pbs.twimg.com pbs.twimg.com
:bug: :bug: :bug: :bug: :bug: :bug:
06.02.2024 - 18:07:33
00
Okrem toho „mnohí nemajú kapacitu o budúcnosti premýšľať“, píše White. Žijú v strese, majú vyčerpávajúcu prácu, strácajú kontrolu nad svojimi životmi a v takom stave začína „prítomnosť prevládať nad budúcnosťou“.

To je dokonalý opis voličov Roberta Fica a tiež dôvod, pre ktorý súčasná vláda o budúcnosti vôbec nehovorí a trestuhodne zadlžuje krajinu. Keď nie ste schopní uvažovať o budúcnosti, radi uveríte lži, lebo trest za ňu príde až v dobe, na ktorú vám chýba predstavivosť.

Títo voliči však nie sú bezmocné obete nešťastných okolností či neľudského kapitalizmu. Dali dobrovoľne a aktívne svoje hlasy vláde, ktorá ničí ich budúcnosť rovnako ako tú našu. Na rozdiel od nich súhlasím s profesorom Whitom, že je úplne kľúčové „nestrácať z dohľadu horizont budúcnosti“. Takej, kde lož nebude hybnou silou politiky a na ktorú sa treba pripravovať už teraz.

🔓

https://dennikn.sk/3813080/taylor-swift-a-robert-fico/?cst=51e52e3ca772867fd6d8a23d63558f9fc4bf5606f338ea4e876c5980bb17d8cf
06.02.2024 - 18:19:31
010
Možno som v tom sám, ale úprimne sa teším, ako tú úpravu príjmu vládnych činiteľov budú obhajovať ich voliči. Nastáva tam celkom úsmevná dilema, lebo väčšinou si v rámci skupinovej terapie o vyriešení úplne všetkých problémov štátu pomáhajú síce totálne dementným, ale extra často používaným návrhom že zníženie platu politikov je tá správna cesta (aj keď pre účely deficitu je to niečo ako zaokrúhľovací rozdiel, ani to nie). Teraz ale budú musieť obhájiť úplný opak, a v období keď verný expert Laci skoro denne opakuje že má na popol spálenú špajzu to vidím na zlaté obdobie slovenskej fantasy a sci-fi prózy ...
06.02.2024 - 18:28:35
08
Už RF uverili väčšie sr@čky, toto bude pohoda. Chce od ministrov ťažké rozhodnutia (aby urobili všetko čo od nich chce) tak musia byť prirodzene štedro odmenení.
06.02.2024 - 18:31:11
04
To, že to budú brať ako nevyhnutný krok a skutočne zodpovedné a zároveň odvážne rozhodnutie RF beriem ako default stav. Píšem o tom ako to budú obhajovať, lebo v rámci šírenia hnoja na sociálnych sieťach je aj napriek extrémne zníženej úrovni "bravo", "pecka", "správne", alebo "pán premiér, stojíme za vami" už aj v tejto kategórii absolútne nedostatočná úroveň.
06.02.2024 - 18:38:31
00
Znovu dali navrh na odvolanie bosorky, uz maju dostatok hlasov 36
https://domov.sme.sk/c/23279054/progresivne-slovensko-podalo-novy-navrh-na-odvolanie-simkovicovej.html?ref=mnt
06.02.2024 - 19:14:32
04
gebula napísal:
Možno som v tom sám, ale úprimne sa teším, ako tú úpravu príjmu vládnych činiteľov budú obhajovať ich voliči. Nastáva tam celkom úsmevná dilema, lebo väčšinou si v rámci skupinovej terapie o vyriešení úplne všetkých problémov štátu pomáhajú síce totálne dementným, ale extra často používaným návrhom že zníženie platu politikov je tá správna cesta (aj keď pre účely deficitu je to niečo ako zaokrúhľovací rozdiel, ani to nie). Teraz ale budú musieť obhájiť úplný opak, a v období keď verný expert Laci skoro denne opakuje že má na popol spálenú špajzu to vidím na zlaté obdobie slovenskej fantasy a sci-fi prózy ...

To je podobný oxymoron ako budú musieť obhájiť Pellého kandidatúru hoci ich rétorika je postavená na anti LGBTi nenávisti.
06.02.2024 - 19:34:19
00
scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net
06.02.2024 - 20:02:55
020
Trump does not have presidential immunity in January 6 case, federal appeals court rules
https://edition.cnn.com/2024/02/06/politics/trump-immunity-court-of-appeals/index.html
06.02.2024 - 20:58:56
05
vcera som 3 hodiny cakal u lekara, medzi dochodcami, tak som sa vela dozvedel, ako to fico a tarabovci dobre robia, lebo uz hrozilo ako liberali nas komplet zahubia cely slovensky narod, a bol tam jeden mlady, co sa snazili dvom ujom trochu napravat nazor, ale nedalo sa, tu sa zilo dobre, kym neprisla demokracia, lebo oni tu ziadnu nepotrebovali, co bolo lepsie v amerike? nic, oni mali ameriku tu, vsetko fungovalo, kym to hlavne dzurinda nepokazil, a tak
06.02.2024 - 21:24:04
020
Tak preco chodia volit ked tu demokraciu nepotrebuju?
06.02.2024 - 21:58:53
08
Práve preto.
06.02.2024 - 22:15:22
01
Veď aby tam dostali svojich obľúbených (skorumpovaných, falošných,dvojtvarnych klamárov a manipulantov, to ale nevedia, nevidia,nepochopia a nepovedia).
Pardon, potreboval som si uľaviť. Neskutočné, čo si dovolia.
06.02.2024 - 22:57:53
01
Skvele napísaný blog :y:

https://blog.sme.sk/jandermek/politika/vysmech-premiera-idiotom-s-pravom-volit
07.02.2024 - 07:44:16
16
mathoso napísal:
vcera som 3 hodiny cakal u lekara, medzi dochodcami, tak som sa vela dozvedel, ako to fico a tarabovci dobre robia, lebo uz hrozilo ako liberali nas komplet zahubia cely slovensky narod, a bol tam jeden mlady, co sa snazili dvom ujom trochu napravat nazor, ale nedalo sa, tu sa zilo dobre, kym neprisla demokracia, lebo oni tu ziadnu nepotrebovali, co bolo lepsie v amerike? nic, oni mali ameriku tu, vsetko fungovalo, kym to hlavne dzurinda nepokazil, a tak

Ked som sa minule vyjadril ze by dochodci nemali mat volicske pravo, tak som si vypocul strašnýý p*čung na moju osobu... Prave vdaka nim sme v tejto mafianskej ritnej dierke, takze tak.
Za 300€ uplatok zapredali buducnost deti a vnucat...
07.02.2024 - 08:25:21
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up