dees napísal:
Ked som si precital z posledneho prispevku od Rachelu prvy odstavec, tak som stuhol ... "Za mna by sme mali zmeny robit casto, a castokrat veci len skusat .... " To tu moze byt veselo ... :) pokus omyl (?) a mozno som zle pochopil ... :)


Je to uplne normalne a prirodzene. Napriklad vo svete appiek mas A/B testovanie, kde urcitej skupine klientov spravis zmenu a zvysku nechas povodnu verziu. Pripadne mas 2 nove verzie. V kazdom z pripadov potom sledujes reakcie.

To iste napriklad v marketingovej kampani, kde obsah je rovnaky, ale inak podany a znovu sledujes co lepsie zafungovalo.
05.02.2024 - 18:23:09
00
juju_pepe napísal:
ja to mam pekne


prosím ťa kde to celé nastavím na čierno? hľadám od obeda a nejako sa nedarí.

btw. čierny štvorec s logom Mtbiker presahujúci vrchnú lištu mi evokuje štítok s logom výrobcu na rukáve trička a nepríde mi to rušivé, skôr zaujímavé.
05.02.2024 - 18:45:07
00
flyte pre teba je to prirodzené, pre mňa to nie je ani normálne, takto so mnou cvičiť. Dnes je pomaly všetko naopak. Prirodzené je sa s ľuďmi nezdraviť, komunikovať čo najmenej, hľadieť dolu dolu do mobilu a svet okolo seba nesledovať. Ľudia sú čím ďalej tým osamelejší, mladí nevedia nájsť k sebe cestu, idu si oproti a nevidia sa. Áno, dnes je to prirodzené. Aj pribúdajúce psychické poruchy žiakov na ZŠ. Čo je napr. dobrého v Bille na prestavených policiach s tovarom a premiestnení produktov do opačných kútov predajní ? :) Či marketing ? A páči sa vám to ? Páči. Fajn, vďaka za vašu odpoveď , tu máte zľavu euro pri nákupe nad 100 euro. Úloha splnená ... :)
05.02.2024 - 19:37:57
00
Uplne si to prekrutil, tak mozno este raz.

A/B testovanie obecne sluzi na porovnanie toho, co lepsie zafungovalo v rovnakom case na (pseudonahodnej) skupine pouzivatelov. A kludne to moze byt aj fakt, ze niektorym sa cierny stvorec paci, pretoze rozbija velke plochy.

Druhak: kazdy, ale uplne kazdy v biznise sa snazi o zisk. To je ucelom podnikania, dokonca je to spomenute v zakone. Preto je pochopitelne, ze obcas je tovar v policiach prehadzany a tiez ma to rozculuje. Ale viem preco to robia a zopar krat to zafungovalo aj na mna, pretoze som objavil tovat voci ktoremu som bol predtym slepy. Fair enough.

Ak si nezelas, aby na tebe bol "robeny vyskum", kludne zaplat za kazde prihlasenie sa na mtbiker, kazdy post vo fore, kazde zobrazenie ci upload obrazku.
Mtbiker je tiez len firma, ktora potrebuje zarabat. Z tohto pohladu je forum len prijemnym benefitom a driverom toho, ze sa sem vacsia ci mensia skupina ludi pravidelne vracia.
05.02.2024 - 19:49:31
05
Nedavno som si vsimol, ze pri sumari objednavok sa (uz) nezobrazuje celkova suma ale iba suma za 'usetrene'. Da sa to vratit/pridat/pridat ako optional?
06.02.2024 - 15:29:44
04
Mozno je to zamer, aby cloveka z tej sumy neslahlo o zem :lol:
06.02.2024 - 21:43:04
03
Bez srandy, mali sme na to feedbacky že sa ľuďom robí mdlo :). Zhodnotili sme, že asi lepšie nevidieť súčet.
06.02.2024 - 21:47:03
00
Preto som za optional, zapnutie v profile. Rozumiem ze je tam 'psychologia'
06.02.2024 - 22:42:42
01
Alebo si to budeme exportovať do excelu ;)
06.02.2024 - 22:59:29
00
cervo napísal:
Bez srandy, mali sme na to feedbacky že sa ľuďom robí mdlo :). Zhodnotili sme, že asi lepšie nevidieť súčet.
Čo ľuďom, ale partnerom :) Nejednej sa vynorí pred očami pláž v Karibiku
07.02.2024 - 08:55:04
04
Po skoro 44 rokoch manželstva ti môžem poradiť, že tej pani čo s tebou býva, nesmieš všetko povedať, ukázať, nechať kontrolovať účty. Určite sa jej nepochváliš s neverou, ale s nákupmi na MTBiker áno?
Ja tej mojej ukážem na MTBiker maximálne nejaký vtip vo vtipkárovi. Už 20 rokov mám Wiliera, 5 rokov Pinarello a doteraz nevie, čo ma stáli... A možno aj preto sa s ňou trápim už 44 rokov.
07.02.2024 - 21:05:32
07
Vieš, máme pár zákazníkov, čo majú v kolonke ušetril si 5-6 tis €.. tak sa chcú doma pochváliť aké tučné sumy ušetrili. :-D
07.02.2024 - 22:12:36
07
:facepalm: :lol:
07.02.2024 - 22:15:00
01
sorcerer napísal:
prosím ťa kde to celé nastavím na čierno? hľadám od obeda a nejako sa nedarí.

aky mas prehliadac?
07.02.2024 - 22:38:15
00
To pretecene cierne logo "mtbiker" v hlavicke by som zarovnal, pride mi to rusive. https://includes.mtbiker.sk/logo/MTBIKER-logo-square-black.png?v=3
08.02.2024 - 08:08:39
21
keyboard_arrow_up