cisty napísal:
Čo ti chýba na rivale? Alebo vadí?

8 z 10 rivalov co som mal v rukách sa skôr či neskôr rozlepilo. Ano chalanisko ich nemá problém znovu zlepit, a dokonca zato nič nechce. Ale nejak ma už prestáva baviť riešiť pomaly pri každej výmene plášťa roepeny insert.
03.02.2024 - 12:14:37
01
Aký tmel používaš? Prvýkrát počujem o takom probléme. Ja mám od neho 3 inserty, ale jazdím málo, takže som ešte plášte nemenil.
04.02.2024 - 08:44:44
00
Joes, Milkit, Stan's... Plast mi vydrží 2-3 mesiace v sezóne a za ten čas insert zvykne tiež povoliť... Vyhadzovať mi ho je ľúto lebo dosekany je možno na 3-4 miestach...
04.02.2024 - 08:54:01
00
Ja mam nahodeny v jednom bicykli na skusku rival a za mna teda nic moc. Po nafukami mam pocit ako keby sa stlaca, ku tomu podozrenie ako keby sa hybal- mozno je aj roztrhnuty. Nechce sa mi to teraz rozoberat, ale pri vymene plasta istotne pojde dnu cushocore, ktory na dalsich dvoch bicykloch funguje bez problemov uz par sezon.

A ano chalan z rivalu je ochotny, komunikacia na slusnej urovni, pristup tiez, zial produkt aspom z mojho hladiska este nie je dostatocne kvalitny.
04.02.2024 - 09:24:36
00
Ja čo sa týka insertov, mám taký názor, že radšej, odolnejší plášť a trochu vyšší tlak. Nedávno som našiel tento článok a iba sa mi potvrdilo, je to môj osobný názor. jednotlivý výrobcovia kolies, odpovedali na otázky.

https://www.pinkbike.com/news/burning-question-where-do-wheel-component-manufacturers-stand-on-tire-inserts.html
25.02.2024 - 06:37:14
01
keyboard_arrow_up