No to by som neriskoval 😁
22.01.2024 - 16:22:50
00
a ako budes riesit tie uzavrete arealy? napriklad mi napada nejaka velmi velmi dlha tycka a jej konci pripevnene gps :?:
alebo dat gps do nejakeho odolneho puzdra, pripevnit to na snuru a hadzat do daleka :?: ale moze ho zozrat strazny pes :lol:
22.01.2024 - 16:29:43
00
user_id napísal:
Zima ma daleko od idealneho casu na stvorcekovanie. Kratsi denni svit, riziko urazu na ciernom lade, nehovoriac o blate na poliach... za tmy v mraze to chce odvahu trepat sa roznymi krkahajmi. Davaj si na seba pozor :-)

Nie ze by som to mal v plane, ale zima je asi jedina prilezitost ako si vystvorcekovat Nezider bez "nelegalnej" pomoci ;)
22.01.2024 - 16:57:48
01
koso_sk napísal:
Nie ze by som to mal v plane, ale zima je asi jedina prilezitost ako si vystvorcekovat Nezider bez "nelegalnej" pomoci ;)


Inak toto ma ani nenapadlo. Korcule su podstatne lahsie ako nafukovaci kajak :D
Ale mozno by stacilo len zobrat plaste s hrotmi a pri jazere prezut :rofl:
22.01.2024 - 17:06:08
00
iron.hide napísal:
a ako budes riesit tie uzavrete arealy? napriklad mi napada nejaka velmi velmi dlha tycka a jej konci pripevnene gps :?:
alebo dat gps do nejakeho odolneho puzdra, pripevnit to na snuru a hadzat do daleka :?: ale moze ho zozrat strazny pes :lol:

zamestna sa tam na par dni... alebo ako subdodavatel ci host :D
22.01.2024 - 17:45:32
00
bubbic napísal:
Ja som sa tuto zimu zacal bavit s malymi stvorcekmi na https://squadrats.com


skusil som to teraz, no bohuzial u mna nic, kedze: "Only public Strava activities count."
nemam ani jeden maly stvorcek
22.01.2024 - 18:04:34
00
Skoda, ale tak asi mas svoje dovody. Uzavrete arealy sa niektore daju riesit kretivne, napriklad pri jednom som sa presiel po kolajach(nejazdia tam vlaky), ktore vedu okolo a zasahuju do potrebnych stvorcekov. Alebo odvazne, do jedneho som vliezol zo strany, kde bolo otvorene, aj ked viem, ze z dalsich stran maju vratnice a vstupy su kontrolovane. Nie je to ani nahodou idealne a nikoho na nic nenavadzam :) Napriklad letisko urcite riesit nebudem a bude to proste prirodzena hranica. Urobim co sa bude dat a potom to zabalim, ved je to len zabavka
22.01.2024 - 22:32:25
00
user_id napísal:
Zima ma daleko od idealneho casu na stvorcekovanie. Kratsi denni svit, riziko urazu na ciernom lade, nehovoriac o blate na poliach... za tmy v mraze to chce odvahu trepat sa roznymi krkahajmi. Davaj si na seba pozor :-)


Vieš čo za mňa ideál, v lete jazdím väčšinou s niekým a nebudem ľudí ťahať po krkahájoch, takto je to dobrá motivácia ísť aj trošku dlhšie trasy v zime (štvorce sú už trošku ďalej od domu). V lete motiváciu netreba takže na štvorčeky zabúdam a keď sa ochladí tak idem na to :) každý to má nejak inak, dôležité je sa bicyklovať tak, ako to človeku vyhovuje :)
23.01.2024 - 11:48:58
02
Tak zatial mas stvorceky v komfortnej zone. Eventualne pride ten zlom kedy vyhodnotis, ze sa 6 hodin nebudes trepat v mraze kvoli "blbemu" stvorcu :lol:
23.01.2024 - 18:30:16
01
iron.hide napísal:
a ako budes riesit tie uzavrete arealy? napriklad mi napada nejaka velmi velmi dlha tycka a jej konci pripevnene gps :?:
alebo dat gps do nejakeho odolneho puzdra, pripevnit to na snuru a hadzat do daleka :?: ale moze ho zozrat strazny pes :lol:

Načo potom vôbec štvorčekovať, keď by niekto musel vymýšľať takéto pi*oviny ako by o*ebal systém…
23.01.2024 - 18:46:09
02
No to ale nie je oyebavka na urovni ze si pozmenis gpx v kompe. Na toto treba kusok odvahy, domyslu a zmyslu pre dobrodruzstvo

Inak vsetko naj k meninam :)
23.01.2024 - 18:59:07
00
No hej, ja mám fake GPS iba jeden štvorec uprostred Liptovskej Mary a netrhá mi dušu keď ho vymažem :) Ale tieto mikroštvirce naozaj nútia vo veľkom vymýšľať takéto hovadiny, často na hrane zákona a chodenia po krajine nahulváta. Ale proti gustu…
23.01.2024 - 20:40:46
00
ojoj, dnes som skaredo doplatil na kombinaciu "stvorcekovanie + polne bahno" :tmi: a to len za to, ze som nedockavy *uj a neviem pockat na dalsie mrazy :/
Kolesa som mal obalene blatom ako dva velke fatbikove balony, boty som mal ako dve velke blatove guce, bike vazil 40 kil...
No nic, dalsich 5 stvorcov je doma, ale uz si na toto radsej budem davat pozor
26.01.2024 - 22:10:53
04
Co by clovek nespravil pre par virtualnych stvorcov :D
26.01.2024 - 22:14:14
03
Vitaj v klube. Tiez som raz v madarsku skusil cez take pole. V polovici sa prestali tocit kolesa a musel som naspat peso. Potom som to hodinu v potoku cistil aby som vedel ist domov ?
26.01.2024 - 22:24:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up