frakcie, ktore treba "nejak uspokojit" a spravil mu takyto pruser s nehodou. Zaroven vedia, ze bez SNS stratia vacsinu, takze Danko si vyskakuje. Nema to lahke s ich kontrolovanim a nevyhnutne to potrebuje, lebo hra o vsetko.

Parafrazujem klasika: Nikto nema Fica radsej, ako ma Fico Fica. On nie je clovek, ktory dokaze zit v base, alebo co i len v chudobe a bez moci. Uz len pomyslenie na to je mimo jeho komfortnu zonu a trebe ho do nej tlacit. Lebo vieme, ze akykolvek clovek zacne konat iracionalne a robit chyby mimo tejto zony. Treba na neho zvysovat tlak stale viac!
13.01.2024 - 09:37:27
17
Fico sa uz tychto protestov neboji. Tieto protesty nezabrania, aby si odhlasovali zrusenie spec. prokuratury, aj balíček zákonov z trestného práva.
Jedine coho sa tato zlodejska cvarga boji, ze pojdu do basy a ze im niekto siahne na nakradnuty majetok. Preto by mali byt protesty cielenejsie a treba aj pritvrdit. Napriklad, dalsi by mohol byt na Sokolskej Residence, kde si Fico kupil byt. Tam to trochu "skrášliť" po vzore francuzskych demonstrantov. Nieco podobne, ale tvrdsie ako organizoval Hlina a Matovic na Bonaparte vrsku. A takych haciend politikov a oligarchov za betonovymi murmi a s kamerami je viacej. Musia pocitit tlak na nich samych, inac ich nerozhadze nic. Maju uz totiz viacmenej pod palcom policiu, prokuraturu a sudcov.

Jedine, co mozme teraz ako dav na namestiach ovplyvnit, su prezidentske volby. Popri podpore Korcoka, treba aj vystupit proti Pellemu. Ale nie transparentami, ze podržtaška, ale napr: "Pelle fajčí Ficovi"
13.01.2024 - 10:59:27
03
Bolsevik mohol robiť štrajky.
My nemôžeme...
Môže si nasr ... Lebo je to ústavné právo sa zhromažďovať a vyjadriť nesúhlas..
A to sa kedysi pchal na ústavný súd... Boh ochraňuj tento štát pred boľševikmi ..
Ideme aj nabudúce, nech mu aj bajpas rozdrapi od nervov..
Má to zmysel lebo kvôli štrajkom sa situácia zviditelnuje a určite mu západ kladie nepríjemné otázky... ;)
Ideálne nápisy na transparent čo netreba prekladať, napr stop mafia tomu rozumie každý na svete.


https://youtube.com/shorts/c39u38jLNC0
13.01.2024 - 11:33:23
08
Tecka napísal:
Nie si ty nahodou pan Blaha?

Blaha nie je pan, on je sudruh !!!
13.01.2024 - 12:26:52
07
media1.giphy.com
13.01.2024 - 12:33:15
013
Dennik Sme troluje Danka :-D

https://domov.sme.sk/c/23267984/semafor-prezil-nakrutili-sme-rekonstrukciu-nocnej-jazdy-andreja-danka.html
13.01.2024 - 13:30:48
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up